dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

1 900 000 zł101 m² 18 811,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 100,59 m? na parterze nowego budynku przy ul. Towarowej w Warszawie pomiędzy ul. Wolską i Jaktorowską. Wysokość lokalu od szlichty do stropu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż powierzchnię usługową składającą się z trzech odrębnych lokali użytkowych, każdy o pow. 50m2, zlokalizowanych w Wesołej Zielonej przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

46,99 zł/m²83 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 83 m2 na pierwszym piętrze w nowym budynku biurowym w Wawrze przy ul Zwoleńskiej jednej z głównych ulic Wawra o dużym natężeniu ruchu. Lokal z bardzo widoczną witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,92 zł/m²156 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witrynami o powierzchni 156m2 Al. Jana Pawła II róg Twarda.Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalno-usługowego.Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wesoła

Wesoła,Warszawa

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

194,43 zł/m²64 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy z 1901 roku z wejściem z ulicy; powierzchnia użytkowa 64,29 m2. Parter: sala sprzedaży ok. 30m2 , zaplecze produkcyjne ok. 18m2 - urządzenia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

26,87 zł/m²147 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w Wawrze w wysokim standardzie o powierzchni 147m2 na działalność handlowo usługową. Szklana witryna od strony parkingu. Bardzo dobra lokalizacja, warszawa okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²53 m² 6 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 52,84 m2 zlokalizowany przy ul. Cybernetyki w Warszawie. Lokal znajduje się w ciągu usługowo - handlowym nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Daszyńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 125 000 zł100 m² 11 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow. 100 m2 na 2 poziomach z witrynami w pobliżu stacji metra rondo daszyńskiego dostępny od zaraz. Wejście od ulicy, witryna, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

44,44 zł/m²180 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

monitoring / ochrona, system alarmowy dodatkowo:witryna umeblowane: nie - znajduje się przy ulicy Powsińskiej i jest doskonale widoczny z wszystkich kierunków jazdy - parking bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

85,86 zł/m²99 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal znajduje się w Miasteczku Wilanów , w ciągu handlowym. Wejście bezpośrednio z ulicy , duża witryna. Doskonały na Handel , usługi , gabinet lub aptekę. Parter budynku. Jedno duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

66,67 zł/m²81 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z witryną ,wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Stan deweloperski. Wysokość 300 cm Zgoda na alkohol Zgoda na działalność gastronomiczną Oddzielny pion kominowy Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biuro na sprzedaż Warszawa Powsin 400 m2 na działce 340m3. Budynek wolnostojący zlokalizowany w Powsinie. Typowa kondygnacja budynku ma 100 m2. Biura oferują standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

48,78 zł/m²82 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na parterze, dwa wejścia z ulicy, jedno z podjazdem dla wózków, dwie przeszklone witryny, ruchliwa ulica z tramwajami, praga Północ,budownictwo z lat 90tych. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartnicza

Targówek,Warszawa

67,05 zł/m²44 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przygotowany pod gastronomię, ale także nadaje się pod handel,handel cukiernię,pieczywo a także usługi medyczne i kosmetyczne.Apartamentowiec. Odebrany przez sanepid.Duża witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 125 000 zł100 m² 11 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy w apartamentowcu z 1998 r., elegancko wykończony, z ochroną. Wejście od ulicy, witryna, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, oraz hotelu Hilton - Sprzedaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Daszyńskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

56,03 zł/m²116 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Dostępny od zaraz bardzo ładny i dobrze doświetlony 116 m 2-poziomowy lokal użytkowy z witrynami w apartamentowcu w pobliżu stacji metra rondo daszyńskiego. Lokal elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

142,86 zł/m²112 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal - Śródmieście! Dostępny od połowy bieżącego roku. Do wynajęcia lokal w stanie developerski w Centrum Warszawy. Pow. 112 m2. Zaplecze pow. 20 m2. Parter. Witryna od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy W pasażu handlowym. Wysoki standard! trzy kondygnacje: parter 56 m2 (40 m2 pomieszczenie handlowe z witryną antywłamaniową, wysokość 3,5 m) I piętro 45 m2 (40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy ok. 140 m2 parter z witryną Czynsz 14000zł do negocjacji!. W odległości 100 m od lokalu powstała nowa inwestycja Morcinka 3 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ursus

Ursus,Warszawa

30,56 zł/m²180 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z witryną od strony ulicy znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Lokal usytuowany jest w centrum Ursusa blisko południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grawerska

Rembertów,Warszawa

28,79 zł/m²66 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

lokal handlowo-usługowy wysokość 350cm witryna zaplecze wc 2 wejścia budynek narożny miejsca parkingowe budynki wielopiętrowe autobusy pkp na każdą działalność

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

61,20 zł/m²330 m² 20 196 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Yona Park to kameralny budynek biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Poleczki. Bardzo wygodne połączenie z lotniskiem, mokotowem oraz Ursynowem. Blisko znajduje się również obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyczółki

Ursynów,Warszawa

69,60 zł/m²264 m² 18 374 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

95,24 zł/m²21 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe W centralnym punkcie warszawy Łączna dostępna powierzchnia najmu wynosi 665 m2. Najmniejsza powierzchnia już od 12 m.kw 10 % pow.wspólnej. W przypadku najmu 665 m.kw - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

106,39 zł/m²106 m² 11 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 106,21 m2 zlokalizowany przy ul. Cybernetyki w Warszawie. Lokal znajduje się w ciągu usługowo - handlowym nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

78,12 zł/m²27 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 26,88 m2, z witryną od strony ulicy. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Bemowo, w ciągu lokali usługowych, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

34,09 zł/m²44 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

1618. Śródmieście, ul. Wilcza, lokal 44 m: 28m parter z witryną + 9m atresola + 7m (piwnica - węzeł sanitarny), wejście bezpośrednio z ulicy, na turystykę, usługi finansowe. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

75,86 zł/m²29 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

lokal handlowo- usługowy przy głównej ulicy ursynowa ciąg pieszy w pobliżu metra imielin miejsca postojowe witryna zaplecze wc z natryskiem wys. lokalu 350 cm na każdą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

65,22 zł/m²115 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Świetnie położony lokal na Bemowie w ruchliwym miejscu w pobliżu Ratusza Bemowo. Blisko jedno z głównych skrzyżowań Bemowa. Lokal na parterze budynku apartamentowego, budynek nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²30 m² 1 943 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Narożne biuro. Lokal użytkowy o pow. ok. 29,9m2. Widne biuro z widokiem na zachód i północ. Słoneczne. Podwieszany sufit z punktowymi halogenami na podłodze parkiet W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyce

Wola,Warszawa

29 zł/m²340 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowo-produkcyjny w pobliżu ul. Przyce. W bezpośredniej bliskości nowych osiedli mieszkaniowych z przeznaczeniem na handel, usługi lub produkcje. 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

85,86 zł/m²99 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

44,44 zł/m²180 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

76,92 zł/m²156 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Ochota,Warszawa

90,91 zł/m²18 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal Użytkowy w budynku biurowo-mieszkalnym - Cała powierzchnia do wykorzystania użytkowego - sanitariat w korytarzu - Ściana od ulicy to praktycznie sama witryna , którą warto przeznaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursus

Ursus,Warszawa

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal użytkowy w centrum Ursusa, przy rynku na przeciwko Banku bph, po sąsiedzku inne lokale usługowe. Atuty nieruchomości: wejście z ulicy, szeroka witryna okienna, wysoki sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

95,59 zł/m²189 m² 18 066 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na parterze z witryną i wejściem z ulicy. Lokal znajduje się nowoczesnym budynkubiurowym zlokalizowanym na ulicy Chłodnej w rozwijającej się biznesowej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

776 000 zł63 m² 12 317,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w przedwojennej kamienicy w najpiękniejszej części Powiśla. Dwa wejścia od ulicy, witryna, parking przed budynkiem. Lokal jest w trakcie remontu i przebudowy (dostępny.