dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł126 m² 15 476,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży jedyna taka oferta na starym mokotowie, kamieniczka 3 poziomowa, obecnie z przeznaczeniem gastronomicznym, ale z potencjałem na inne dziedziny biznesu. Parter około 40m2 od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Bemowo,Warszawa

2 200 000 zł114 m² 19 298,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal z najemcą Bemowo : - Lokal dla Inwestora - Metraż 114 m2 - Nowe budownictwo - Lokal narożny - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal handlowo-usługowy - pawilonie handlowym położonym przy ulicy Czerniakowskiej róg ulicy Bartyckiej. Drzwi wejściowe przeszklone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stegny,Warszawa

90 zł/m²286 m² 25 785 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witryna I Lokal przy ruchliwej ulicy I Mokotów Na wynajem lokal o pow 286m2 położony na Warszawskich Stegnach przy skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulicach. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

108,34 zł/m²37 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal o powierzchni 36,92 m2 z witryną, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego z 2022 r. na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

110 zł/m²67 m² 7 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: do wynajęcia lokal handlowo-usługowy usytuowany w samym centrum Warszawy. Duży ruch pieszych sprawia, że lokal jest idealny na prowadzenie działalności gospodarczej czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mangalia

Stegny,Warszawa

2 086 800 zł139 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 086 800 zł / Lokal użytkowy / 139,12m2 / Warszawa - Stegny Na sprzedaż lokal o powierzchni 139,12 m2 położony na Warszawskich Stegnach przy dwóch ruchliwych ulicach. Wejście do lokalu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

152,04 zł/m²98 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal użytkowy w nowo powstającej inwestycji w 19. Dzielnicy na ul. Kolejowej (V etap), warszawa Wola. Do lokalu przynależy podziemne miejsce parkingowe nr 23 (zobacz na mapie) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Kabaty,Warszawa

5 200 000 zł277 m² 18 772,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż 2-piętrowy budynek biurowo - usługowy o powierzchni 277 m2 na Warszawskim Ursynowie - Kabaty. Budynek został zbudowany z wysokiej jakości materiałów i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Stegny,Warszawa

100 zł/m²128 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy Stegny Mangalia 128,45 m2 ul. Jana II Sobieskiego Lokal jest w stanie deweloperskim. Właściciel partycypuje W kosztach adaptacji tj podłoga, elektryka , toalety(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 700 000 zł111 m² 15 271,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Place4you ma przyjemność zaoferować 3 lokale usługowo- handlowe w Pasażu Muranów na sprzedaż - możliwość zakupu ich oddzielnie. Adres, którego warszawiakom nie trzeba przedstawiać - pawilony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

234 900 zł30 m² 7 830 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okolice ul. Puławskiej. Niewielki lokal usługowo-handlowy składający się z ok. 16 m2 na parterze i dodatkowych ok. 14 m2 na antresoli. Witryna, wejście prosto z ulicy, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 812 000 zł78 m² 23 132,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 78,33 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

97 zł/m²33 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum Starej Ochoty. Doskonały punkt komunikacyjny. Przedwojenna, zadbana kamienica; zamknięte podwórze. Ładna klatka schodowa. Lokal po kapitalnym remoncie; częściowo umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 786 000 zł77 m² 23 131,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 77,21 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

110 zł/m²30 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Metro szwedzka/lokal handlowo usługowy /duża witryna/ wysoki standard lokal W prestiżowej lokalizacji starej pragi vis a vis bohema 30 m2 | duża witryna | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal handlowo-usługowy 30 m2 - pawilonie handlowym położonym przy ulicy Czerniakowskiej róg ulicy Bartyckiej. Drzwi wejściowe przeszklone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 819 000 zł79 m² 23 133,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 78,63 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fundamentowa

Praga-Południe,Warszawa

86,07 zł/m²122 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na parterze w budynku (7 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Witryna lokalu wychodząca bezpośrednio w kierunku ulic : Aleja Stanów Zjednoczonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

35 €/m²33 m² 1 142 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, na parterze , w pasażu komercyjnym ,wejście z poziomu chodnika, witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowy na Ursynowie przy ul. Bokserskiej. Bardzo dobrze widoczny, z wejściem i dużą witryną, bezpośrednio od ulicy. Nieruchomość może być świetną inwestycją w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²86 m² 2 147 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia lokal handlowy o pow. ok 86 m 2 przy ciągu pieszym , z łatwym adresem do wskazania. Aktualnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²65 m² 1 112 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia mały punkt handlowo - usługowy o pow.66 m 2 przy ciągu pieszym , z łatwym adresem do wskazania dla Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

103,64 zł/m²55 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

55 m2 | duża witryna | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard rozkład pomieszczeń I standard: lokal o powierzchni niespelna 55 m2 znajduje sie na parterze 7 kondygnacyjnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

81,40 zł/m²43 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy 43 m2 na Ursynowie, na parterze, w ciągu handlowym. Z lokalem sąsiadują inne lokale użytkowe, obok znajduje się apteka, kościół. Lokal idealny na sklep, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

100 zł/m²37 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witaj w magicznym lokalu na Belwederskiej - 37 m2 idealne na kawiarnię lub lodziarnię! To wyjątkowa oferta w sercu Warszawy, blisko Łazienek Królewskich. Klimatyczne wnętrze, dwie witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

114,29 zł/m²105 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wielofunkcyjny lokal użytkowy, mokotów-służewiec budynek: nowoczesny budynek central park ursynów, wybudowany w 2016 roku, ma charakter mieszkalny. W parterze budynku znajdują się lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kabaty,Warszawa

83,08 zł/m²32 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny, 32m2 lokal na użytkowy na wynajem na Ursynowie. Główne atuty nieruchomości: dobra komunikacja bliskość komunikacji ogólnodostępne miejsca parkingowe Nieruchomość złożona z: hall 2,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

105,17 zł/m²114 m² 11 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. ok. 114 m 2 w Centrum Warszawy , w rejonie ulicy Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 zł/m²44 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Uzytkowy z witryna i wejsciem od Al. Solidarności. Przeznaczenie handel- usługi, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

39,12 zł/m²102 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego lokalu dla swojej działalności? Potrzebujesz miejsca na sklep, przychodnię, placówkę terapeutyczną, edukacyjną lub medyczną, szkołę językową, lub inne usługi? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

103,64 zł/m²55 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Port praski/lokal handlowo usługowy /duża witryna/ wysoki standard lokal W prestiżowej lokalizacji starej pragi 55 m2 | duża witryna | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

820 000 zł46 m² 18 006,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal przystosowany do ciężkiej gastronomi, także na sklep z alkoholem, nadaję się na kancelarię prawną, notarialną, biuro rachunkowe, gabinet lekarski, salon fryzjerski, kosmetyczny, masażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

355 000 zł19 m² 18 393,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż lokal inwestycyjny z przeznaczeniem biurowym ustytuowany na I piętrze w budynku Bliska Wola Tower. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

70 zł/m²78 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

NA wynajem lokal użytkowy przy samej stacji warszawa-włochy lokal: - narożny o łącznej powierzchni 78,47m2 (+ zabudowana antresola) - Wentylacja mechaniczna. - możliwość najęcia ogródka (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

180 zł/m²30 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy lokal usługowy zlokalizowany w Centrum Warszawy - ul. Poznańska róg ul. Wspólnej Lokal parterowy posiada powierzchnię 22 m2 oraz dodatkowe 8 m2 antresoli. Witryna na ul. Poznańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bródno,Warszawa

60 zł/m²112 m² 6 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji na różne cele: gastronomia, hala magazynowa, biuro, sklep, etc. Do wynajmu lokal o powierzchni całkowitej 111,50 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Młociny,Warszawa

70,41 zł/m²98 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 98m2 w stanie deweloperskim, parter/4, w budynku z 2022r., Bielany Młociny. Duża witryna, lokal doskonały na sklep, drogerię, punkt usługowy, klub fitness, klinikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wola,Warszawa

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra (800 m) Rondo Daszyńskiego, oraz hotelu Hilton. Lokalizacja wśród biur, apartamentowców, punktów handlowo usługowych, gastronomicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

80 zł/m²64 m² 5 116 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow. 63,95 m2 zlokalizowany na parterze bloku z 2023 roku, w dzielnicy Białołęka. Duży ruch samochodowy i pieszy - budynek znajduje się na początku dużego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij