dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Wola,Warszawa

113,28 zł/m²72 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal na wynajem w świetnej lokalizacji - ul. Kolejowej 43. To jest idealne miejsce na Twój biznes! Lokal z witryną o powierzchni 72,39 m2 umiejscowiony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W sercu Centrum Warszawy ul. Krucza, parter z witryną, lokal 120 m 2 na dwóch kondygnacjach. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal wyposażony w klimatyzację. Pomieszczenia do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

102,97 zł/m²50 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 50,50 m2 na ul. Obrzeżnej 1 (mokotów) Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ul. Obrzeżnej i Bokserskiej w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

80,40 zł/m²62 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal komercyjny, idealny na biuro, handel bądź usługi. Lokalizacja w nowym budynku wielorodzinnym z 2015, na parterze. Duża witryna od ul. Powązkowskiej. Powierzchnia 61,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

16,75 €/m²86 m² 1 441 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 2491/8344. Opis Ładnyy apartamentowiec w poblizu stacji metra Wilanowska z parterami przeznaczonymi na cele usługowo-biurowe. Elewacja wykonana jest z kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

92,31 zł/m²26 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta biura nieruchomości Na wynajem lokal usługowy znajdujący się w kapitalnej lokalizacji na przeciwko przystanek autobusowy i ruchliwa ulica Św. Wincentego 28 lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 461,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta biura nieruchomości Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się w kapitalnej lokalizacji na przeciwko przystanek autobusowy i ruchliwa ulica Św. Wincentego 28 lokal na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

101 zł/m²99 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal Użytkowy - pow. 99 m2, parter z Witrynami - Na sklep, usługi, biuro, gastronomię (po adaptacji) - powiśle/dolny Mokotów Oferujemy na wynajem lokal z dużymi witrynami, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

49 zł/m²156 m² 7 644 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witryną o łącznej powierzchni 156.31 m. Lokal znajduje się na poziomie 0 oraz w przyziemiu, wejście od ulicy z ruchem pieszych. Lokal w przyziemiu posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu atrakcyjne biuro do wynajęcia o powierzchni 50 m2 przy stacji metra Wilanowska, usytuowany na parterze budynku. Lokal - przygotowany do wykorzystania biurowego, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

78,95 zł/m²38 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Okazja! Lokal z witrynami na parterze - klimatyzacja! alarm! Aktywny internet! - Obok inne punkty usługowo-handlowe - Praga Pd Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 38 m2 W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

95,56 zł/m²90 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na działalność biurowa, usługową, handlową - pow. 90 m2 - galeria mokotów, mokotów Biznesowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy Z witryną o pow. 90 m2 - usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

100 zł/m²40 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze, pow. 40 m2 - Idealny na Przychodnię / gabinet weterynaryjny - Ursynów / Metro kabaty Oferujemy na wynajem lokal użytkowy idealny do prowadzenia działalności weterynaryjnej - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

201,44 zł/m²139 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie lokal handlowo-usługowy o pow. 139m2 na parterze z witryną w kamienicy. Lokalizacja to ścisłe centrum w Warszawie. Atuty: - dwa wejścia od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

52,63 zł/m²114 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio do wynajęcia lokal usługowy wraz z miejscami postojowym przed lokalem i w garażu lokalizacja Lokal położony jest na dużym osiedlu mieszkaniowym Nowy Targówek; w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

101,21 zł/m²247 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy o pow 247 m2, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Puławskiej. Cena wynajmu 27 tys. netto- do negocjacji. Przez ostatnie kilkanaście lat był siedzibą banku. Większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²110 m² 10 982 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o pow 109,82m2 położony na Warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich Podstawowe informacje: - lokal znajduje się na parterze w nowym apartamentowcu - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

59,98 zł/m²40 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpośrednio,lokal usługowy,cena:2399pln/msc,40m2,galeriagrochów,mamdowynajęcia położenie: lokal jest własnością firmy! nie posiada żadnej hipoteki ani nie jest zadłużony!miejsce: galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

212,31 zł/m²47 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie lokal handlowo-usługowy o pow. 47m2 na parterze z witryną w kamienicy. Lokalizacja to ścisłe centrum w Warszawie. Atuty: - wejście od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

104,44 zł/m²45 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Użytkowy, parter, pow. 45 m2 - z witrynami o dł. 5m - Gastronomiczny, handlowo-Usługowy - Muranów, śródmieście Oferujemy do wynajęcia nowy lokal usługowy o powierzchni 45,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 294 950 zł50 m² 25 899 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Handlowo-Usługowy - Pow. 50 m2, parter - Na Gastronomię, sklep, salon, show-Room. - centrum - Marszałkowska / Chmielna na sprzedaż lokal - położony w centrum Warszawy przy dawnych Domach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

98,57 zł/m²70 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy z witrynami na parterze - Sąsiedztwo innych punktów usługowo-handlowych Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 70 m2 Wysokość pomieszczeń w najwyższym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

129,03 zł/m²31 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31 m2 na Górnym Mokotowie na pograniczu śródmieścia. Nieruchomość z witryną i bezpośrednim wejściem z głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Wola

Wola,Warszawa

80 000 zł45 m² 1 762,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działającej restauracji, obecnie serwującej dania kuchni meksykańskiej (wyposażenie + cesja umowy najmu lokalu) zlokalizowanej w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Wola

Wola,Warszawa

1 631 000 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy o pow. 81,5 m2, usytuowany w ciągu budynków handlowych. Duża witryna, wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu chodnika ruchliwej ulicy Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

62 zł/m²141 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy klucze. Lokal handlowo-usługowy na Mordorze, w stanie deweloperskim. Są duże witryny. W sąsiedztwie są już otwarte inne lokal usługowe. Lokal idealny na małą gastronomię, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

82,24 zł/m²70 m² 5 757 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem nowy lokal usługowy o powierzchni 70 m2. NA biuro, sklep i też na gastronomię. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

129 zł/m²85 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Restauracja Gotowa restauracja z pełną kuchnią. Wentylacja wyprowadzona na dach. Duży ogródek. koncesja alkoholowa abc. Czynsz 11.000 PLN. Dodatkowe opłaty: liczniki, kaucja, vat. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szaserów

Gocław,Warszawa

84,18 zł/m²38 m² 3 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal Handlowo-Usługowy z witrynami na parterze - Sąsiedztwo innych punktów usługowo-handlowych Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 38 m2 W skład lokalu wchodzą pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowy Lokal z potencjałem - 60 m2, parter, witryny - gastronomię, handel, usługi, biuro - Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

270,83 zł/m²24 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W turystycznym sercu miasta Lokal do wynajęcia w Śródmieściu na jednej z najpopularniejszej z ulic Warszawy. Z witryną i gablotą wystawienniczą. Open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł44 m² 10 849,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy na warszawskiej Pradze Południe - Grochowie. Lokal na parterze w ciągu lokali użytkowych w budynku wielomieszkaniowym, okolice ulicy Zamienieckiej, placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

145 zł/m²77 m² 11 165 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy na parterze , z witryną o pow. 77 m 2 w Centrum Warszawy. Auty oferty to miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Białołęka,Warszawa

65,52 zł/m²145 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy do wynajęcia lokal Handlowo-Usługowy w Warszawie na atrakcyjnym osiedlu, w coraz prężniej rozwijającym się ,miasteczku" na Białołęce, nieopodal ulicy Modlińskiej. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

102,97 zł/m²50 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 50,50 m2 Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ul. Obrzeżnej i Bokserskiej w pierwszym etapie inwestycji hubertus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

89,89 zł/m²99 m² 8 899 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal Użytkowy o pow. ok. 100 m2 z Witrynami - Na działalność Handlową, usługi, biuro, gastronomię (po adaptacji) - powiśle/dolny Mokotów Oferujemy na wynajem lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

106,15 zł/m²65 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal Usługowy z Witrynami - pow. 65 m2 - Na działalność Handlową, usługi, biuro, salon Firmowy - śródmieście/powiśle/dolny Mokotów Oferujemy na wynajem lokal z dużymi witrynami, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

57,14 zł/m²63 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy praga południe lokal po generalnym remoncie - nałożono nowe tynki, nową posadzkę i sufity. Wymieniono część okien, wszystkie grzejniki; jest nowa witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

92,86 zł/m²70 m² 6 500 zł

 

 

 

Gocław,Warszawa

84,21 zł/m²38 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

81,43 zł/m²70 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem nowy lokal usługowy o powierzchni 70 m2. NA biuro, sklep i też na gastronomię. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ul. Powązkowskiej.