dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

83,85 zł/m²161 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na wynajem o powierzchni 161 m , usytuowany na 2. piętrze nowego biurowca z 2018 roku. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do pracy. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

222,58 zł/m²31 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Rondo Daszyńskiego 2b warsaw hub 26 piętro! widok na panoramę warszawy Biuro do wynajęcia Powierzchnia 31m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²300 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany na granicy Wilanowa i dolnego Mokotowa w bezpośredniej okolicy ul. Belwederskiej i Łazienek Królewskich. W pełni przeszklona fasada.

Szczegóły ogłoszenia

69,55 €/m²19,97 m² 1 389 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19.97 m2 w nowoczesnym budynku biurowym w samym warszawskiego Śródmieścia, ale pośród zieleni. Rozkład: - pokój 1 o pow. 19,97 m2 dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - nowoczesne biuro / lokal usługowy / handlowy / magazynowy / produkcyjny o powierzchni 90 m zlokalizowany na parterze budynku w willowej części Ursusa, idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

45,04 zł/m²266,42 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal usługowy 266 m Wawer, marysin Wawerski Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal usługowy zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego w sercu Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²83,51 m² 1 587 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu11 o pow. 83,51 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej. Ulica ta jest objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij wyjątkowy lokal w Wawrze idealny dla Twojej firmy! Szukasz przestrzeni w spokojnej, bezpiecznej okolicy, w której rozwiniesz swój biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Biuro o powierzchni ok. 65m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnym domu na warszawskim Wilanowie w sąsiedztwie ulic Królowej Marysieńki i Królewicza.

Szczegóły ogłoszenia

94 zł/m²47 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal na biuro W cenytrum! - Dostępne od maja 2025. Znakomita lokalizacja ścisłe Centrum, a zarazem dogodne parkowanie i pełna cisza, tak potrzebna do efektywnej pracy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

74 zł/m²20,78 m² 1 538 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec położony jest w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie przy ul. Domaniewskiej w bliskiej odległości od ulic Marynarskiej oraz Wołoskiej. W okolicy położony jest także.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²53,40 m² 5 607 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 53 m 2 w zabytkowej i odrestaurowanej fabryce z 1911 roku z wewnętrznym ogrodem. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²300 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

10,50 €/m²456,56 m² 4 794 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marynarska Tower to nowoczesny wieżowiec biurowy położony w południowej części miasta, w otoczeniu wysokiej klasy biurowców i w niedużej odległości od lotniska. Posiada 11 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

54,99 zł/m²47,72 m² 2 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - 47,72 m.kw. Warszawa Białołęka, ul. Płochocińska 35 Lokal znajduje się w budynku biurowym. Teren jest ogrodzony, dozorowany, monitorowany. Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

53 490 000 zł10 539 m² 5 075,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz stabilnego gotowca inwestycyjnego, chcesz ulokować kapitał w budynek komercyjny w Warszawie i mieć zrównoważony miesięczny dochód z wynajmu nieruchomości? dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

91,12 zł/m²56,52 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu Lokalu Usługowego położonego w frontowej części budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy Al. Polski Walczącej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

67,80 zł/m²590 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 300m2 z witryną 300 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł64 m² 18 265,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku, w gęsto zaludnionej okolicy z dużym ruchem pieszym. Lokal doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²180 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

doskonały, wysoki, w pełni wykończony, klimatyzowany lokal z ogromnymi witrynami w super lokalizacji na Woli, 2 pary drzwi, witryny i wejścia od ruciwej ulicy blisko dużego.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% Prowizji od Najemcy. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 180 mkw, doskonale zlokalizowany na piętrze kameralnego budynku handlowo-biurowego w ciągu innych lokali, na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

83,63 zł/m²95 m² 7 945 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, pkp, wkd,.

Szczegóły ogłoszenia

53,64 zł/m²36 m² 1 931 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny, ustawny pokój biurowy o powierzchni 36,43 m2. Pokój biurowy wyposażony w klimatyzację. Dostęp 24 h, duży parking samochodowy, rampa. Koszt wynajmu 1930,79 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²254,20 m² 15 621 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa z widokiem na panoramę Warszawy Sadyba, ul. Konstancińska Powierzchnia: 254 m Piętro: 4 (ostatnie) Standard: a/b+ Cena: 50 zł/m netto (61,50 zł/m brutto).

Szczegóły ogłoszenia

18,48 zł/m²330 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A, INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2.

Szczegóły ogłoszenia

218,16 zł/m²27,20 m² 5 934 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

94,81 zł/m²137,11 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa ul. Chopina, 5 pokoi 137.11 m2 , znakomita lokalizacja przy Dolince Szwajcarskiej, idealne na biuro/siedzibę firmy Dla kogo? Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako prestiżowa siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²21,88 m² 2 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia ciekawy lokal biurowy o pow. 165m2 usytuowany na I piętrze z windą, odrestaurowanej przedwojennej kamienicy biurowej. Budynek jest starannie utrzymany, co podkreśla.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W celu umówienia spotkania na miejscu prosimy O telefon lub wiadomość whatsapp, mail - przy wynajmie nie ma prowizji. NA wynajem pomieszczenia biurowe, usługowe elegancki budynek tutaj lokal: 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,10 m² 14 372 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Budynek zlokalizowany na Powiślu w sąsiedztwie Wisłostrady, mostu Poniatowskiego. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i własną. W pobliżu: most Poniatowskiego, bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

107,14 zł/m²35 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy: - blisko Placu Wilsona centrum Żoliborza prestiżowa lokalizacja, - przy głównej ulicy - ul.Mickiewicza - bardzo dobra komunikacja, metro, linia tramwajowa i autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²327 m² 12 426 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Biuro o powierzchni 327m2 w biurowcu na warszawskim Mokotowie, przy ul Cybernetyki. Powierzchnia znajduje się na pierwszym piętrze i ma rozkład gabinetowy. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²45,96 m² 3 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Małe biuro, znajdujące się w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy ul. Grochowskiej i Uniwersytetu swps. Pokój biurowy 38,50m2 (z powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²62,99 m² 6 299 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: studio nagrań o pow.62,99m2 na poziomie -1 w budynku użytkowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

2 158 800 zł129 m² 16 734,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą w budynku apartamentowym w Miasteczku Wilanów Lokal z własnym ogródkiem 100 m2 , narożny z dużymi witrynami na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

88,41 zł/m²73,52 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

doskonały, nowy, w pełni wykończony narożny lokal obok żabki z dużymi witrynami i wejściem od ulicy przy dużym skrzyżowaniu na nowym Ursusie. Wokoło wysoka i gęsta zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

16,25 €/m²166 m² 2 698 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Budynek zlokalizowany na bliskiej Ochocie. Spełnia wszystkie wymogi stawiane budynkom biurowym klasy A. W pobliżu dworzec pkp i linie autobusowe. Budynek posiada certyfikat breeam na poziomie Very.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²122,05 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe biuro do wynajęcia - ścisłe centrum Warszawy, ul. Wspólna (śródmieście) Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 122 m , położone w topowej lokalizacji w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 €/m²142,88 m² 3 358 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 142,88 m2 brutto, który znajduje się on na bliskiej Woli przy ul. Przyokopowej 33 w kompleksie Wola Center.