dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

358 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

358 ogłoszeń

65 zł/m²148 m² 9 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²268 m² 4 154 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy biuro o powierzchni 268 m2 w kameralnym 6 kondygnacyjny budynku biurowy klasy B+ wybudowany w 2006r. Ogromnym atutem lokalizacji jest doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²355 m² 6 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy w nowoczesnym 10-kondygancyjnym budynku biurowym, powierzchnia 355 m2 netto a powierzchnia brutto 392 m2. Bardzo dobry standard, nowoczesna aranżacja, biurowiec zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²500 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy, na wynajem piętro budynku biurowego usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, przy głównej drodze - ul. Puławskiej na warszawskim Ursynowie. Budynek dobrze utrzymany, 4 użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajecia lokal handlowy o powierzchni 150 m , położony na parterze, w Centrum Handlowym Panorama na Mokotowie, jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23,80 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł83,14 m² 19 485,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Perełka na rynku nieruchomości! - lokal usługowy W zrewitalizowanej kamienicy rybaka na starej pradze! gotowiec inwestycyjny Z najemcą! Jeżeli szukasz lokalu usługowego w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

109,57 zł/m²209 m² 22 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały, przestronny i ustawny nowy lokal z dużymi witrynami przy ulicy Giserskiej 7 w Nowym Ursusie tuż obok dużej, już otwartej szkoły i biurowców. Wokoło wysoka zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

89,25 zł/m²400 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²102 m² 1 377 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek to czterokondygnacyjny biurowiec, który znajduje się w Warszawie w granicach dzielnicy Mokotów przy ul. Wołoskiej 16. Powierzchnia całkowita tego budynku biurowego sięga 16 tys. m2,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²234 m² 13 104 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wynajmę bardzo ładną powierzchnie biurową wielkości 234m2 w super lokalizacji z bardz dobrym dojazdem z kazdej strony Warszawy ,duzy parking płatny dodatkowo 100zl netto miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

86,54 zł/m²46,22 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem lokal biurowy o pow. 46,22m2 usytuowany na wysokim parterze w stylowej kamienicy. Budynek jest starannie utrzymany, co podkreśla jego historyczny charakter oraz wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

88,13 zł/m²92,09 m² 8 116 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

po generalnym remoncie w 2019 preferowany okres najmu min 12 miesięcy stawka za mkw 78 zł netto całkowity czynsz z opłatami 11 317 zł netto+vat czynsz nie uwzględnia opłat za energię.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²321,50 m² 17 683 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro 321,5 m | Mokotów | ul. Puławska | 7 pokoi + kuchnia Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o powierzchni 321,5 m , położona na 1. piętrze kameralnego biurowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²500,10 m² 7 752 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Powierzchnia biurowa w biurowcu przy głównej ulicy Mokotowa w pobliżu stacji metra. Budynek oferuje prawie 15 500 m powierzchni biurowej i 1000 m powierzchni handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²109,49 m² 2 847 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje lokal handlowo-usługowy o pow. 104 m2 netto 109,49 m2 brutto (współczynnik części wspólnych 5,72%) znajduje się na parterze, w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 120m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 3 pokojowy lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²21,36 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Ursus,Warszawa

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowo wykończony lokal biurowo- magazynowy o pow 45 m2. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem od podwórza. Idealny na małe biuro, magazyn. Składa się z powierzchni 34 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²225,82 m² 9 484 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.225,82 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nobil House prezentuje do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok. 150 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku o wysokim standardzie, usytuowanego w rejonie niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²38,42 m² 3 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²54,28 m² 2 171 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł86 m² 12 209,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

0% prowizji dla kupującego Lokal usługowy znajdujący się w budynku usługowym przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 36 w Galerii Ursynów w Warszawie na I piętrze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²191 m² 13 179 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks biurowy stanowi unikalne połączenie dobrej lokalizacji, eleganckiej architektury i nowoczesnych technologii. Wszystkie budynki reprezentują najwyższe standardy. Jasne, obszerne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

40,14 zł/m²286 m² 11 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

K&&s partners oferuje do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Warszawie przy ul. Leszczynowej 11 Powierzchnia użytkowa przeznaczona do wynajęcia 287 mkw. Możliwość wynajęcia pod biuro, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²315,42 m² 12 254 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 315,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| klimatyzowana powierzchnia biurowa w biurowcu przy ruchliwej ulicy w ścisłym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Czynsz najmu za 1mkw. 75pln +.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²235,40 m² 23 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 211,60 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

88,13 zł/m²115,54 m² 10 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

bez prowizji umeblowane biuro w układzie gabinetowym czynsz całkowity 14 046 zł netto z opłatami(z wyjątkiem energii i parkingu) stawka za mkw 78 zł netto 3 pokoje aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

97,92 zł/m²240 m² 23 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 245 m, zlokalizowany w Warszawie przy al. Jana Pawła II 45 w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

76,90 zł/m²21 m² 1 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²42,84 m² 814 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu13 o pow. 42,84 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

60 zł/m²32,88 m² 1 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 33 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²338,47 m² 5 754 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny park biurowy klasy A z lokalami handlowo - usługowymi na parterze o całkowitej powierzchni 35 860 m2. Wysoki standard wykończenia, zastosowanie proekologicznych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł17,33 m² 18 753,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny o powierzchni 17,33 m2 położony jest na I piętrze w I-piętrowym budynku wzniesionym w konstrukcji szkieletowej (cegła + drewno) w 1970 r przy ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

225 zł/m²20 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Gabinet w klinice medycznej, placówce leczniczej. Dla lekarza. Widny. Wysoki standard. Klimatyzacja. Wentylacja (czysta). Bezpośrednio

Szczegóły ogłoszenia

186,79 zł/m²53 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal z klimatem w zabytkowej kamienicy w centrum blisko alej Jerozolimskich i Marszałkowskiej oraz Nowotelu. 2 witryny i wejście z ulicy z dużym ruchem pieszym oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

51,75 zł/m²773 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 773 m2. Lokalizacja- bielany, nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana - okolica Mostu Północnego, rejon ulic.

Szczegóły ogłoszenia

32,31 zł/m²130 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Wynajmę 130m2 po przedszkolu drugie piętro winda dwie duże sale, gabinet,szatnia,łazienki,kuchnia bardzo dobra lokalizacja cena 32zł/m2 bardzo dobra okolica dużo domów wokoło nowych najemców.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²250 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow ok 250m, w budynku wolnostojącym na 1 piętrze. Na działalność handlowo/usługowo, biurową lub inną cichą i nieuciążliwą działalność. Lokal ma wysokość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij