dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

55 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w pobliżu Pl.Szembeka, w budynku jednorodzinnym na Grochowie. Powierzchnia: 63m.kw. mieści się na parterze. Składa się z trzech pokoi; większy ok.27m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

104 zł/m²91 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bardzo dobra lokalizacja, pow. Lokalu 91 M,kw duża I widoczna witryna! miejsce na reklamy! wysokość 3 M, wejście bezpośrednio Z głównej ulicy handlowej. Czynsz najmu do negocjacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz lokal usługowy o pow. 120m2 przy ul. Ostródzkiej na Białołęce! Lokal składa się z 2 poziomów ( po 60m2) z dwoma wejściami. Na parterze znajduje się jedno duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal własnościowo-spółdzielczy O powierzchni użytkowej 51,00 M2 oraz piwnica 21,60 M2. Lokal po generalnym remoncie W 2011r. (ściany, podłogi, nowe okna, witryny antywłamaniowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, Okęcie

Okęcie,Warszawa

15 zł/m²105 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyn - garaż,na zdjęciu brama nr 5, znajduje się na ogrodzonym terenie Fortu Okęcie, wjazd na teren Fortu 300m od Alei Krakowskiej, na teren obiektu mogą wjeżdżać duże samochody ciężarowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

890 000 zł84 m² 10 595,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony na parterze budynku przy ul. Heroldów 19e, całość składa się z dwóch lokali (dwie księgi wieczyste) lokale tworzą prostokąt bez żadnych ścian działowych - rzeczywisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wawer

Wawer,Warszawa

25 zł/m²84 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam do wynajęcia lokal użytkowy 84 m2 Lokalizacja: bezpośrednio przy głównej ulicy, dzielnica Wawer Opis: lokal o powierzchni 84m2, w tym: łazienka, kuchnia, pomieszczenie socjalne- 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

78,57 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia o powierzchni 70 m2. Parter, duże witryny, wejście Z ulicy. Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Szulborskiej 3/5 róg Sowińskiego na Woli. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

109 zł/m²91 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

25 zł/m²2 400 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

stacja trafo 630kv,światłowód

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

0,05 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal pod biuro lub usługi 20 m na Białołęce 1 piętro, wejście z ulicy, łazienka , alarm, przy działającym biurze podróży. Ogrzewanie, alarm, woda i śmieci wliczone w czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²373 m² 37 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Chciałbym zaoferować Państwu wyjątkowo atrakcyjną powierzchnię do wynajęcia. Znajduje się ona tuż pod Warszawą w miejscowości Latchorzew przy ulicy Warszawskiej 214 w gminie Stare Babice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²187 m² 18 700 zł

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²92 m² 9 200 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

126 zł/m²38 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Dobra lokalizacja, na Woli. Lokal do wynajęcia przy ulicy Kasprzaka, o powierzchni 38 m 2. Idealny pod wiele działalności. Nieruchomość położona jest na parterze, przy ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

64 zł/m²78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter duża witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Woli z dużą witryną od ulicy. Obiekt gotowy do działalności, posiada wbudowane półki z gips/kartonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

49 zł/m²203 m² 9 947 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po kancelarii prawnej, umeblowany, sieć komputerowa, serwerownia, centrala telefoniczna, alarm, monitoring, po remoncie nowogrodzka/poznańskiej 2x wc, kuchnia, sekretariat,sala konferencyjna- razem 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kajki

Wawer,Warszawa

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam, prowadzę gabinet kosmetyczny, mam do podnajęcia pomieszczenie o pow. ok. 20 m2. Lokal jest po remoncie, w pomieszczeniu można podłączyć wodę (umywalka, prysznic). Podnajmujący bedzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

47,27 zł/m²110 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę na biuro lokal 110m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w domu na Starym Żoliborzu. Lokal składa się z czterech pomieszczeń, dużego przestrzennego korytarza. Lokal przystosowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

127 zł/m²84 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal super punkt - od zaraz! Zapraszam do wynajęcia rewelacyjnego lokal handlowo-usługowy położony przy jednej z głównych ulic Śródmieścia z bardzo dużą widoczną witryną od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

70 m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię (tylko bezpośrednio) sklep w Centrum Warszawy. Powierzchnia 70. Duża witryna. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu Dworzec Centralny i Pałac Kultury. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

80 000 zł50 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam sklep w miłej, cichej i atrakcyjnej okolicy o pow. 50 m2 usytuowany na ulicy Chłodnej. Podłączona woda, kanalizacja, prąd, instalacja alarmowa, wc, klimatyzacja. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bogumińska

Zacisze,Warszawa

36,86 zł/m²35 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal idealny na biuro, gabinet, tylko 6 km od Centrum, dobry dojazd.Więcej o lokalu i innych, większych na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

47 zł/m²38 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Goclawiu! Opis Do wynajęcia lokal użytkowy 38m 2 na biuro, usługi. Pomieszczenie główne 22m 2 + kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba, zaplecze; w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karowa

Śródmieście,Warszawa

38 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w świetnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Karowej. Całość do własnej i znaczącej adaptacji. Lokal z dużym potencjałem i dobrym adresem. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

53 zł/m²110 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Atrakcyjne biuro o powierzchni 110m 2 w centrum Warszawy Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-mieszkalnym z 2001 roku. Reprezentacyjne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

53 zł/m²110 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Atrakcyjne biuro o powierzchni 110m 2 na Ochocie, blisko centrum Warszawy Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-mieszkalnym z 2001 roku. Reprezentacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

51,35 zł/m²37 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam serdecznie, oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal na warszawskich Kabatach z przeznaczeniem na biuro, gabinet bądź sklep specjalistyczny (mały ruch pieszy). Lokal jest świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

200 zł/m²120 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter duża witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo/usługowego, po całkowitym remoncie o pow. 120m2 w samym sercu Warszawy w topowej lokalizacji przy ul.Marszałkowskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam/wynajmę prosperującą pizzerie przy ul.Wąwozowej 36. Powierzchnia lokalu około 40 m + przynależny ogródek na ok. 10 stolików.Pizzeria prosperuje około 7 lat. Poważnie zainteresowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

200 zł/m²80 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter duża witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo/usługowego, po całkowitym remoncie o pow. 80m2 w samym sercu Warszawy w topowej lokalizacji przy ul.Marszałkowskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 30 m2 znajdujący się na parterze budynku apartamentowego. Wejście do lokalu oraz witryny są doskonale widoczne z jedej z najbardziej reprezentacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

22,73 zł/m²132 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego biurowca, usytuowanego przy ul. Puławskiej. Zaprojektowana w oparciu o najwyższe standardy zapewniając tym samym optymalne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleja Wincentego Witosa

Warszawa,mazowieckie

400 050 zł127 m² 3 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ch Panorama al.Witosa 31 powierzchni 127 m kw.na poziomie -1, Drugie wejście od zaplecza , dobry dojazd parking bezpłatny pierwszą godzinę, dla włścicieli karty parkingowe.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

87,50 zł/m²32 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na biuro, handel, usługi, blisko metra, w ciągu lokali różnych branż, posiada własną toaletę. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

100 zł/m²65 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal witryna - super punkt! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego, położonego na Warszawskim Bródnie zaraz przy skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic. Nieruchomość o pow. 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

44 zł/m²36 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Małe biuro o powierzchni 36 m2, na Górnym Mokotowie w Warszawie, składające się z dwóch pokoi w amfiladzie, kuchni i toalety. Lokal użytkowy znajduje się w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

275 000 zł46 m² 5 978 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie ze względu na usytuowanie mieszkania na parterze oraz wystawę okien w kierunku ulicy świetnie nadaje się ono na biuro, bądż prowadzenie innej działalności gospodarczej typu gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

167 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pilnie sprzedam prosperująca restaurację w centrum Warszawy. Lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

150m2 witryna od ulicy - super punkt! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo/usługowo/biurowego w bardzo dogodnej lokalizacji w samym centrum Warszawy przy ul.Żurawiej! Nieruchomość o pow.