dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

3 pokoje 75m2 ul. Widok/centrum. 4/5piętro. Kamienica 1895r. Winda. Czynsz: 2.500zł + liczniki Opis lokalu: Trzy pokoje w przedwojennej kamienicy po remoncie do wprowadzenia od zaraz. Wysokie na 3,60m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²75 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

- samo centrum - Ruchliwa ulica - Łatwo znaleźć i dojechać - Lokal na parterze, samodzielne wejście od podwórka. Lokal składa się z dużego pomieszczenia (z możliwością podziału gdyż ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

47,83 zł/m²115 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Luksusowy i bardzo elegancki 115-metrowy apartament o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia, zlokalizowany w samym centrum Warszawy przy ul. Łuckiej, tuż obok renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Skibicka

Okęcie,Warszawa

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Ulica Skibicka 29, 02-269 Warszawa. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Warszawa Okęcie, przy ulicy równoległej do Alei Krakowskiej, prostopadłej do ulic Malowniczej i Rękodzielniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

53 zł/m²69 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Trzy pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 53 pln + 10 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy przy placu konstytucji! Lokal biurowy o pow. 50m2, po całkowitym remoncie z marmurem na podłodze,aneks kuchenny,wc,miejsce z loggia dla palących. Cena 2900 netto/vat dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal idealny na działalność biurową. Budynek z 2005 roku. Lokal składa się z 2-pokoi (23 i 14 m), aneksu kuchennego (6 m) w pełnej zabudowie agd (duża lodówka, zmywarka,płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Teatralny

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²40 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witryna parter - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu położonego w Śródmieściu w obrębie placu teatralnego. Nieruchomość o pow. 40m2 z bardzo dużymi witrynami i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

122,81 zł/m²57 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy Z witryną! 57 M2, miejsce na reklamę widoczną Z al. Jana pawła II! nowoczesne pawilony handlowe - pasaż muranów! oferta na wyłączność! oferujemy tylko sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

74 zł/m²116 m² 8 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Puławska 405a - budynek biurowy 3 piętrowy. Koszt wynajmu obejmuje czynsz, koszty eksploatacyjne, powierzchnię wspólną, 1 miejsce parkingowe w cenie. Żadnych dodatkowych kosztów klient nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bema

Wola,Warszawa

1,43 zł/m²280 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Co&work to kreatywna przestrzeń położona w sercu warszawskiej Woli tuż przy głównych arteriach komunikacyjnych. Klimat starej industrialnej Woli w zielonym otoczeniu Stałe biurko dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

3 225 000 zł250 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży powierzchnię biurową w budynku biurowo-mieszkalnym przy ul. Belwederskiej 9a (róg skrzyżowania z ul. Promenady), położoną na IV kondygnacji, o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż lokalu ul. Kobielska/praga Płd 79m2 - Parter - Cena:389.000zł Świetna lokalizacja przy Rondzie Wiatraczna! Niska cena - tylko 4.900 zł/1 m2 Lokal na parterze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

42,86 zł/m²63 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na Grochowie w pobliżu Pl.Szembeka. Budynek jednorodzinny, ogrodzony, blisko do komunikacji miejskiej. Cicha, spokojna okolica. Lokal mieści się na parterze, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bliska

Wola,Warszawa

110 zł/m²90 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal usługowo-handlowy, usytuowany przy głównej ulicy na bliskiej Woli. Lokal z dużą witryną od głównej ulicy. Składa się z dwóch poziomów- parter sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 €/m²726 m² 9 438 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Jesteśmy właścicielem oferowanego do wynajmu lokalu - gwarantujemy więc wynajem bez pośrednictwa. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 726 m2 znajdujący się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

53,31 zł/m²362 m² 19 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jesteśmy właścicielem oferowanego do wynajmu lokalu - gwarantujemy więc wynajem bez pośrednictwa. Do wynajęcia lokalu biurowo-usługowy o powierzchni 362 m2 znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

43,90 zł/m²41 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na dole lokalu znajduje się przedpokój i pomieszczenie gospodarcze, na górze dwa pokoje i łazienka. Wejście od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

52 zł/m²145 m² 7 540 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w samodzielnym budynku z ogródkiem letnim ok. 95 m2 częściowo zadaszonym z oddzielnym barem. Atrakcyjna lokalizacja, koncesja na alkohol , idealny na pub, restaurację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,97 zł/m²16 m² 821 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 53 pln + 10 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

269,23 zł/m²26 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super punkt - witryna od ulicy! zapraszam do wynajmu lokalu na starówce w centrum Warszawy,powierzchnia 26m2 plus antresola 10m2,w lokalu wszystkie media,duża witryna,parking,ciekawa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,99 zł/m²64 m² 3 411 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwa pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 53 pln + 10 pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal użytkowy. Parter, witryna, niezależne wejście. Frontowy, wyeksponowany, przy głównej śródmiejskiej ulicy - duże natężenie ruchu. Idealna oferta na salon firmowy, oddział banku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,97 zł/m²15 m² 784 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

81,67 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wynajmę bezpośrednio lokal użytkowy pow.60m2 Lokal mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 37/39 na 1 piętrze. Bardzo dobrze widoczny z ul. Marszałkowskiej i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,96 zł/m²18 m² 958 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,99 zł/m²63 m² 3 321 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

52,99 zł/m²99 m² 5 271 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pięć pokoi biurowych w biurowcu w centrum Warszawy w pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Al.Jerozolimskich. Czynsz za 1mkw. 53 pln + 10 pln za opłaty eksploatacyjne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Kajki

Wawer,Warszawa

86,21 zł/m²29 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal ok. 29 m2 w parterowym budynku handlowym (cegła). Lokal z niezależnym wejściem, bez witryny, wyeksponowany z możliwością umieszczenia dużej reklamy widocznej od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

77,38 zł/m²84 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy na parterze, o powierzchni ok. 84m2, położony na Starym Mokotowie, przy ul. Odolańskiej, w pobliżu Puławskiej. Przeznaczenie lokalu: sklep, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

800 000 zł149 m² 5 369,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy 149m2, warszawa - Mokotów, ul. Wyścigowa 18, parter, możliwość zrobienia witryn od ulicy, lokal nadaje się na przychodnie, sklep, aptekę, biuro, usługi.Lokal do odświeżenia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal 40m 2 w pawilonie na Stegnach. Lokal położony jest na pierwszym piętrze i idealnie nadaje się pod działalność produkcyjno-usługową. Dostępne media: prąd, siła, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

1 050 000 zł290 m² 3 620,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Trzy poziomowy lokal o łącznej powierzchni 275,9m2. Parter o powierzchni 106,9 z werandą (8,8m2 ), dużą witryna widoczną z ulicy. Z parteru wchodzimy do głębokiej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

50,79 zł/m²63 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w pobliżu Pl.Szembeka, w budynku jednorodzinnym na Grochowie. Powierzchnia: 63m.kw. mieści się na parterze. Składa się z trzech pokoi; większy ok.27m.kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

370,37 zł/m²27 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na mokotowskiej! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego o pow. 27m2 na parterze z dużą witryną na ul.MOKOTOWSKĄ! Bardzo prestiżowa lokalizacja, duży ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

96,85 zł/m²30 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie, o powierzchni 30,46 mkw, w którego w skład wchodzi otwarta przestrzeń, z możliwością wyodrębnienia toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

177,78 zł/m²135 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter narożna witryna! Narożny lokal o powierzchni 135 mkw. Znakomicie wyeksponowany. Lokalizacja w sąsiedztwie ambasady Chińskiej Republiki Ludowej oraz Sądu Najwyższego. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

94,74 zł/m²190 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal w stanie deweloperskim,który może powstać po połączeniu dwóch sąsiadujących ze sobą sklepów. Cała powierzchnia w parterze z dużymi witrynami. Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Diamentowa

Stara Miłosna,Warszawa

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na biuro lub działalność usługowo- handlową również z funkcją mieszkalną np. dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą w domu pow. 36 m2 dobre położenie w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

185 zł/m²85 m² 15 725 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal W samym centrum warszawy! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego idealnego pod restauracje, położonego w samym centrum Warszawy. Powierzchnia lokalu to 85m2. Lokal w bardzo.