dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

53,95 zł/m²38 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu lokal do wynajęcia wymarzony na biuro, gabinet psychoterapii, masażu itp. wyposażony w okna, żaluzje i drzwi antywłamaniowe, centralę telefoniczną, sejf, alarm. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

81,82 zł/m²110 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładny sklep, duże witryny od Jana Pawła II , zaplecze ok 7 m , obecnie salon sukien ślubnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Potockich

Marysin Wawerski,Warszawa

14,29 zł/m²70 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę lokal powierzchnia 70m,w tym toaleta, prysznic, pokój socjalny i biuro. Ogrzewanie centralne. Lokal może byc wykorzystany na produkcję albo magazyn. Dobra lokalizacja, wylot na Mińsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

55,56 zł/m²27 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wspólnota mieszkaniowa wynajmie lokal pod działalność biurowo-usługową. Powierzchnia 27,23m2. Pomieszczenie składa się z: 1.Wiatrołap (przedsionek) 2,51m2 2.Powierzchnia usługowa 19,48m2 3.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

140 zł/m²150 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa, noakowskiego 16 - oferta bezpośrednia! cena do negocjacji! Kamienica znajduje się w centralnej części Śródmieścia. Ulica Noakowskiego należy do intensywnie zabudowanych. Dominują tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

82 zł/m²67 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo/usługowego położonego w Centrum Warszawy. Nieruchomość o pow. 67m2 z dużą ładna witryną, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal W super punkcie! Lokal na parterze odrestaurowanej kamienicy z dużą witryną od strony ulicy. Miejsce bardzo atrakcyjne ze względu na duże natężenie ruchu pieszego.Idealny na sklep lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²374 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe w Śródmieściu! Pięciopiętrowy budynek w ścisłym centrum na ul. Jasnej posiada do dyspozycji pomieszczenia biurowe o łącznym metrażu 372 m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²158 m² 9 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro na Mokotowie o powierzchni 157,58m2. Bardzo atrakcyjna i niska cena za m . Z dwoma pokojami o powierzchni 14,5 m2 i 22m2 i sala konferencyjna o wielkości 36,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

92,52 zł/m²74 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowopowstałym budynku przy rondzie Al. Ken i Płaskowickiej na Ursynowie. Zaraz przy przystanku autobusowym i 10 min. piechotą od najbliżej stacji metra. Inne lokale na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

122 zł/m²55 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duża drewniana witryna od ulicy! Serdecznie zapraszam do wynajmu lokalu usługowego, położonego w topowej części Śródmieścia zaraz przy Pl. Trzech Krzyży. Nieruchomość o pow. 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 mkw. Lokal idealny na wszelkiego rodzaju usługi, np. biurowe, handlowe, itp. Doskonała lokalizacja, na nowo powstałym osiedlu, które nadal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

60,34 zł/m²58 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal nadaje się też na gabinet. W jego sklad wchodzą dwa pokoje, pomieszczenie socjalne, recepcja, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

29,33 zł/m²75 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon, 75m2 , piętrowy murowany 3x25m w ciągu handlowym, na biuro, handel, usługi. Telefon   lub   , praga-Południe, c.2.200zł/m-c + opłaty licznikowe. Warszawa ul.Łukowska 7A

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

285 000 zł46 m² 6 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zakupu mieszkania W centrum mokotowa W bardzo atrakcyjnej, nowej, obniżonej cenie! 285.000 ZŁ - 46 M2 Do sprzedania dwupokojowe, wysokie i jasne mieszkanie w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

49,12 zł/m²28 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny z przeznaczeniem na biuro, przy ul. Górczewskiej. Dwa niezależne pomieszczenia (15 m2, 13,50m2) oraz kuchnia, łazienka, balkon do wspólnego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

47,92 zł/m²553 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na podnajem z przeznaczaniem na handel, usługi, biuro. Wyposażony w klimatyzację, zaplecze socjalne i wc Czynsz 1200zł/mc + media. Mogą pozostać do wykorzystania istniejące meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

89,29 zł/m²28 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem lub ewentualnie sprzedaż , bezpośrednia lokalizacja przy ul. Lazurowej, 28m2 , wejście bezpośrednio od ulicy, 2 duże przeszklone witryny. Lokal wykończony w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z tarasem, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²178 m² 10 680 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę lokal wyposażony w bar i inne udogodnienia. proszę o kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z wejściem od głównej ulicy (ul. Szczęśliwicka), parking samochodowy na kilka stanowisk znajduje się bezpośrednio przed wejściem. Lokal posiada okratowane okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

102 zł/m²44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter duża witryna od ulicy! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego, położonego przy głównej ulicy Gagarina na Mokotowie. Nieruchomość z dużą witryną i wejściem od strony ulicy, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

44 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu użytkowego, na osiedlu położonym blisko Ronda Wiatraczna na Grochowie. Lokal posiada dużą witrynę z dwoma wejściami. Składa się z pomieszczenia ekspedycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

86,67 zł/m²15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal znajduję się w Centrum Handlowym Polna na poziomie -1. Sąsiednie stoisko to sklep z mięsem i wędlinami, na przeciwko spożywka, z tyłu sklep z zabawkami. Box.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Patriotów

Radość,Warszawa

60 zł/m²220 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal 220m2 na przychodnię, centrum medyczne, klinikę lub inne cele medyczne w centrum Radości gmina Wawer. Budynek o ciekawej bryle jest dwupiętrowy z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²89 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 89m2 z witrynami wychodzącymi na aleję Komisji Edukacji Narodowej. Znakomita lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej Ursynowa, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowoberestecka

Ochota,Warszawa

48 zł/m²93 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 pokojowy lokal biurowy usytuowany na pierwszym pietrze jednopiętrowego domu. Powierzchnia lokalu mierzona po podłodze to ok. 120m2. W dwóch pomieszczeniach lokalu zainstalowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

57,50 zł/m²40 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

koszty: zużycie wody, ogrzewanie, wywóz śmieci, sprzatanie części wspólnych, ochrona alarmowa, czyszczenie klimatyzatorów-szacunkowy koszt opłat 250 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

55,29 zł/m²85 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

koszty: zużycie wody, ogrzewanie, wywóz śmieci, sprzątanie części wspólnych, ochrona alarmowa, czyszczenie klimatyzatorów szacunkowo około 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 mkw w stanie developerskim, oddany do użytku w 12.2011r. Lokal idealny na wszelkiego rodzaju usługi, np. biurowe, handlowe, itp. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

400 zł/m²115 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadam do wynajecia lokal przy ul. Nowy Swiat z witrynami bez odstepnego. Cena 42 500 zł Pod kazda działalność! Tylko konkretne oferty! Zapraszam najemców sieciowych! Prosze o kontakt przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

72,22 zł/m²18 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony indywidualnej praktyki np. dla masażysty, terapeuty, rehabilitanta. Na wyposażeniu łózko do masażu, drabinki gimnastyczne, piłki rehabilitacyjne, rower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Gersona

Śliwice,Warszawa

37,34 zł/m²79 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 79 m2 na cele biurowe, wynajmę za 2950,00 Pln (netto) miesięcznie. Położony na parterze w budynku jednorodzinnym na Śliwicach (praga Płn.) przy ul.Gersona na terenie starego, ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witryna, lokal 40m2 - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowo-usługowego położonego w Centrum Warszawy zaraz przy ruchliwej ulicy z dużą witryną o pow. 40m2. Miesięczny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wspólna

Śródmieście Północne,Warszawa

49,21 zł/m²32 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w ścisłym centrum miasta, w odległości ok. 500 m od Dworca centralnego/złotych Tarasów. Powierzchnia 31,5 m2. Lokal znajduje się w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wawer

Wawer,Warszawa

47 zł/m²538 m² 25 286 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Standard budynku jest bardzo dobry, pomieszczenia są klimatyzowane (koszt klimatyzacji wliczony w koszty eksploatacji), całość jest dozorowana elektronicznie+stała, 24-godzinna ochrona sprawowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

111,43 zł/m²35 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal nadaje się na każdą działalność (handlową, usługową, gastronomiczną). Dobrze widoczny, świetnie skomunikowany w miejscu o dużym natężeniu ruchu przy głównej ulicy Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

116,28 zł/m²22 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy ursynów powierzchnia 21,5m2 Wynajmę lokal użytkowy usytuowany przy ul. Stryjeńskich 17. Blisko metra. Parter, możliwość zamontowania banneru reklamowego nad wejściem. Przeszklona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

90 zł/m²32 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal usługowy, w nowej inwstycji u zbiegu ulicy Płaskowickiej i Lanciego. Lokal o powierzchni 32 metrów, nowy, wykończony. Idealny na punkt usługowo - handlowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

37 zł/m²79 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe! Lokal znajduje sie na szóstym piętrze, wejście do budynku z dwóch dogodnych stron. Lokal nowy, posiada w pełni wyposażoną kuchnie oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

57 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 140 mkw na Żoliborzu w pobliżu stacji metra Plac Wilsona. Doskonały na biuro firmy z tradycjami. Budynek: przedwojenna willa, w latach 50. odbudowana