dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

69 zł/m²193 m² 13 333 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 193,23 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²385 m² 19 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.385 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskL Mokotowie, w okolicach ul. Suwak. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²13 m² 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13,46 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

71 zł/m²145 m² 10 272 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 144,67 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²242 m² 12 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.242,50 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Suwak. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

18 €/m²94 m² 1 693 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo - handlowy o pow. 94,04 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

71 zł/m²139 m² 9 834 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

72 zł/m²47 m² 3 357 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 46,63 m na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Modlińska

Pelcowizna,Warszawa

11,20 €/m²29 m² 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,97 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krakowiaków

Włochy,Warszawa

56 zł/m²85 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 85 m2 na warszawskich Włochach, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Obejrzyj lokal na filmie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

195 zł/m²22 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowane biuro o pow.21,50 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

95 zł/m²40 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro o pow. 40 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 15 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²13 m² 1 003 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.12,70 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego. Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

496 zł/m²55 m² 27 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 14 osób na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Lokal biurowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²44 m² 748 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

woda w lokalu - Do wynajęcia: klimatyzowany 2-pokojowy lokal biurowy o pow.44 m2, w kamienicy biurowej w Centrum Warszawy, w okolicach stacji Metro Centrum, poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²157 m² 14 148 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.157,20 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²19 m² 1 246 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,60 m2 , na 4 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²106 m² 6 369 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 106,15 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²90 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.90 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

70 zł/m²31 m² 2 170 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.31 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego,na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

70 zł/m²26 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na 1 piętrze obiektu biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²27 m² 1 643 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,39 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

77,24 zł/m²141 m² 10 919 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 141,36 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²18 m² 1 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.17,84 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²207 m² 18 591 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

na klub muzyczny - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow. 206,57 m2 na poziomie -1 budynku biurowego Śródmieściu (warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²167 m² 2 672 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

blisko stacji Metro Centrum - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.167 m2 na 2 piętrze eleganckiej kameralnej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach stacji Metro Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

34 zł/m²305 m² 10 370 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn/lokal usługowo-biurowy o pow.305 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskiej Białołęce,w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

49 zł/m²201 m² 9 826 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200,53 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

341 zł/m²58 m² 19 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 15 osób na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Umeblowane prywatne biuro dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

88 zł/m²43 m² 3 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²45 m² 3 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 21,50 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

248 zł/m²5 m² 1 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskim Mokotowie, w nowoczesnym biurowcu w pobliżu stacji metro Wilanowska, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²68 m² 4 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,50 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

190 zł/m²4 m² 759 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskim Ursynowie, w budynku biurowym blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

71,48 zł/m²113 m² 8 077 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 113 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na Pradze Południe w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²33 m² 2 341 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,30 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.60 m2 na 5 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

70,37 zł/m²17 m² 1 209 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

32 zł/m²211 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.211 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku magazynowo-biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul.Kasprzaka poleca Property Office (tel., , mail: ) - Najemca nie płaci.