dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mangalia

Stegny,Warszawa

2 086 800 zł139 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 086 800 zł / Lokal użytkowy / 139,12m2 / Warszawa - Stegny Na sprzedaż lokal o powierzchni 139,12 m2 położony na Warszawskich Stegnach przy dwóch ruchliwych ulicach. Wejście do lokalu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

143,02 zł/m²105 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal handlowo usługowy na parterze nowego budynku apartamentowego o powierzchni 104,88 m2, witryny, dwa wejścia, świetna lokalizacja. Zalety nieruchomości: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

18 €/m²1 500 m² 27 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro w wielofunkcyjnym kompleksie "plac Unii". Budynek posiada część biurową oraz pasaż handlowy, co umożliwia dostęp do usług bezpośrednio z poziomu wieżowca. Nieruchomość stosuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²351 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal usługowo - biurowy, zlokalizowany w bardzo ruchliwym miejscu w Warszawie (skrzyżowanie Al. Solidarności z Al. Jana Pawła II). Do lokalu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Armii Ludowej

Koszyki,Warszawa

15,50 €/m²332 m² 5 146 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec znajduje się przy ul. Armii Ludowej 26(dzisiejsza ul. Kaczyńskiego). Nieruchomość wyposażona w szereg nowoczesnych udogodnień, oferuje komfortową przestrzeń biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

90 zł/m²187 m² 16 830 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal użytkowy o pow. 187m2; pod sklep, biuro, klinikę medyczną lub kosmetyczną. Lokalizacja: mokotów Służew, dobrze wyeksponowany budynek, w rejonie stacji metra, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Koszyki,Warszawa

195 zł/m²131 m² 25 545 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 131 m2, znajdujący się w ścisłym Centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie Placu Konstytucji. Znajduje się on na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

58,24 zł/m²170 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia budynek z miejscami parkingowym w rejonie Kauflanda na Modlińskiej , dzielnica Białołęka. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

85 zł/m²113 m² 9 580 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal handlowo usługowy o pow. 112,7m2, idealny pod sklep, usługi lub biuro. Lokalizacja: mokotów Służew, doskonała komunikacja, blisko stacja metra, przystanki autobusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Marconich

Wilanów Wysoki,Warszawa

3 100 000 zł190 m² 16 315,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na sprzedaż bezpośrednio / biuro w kameralnym budynku, doskonała lokalizacja, dostępny już od 6 listopada 2023. Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, klimatyzowany, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Wola,Warszawa

107,14 zł/m²140 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Do wynajęcia lokal użytkowy na bliskiej Woli nieopodal Centrum Warszawy o powierzchni 140 m2. Nieruchomość położona jest przy Żelaznej, w ciągu lokali usługowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

68 zł/m²345 m² 23 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię biurowe w w kameralnym budynku biurowym zlokalizowanym na Białołęce, w sąsiedztwie ul. Modlińskiej, mostu Skłodowskiej-Curie. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stara Praga,Warszawa

135 zł/m²26 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty nieruchomości | Dworzec Wileński | Galeria Wileńska | Dogodna Lokalizacja | 26,20m2 | Opis Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni 26,20m2. Lokal idealnie nadający się pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni 27m2 z wejściem z ulicy oraz witryną. Możliwość umieszczenia szyldu. W lokalu obecnie znajduje się dobrze prosperujący lokal fryzjerski. Obecnie 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Powiśle,Warszawa

150 zł/m²86 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 86 m2, znajdujący się na Powiślu w bliskim sąsiedztwie Parku Kazimierzowskiego. Znajduje się on parterze w ciągu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

28 €/m²84 m² 2 346 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany jest na terenie Gocławia (praga-Południe), przy ulicy Ostrobramskiej w bezpośrednim sąsiedztwie ch Atrium Promenada. W pobliżu osiedla znajdują się również ośrodki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

64 zł/m²17 m² 1 088 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie Płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal na parterze o pow ok 17 m 2 , blisko rampy w obiekcie magazynowo- biurowym. Jeden pokój , otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 760 000 zł93 m² 18 904,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować 93 metrowe mieszkanie pełniące funkcje biura położone na parterze 4-ro piętrowego budynku apartamentowego z 2009 roku na osiedlu Ostoja. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

56 zł/m²250 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje Lokal użytkowy przy głównej ulicy Pragi Południe. Duża sala sprzedaży. Opis nieruchomści Lokal mieści się w nowoczesnym budynku biurowym z 2000r. Lokal dwupoziomowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Stegny,Warszawa

100 zł/m²128 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy Stegny Mangalia 128,45 m2 ul. Jana II Sobieskiego Lokal jest w stanie deweloperskim. Właściciel partycypuje W kosztach adaptacji tj podłoga, elektryka , toalety(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 700 000 zł111 m² 15 271,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Place4you ma przyjemność zaoferować 3 lokale usługowo- handlowe w Pasażu Muranów na sprzedaż - możliwość zakupu ich oddzielnie. Adres, którego warszawiakom nie trzeba przedstawiać - pawilony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 435 115 zł56 m² 25 830 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 55,56 mkw. w nowo oddanym budynku. Lokal usługowy znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

234 900 zł30 m² 7 830 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okolice ul. Puławskiej. Niewielki lokal usługowo-handlowy składający się z ok. 16 m2 na parterze i dodatkowych ok. 14 m2 na antresoli. Witryna, wejście prosto z ulicy, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 812 000 zł78 m² 23 132,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 78,33 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

62,32 zł/m²69 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate prezentuje dwupokojowy lokal do wynajęcia, położony w przedwojennej kamienicy przy skrzyżowaniu ulicy Kruczej i Alei Jerozolimskich, w samym centrum Warszawy. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

774 900 zł90 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Evenue Estate prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy w przyziemiu z oknami w zrewitalizowanej kamienicy z 1882 r. na Pradze Północ. Lokalizacja: w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

195 zł/m²20 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal na wynajem w samym sercu Warszawy! Lokal mieści się przy ul. Chmielnej 73c. Wyróżnia go: - położenie w kamienicy z 1955 roku, - projekt wnętrza zgodny z japońską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

1 500 000 zł70 m² 21 352,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta sprzedaży lokalu usługowego z najemcą sieciowym, umowa zawarta na 5 lat. Zdjęcia z lokalu są poglądowe, lokal w pełni wykończony. Najemca przywraca lokal do stanu deweloperskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

120 zł/m²91 m² 10 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim, na jednym z największych osiedli mieszkalnych w Warszawie Główne atuty: - lokal przeznaczony na dowolną działalność handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 786 000 zł77 m² 23 131,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 77,21 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ksawerów,Warszawa

2 141 092 zł99 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 99,47 mkw. w nowo oddanym budynku. Lokal usługowy znajduje się na parterze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

110 zł/m²30 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Metro szwedzka/lokal handlowo usługowy /duża witryna/ wysoki standard lokal W prestiżowej lokalizacji starej pragi vis a vis bohema 30 m2 | duża witryna | Prestiżowa lokalizacja | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

76,15 zł/m²53 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralne biuro: 2 pokoje + recepcja. Gdzie? Na Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej w inwestycji incity dewelopera okam. W otoczeniu nowych osiedli i budynków biurowych. Bardzo blisko metra "rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

109,26 zł/m²54 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia. Lokal z przeznaczeniem na handel lub usługi umiejscowiony na terenie ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

1 819 000 zł79 m² 23 133,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 78,63 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

18 €/m²198 m² 3 564 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec Crown Point zlokalizowany jest w jednej z najszybciej rozwijających się i prestiżowych części Warszawy. Nieruchomość wyposażona w szereg nowoczesnych udogodnień, oferuje.