dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Atuty nieruchomości | Dworzec Wileński | Galeria Wileńska | Dogodna Lokalizacja | 30m2 | Opis Przedstawiam Państwu lokal użytkowy o powierzchni 30m2. Lokal idealnie nadający się pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

104,88 zł/m²41 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na wynajem - Wolska 91 lu3, wola Powierzchnia: 41 m Lokal składa się z czterech pomieszczeń: głównej sali, pokoju gier (możliwość wyburzenia ściany i powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wola,Warszawa

2 939 701 zł183 m² 16 104,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Serdecznie polecam lokal usługowy o powierzchni 182,54 m2 przy ul. Piaskowej 4. Parametry niruchomości: - 182,54 m2 elastycznej powierzchni, aktualnie zaaranżowanej jako pokoje biurowe, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal użytkowy o powierzchni 50 m2. Zalety nieruchomości: bardzo dobra lokalizacja, lokal cichy. Lokalizacja: lokal położony przy skrzyżowaniu ul. Belgradzkiej w z al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

212,31 zł/m²116 m² 24 628 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o pow. 116 m2, który znajduje się w ścisłym centrum Warszawy na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Opis ogólny lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

16 €/m²347 m² 5 547 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa ok 325 m2, położona w wielofunkcyjnym obiekcie na warszawskim Mokotowie. Zalety nieruchomości: rewelacyjna lokalizacja, wysoki standard. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

120 zł/m²57 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal usługowy z witrynami o powierzchni 57 m2. Zalety nieruchomości: lokal z przestronnymi, widocznymi z ulicy witrynami, doskonała komunikacja, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

17 €/m²195 m² 3 315 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki biurowiec o ciekawej architekturze. Został wykończony najwyższej klasy materiałami w oparciu o nowoczesne technologie. Na 11 kondygnacjach znajduje się 35.000 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Gocław,Warszawa

55,45 zł/m²110 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy 110m2, parter/15, w budynku z 2002r., Praga-Południe Gocław Lokal dwupoziomowy, przystosowany do prowadzenia pełnej gastronomii, gotowy do działania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kompanii AK Kordian

Ursus,Warszawa

43 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem - nowoczesne biuro o powierzchni 90 m zlokalizowane na parterze budynku w willowej części Ursusa, idealne dla firm szukających wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wola,Warszawa

2 390 000 zł183 m² 13 093 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

17 €/m²116 m² 1 972 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Property Office (tel., mail: ) BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

81 zł/m²131 m² 10 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Property Office (tel., mail: ) BEZ PROWIZJI Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

30 €/m²1 640 m² 49 200 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec o niezwykłej architekturze, którego rozpoznawalnym wzorem jest różnobarwna, falująca elewacja. Na siedmiu kondygnacjach naziemnych znajduje się powierzchnia i biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dla fryzjera, kosmetyczki, itp - do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

18 €/m²98 m² 1 764 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.98 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskich Włochach,w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na parterze ż wejściem z ulicy. Zlokalizowany przy jednej z głównych ulic nieopodal Parku Szczęśliwickiego Obecnie funkcjonuje w nim salon kosmetyczny, ale może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

15 €/m²200 m² 3 006 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na przychodnię Saska Kępa Przeznaczenie - medyczne - na poradnię psychologiczną, biurowe, usługowe Lokal po przychodni medycznej. Wyposażony w pełen węzeł sanitarny. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Zacisze,Warszawa

6 400 000 zł1 400 m² 4 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek magazynowo usługowy z regulowaną temperaturą z pomieszczeniami biurowymi. Biuro znajduje się bezpośrednio przy hali. Dobry stan nieruchomości, rok budowy 2002. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

13,50 €/m²353 m² 4 766 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany w południowo-zachodniej części Warszawy, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Włochy. W skład kompleksu wchodzi pięć budynków. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²562 m² 12 645 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rondo 1 to prestiżowy kompleks biurowo - handlowy klasy aaa usytuowany w sercu Centralnego Obszaru Biznesu oraz blisko Pałacu Kultury i Nauki. Składa się z dwóch obiektów 40-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²21 m² 416 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,27 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²21 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w OKOLICACH ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²31 m² 1 773 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.30,57 m2 na parterze w budynku biurowym w OKOLICACH ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²134 m² 2 406 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

82,22 zł/m²45 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na wynajem lokal o powierzchni ok. 45 m2, zlokalizowany na parterze w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Lokal jest dwustronny z ekspozycją okien na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²45 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.45,02 m2 na parterze w budynku biurowym w OKOLICACH ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Migdałowa

Ursynów,Warszawa

15 €/m²150 m² 2 250 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal handlowo usługowy 150 m2, w stanie do aranżacji (w zależności od okresu umowy, właściciel zaaranżuje lokal pod nowego najemcę), położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 799 000 zł104 m² 17 251,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz przestronnego i funkcjonalnego biura z potencjałem? Zależy Ci na cichym, sprzyjającym kreatywnemu myśleniu, miejscu do pracy? Czy szybki dostęp komunikacji publicznej - szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²531 m² 11 948 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 37 m2, usytuowany na parterze pasażu handlowo-usługowego przy a l. Jana Pawła II w dzielnicy Śródmieście. W sąsiedztwie centrum handlowe Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

88,89 zł/m²90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji w Warszawie dzielnica Mokotów. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku, bezpośrednio pod blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²580 m² 13 050 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²694 m² 15 615 €

 

 

 

Stara Praga,Warszawa

119 zł/m²80 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80,35 m w przestrzeni Bohema na Warszawskiej Pradze- północ. Lokal znajduje się na.