dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

75 zł/m²205 m² 15 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia pow. ok 200 m 2 na cele handlowe , usługowe lub biurowe (bez możliwości uzyskania koncesji na alkohol ) Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

120 zł/m²30 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy głównej ulicy Pragi Południe. Lokal o powierzchni 30m2, składa się z pomieszczenia open space i zaplecza z łazienką. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Powiśle,Warszawa

100 zł/m²116 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Lokal usługowo/handlowy do wynajęcia 166 m2: - metraż 166 m2 - Lokal usługowo/handlowy - Możliwa gastronomia - Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

912 000 zł57 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje lokal usługowo - handlowy na sprzedaż, zlokalizowany na Miasteczku Wilanów. Aktualnie jest wynajmowany. Nieruchomość idealna dla inwestora - stopa zwrotu na poziomie 6-7%. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Gocław,Warszawa

99,98 zł/m²60 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

50,86 zł/m²175 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia ok 175 m 2 w formie samodzielnego modułu w zabytkowej manufakturze na Pradze Południe. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

831 000 zł61 m² 13 623 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji - nowe lokale usługowe pod każdy rodzaj działalności ursynów,wola,pruszków,gdańsk i szczecin - powierzchnie od 19M2 do 2000M2 ursynów: ul. Puławska/pileckiego zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

80 zł/m²70 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz! Przestronne, dobrze doświetlony 70 metrowy lokal handlowo-usługowy na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na parterze w biurowcu. Rozkładowy układ pomieszczeń, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Anin,Warszawa

52,62 zł/m²458 m² 24 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy dostępny na I p w zadbanym budynku z windą w samym centrum Anina. Lokal składa się z powierzchni handlowo/usługowej - 458 m2. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

80,33 zł/m²61 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu Nowy lokal w budynku z 2015 roku na Żoliborzu, w pobliżu Żoliborza Artystycznego. Witryny lokalu wychodzą na południową stronę, na ruchliwą ulicę. Obok znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

4 341 000 zł158 m² 27 474,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim z antresolą o powierzchni 158 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Wysokość antresoli 2,57 m. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

91,67 zł/m²60 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o powierzchni 60m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Nocznickiego/ w okolicy stacji metra Młociny. Lokal znajduje się na parterze w budynku apartamentowo - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 852 500 zł75 m² 24 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ursynów lokal narożny Z najemcą 5.8% ROI + DWA DUŻE PARKINGI, MAGAZYNEK, WYSOKI STANDARD, BEZPOŚREDNIO, CENA NETTO We speak English Kupując ten lokal otrzymujesz gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 533 000 zł70 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilanów lokal Z najemcą 6% roi + duży parking + garaż, bezpośrednio, cena brutto We speak English Kupując ten lokal otrzymujesz gotowy produkt inwestycyjny a wraz z nim: 6% rocznie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

108,34 zł/m²37 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal o powierzchni 36,92 m2 z witryną, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego z 2022 r. na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 905 393 zł89 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0%. Podatek pcc 0%. Gotowy do odbioru. Lokal użytkowy do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie komunikacja miejska autobus, tramwaj i metro Wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

3 066 564 zł242 m² 12 671,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

53,33 zł/m²150 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia. Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych restauracji. Wejście do lokalu jest na parterze od ul. Dzielnej. Lokal posiada duże witryny. Nieruchomość przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 511 520 zł114 m² 21 946,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji i podatku pcc. Gotowy do odbioru. Lokal handlowo-usługowy w nowo powstającym osiedlu. Wysokość 3,5 m. Zapraszam, tel. nr lokalu U03

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wola,Warszawa

18 €/m²189 m² 3 402 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w dobrej lokalizacji na Woli obok luksusowych Browarów Warszawskich. Powierzchnia lokalu 189 m2, wysokość sufitu 2,9 m. Lokal w stanie deweloperskim, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²128 m² 12 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal usługowy z witrynami, położony na parterze, o powierzchni 127,90 m2 w dzielnicy Warszawa Mokotów. Zalety nieruchomości: doskonała lokalizacja, opcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 141 092 zł99 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0%. Gotowy do odbioru. Lokal użytkowy do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie komunikacja miejska autobus, tramwaj i metro Wilanowska, doskonały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji - nowe lokale usługowe pod każdy rodzaj działalności ursynów,wola,pruszków,gdańsk i szczecin - powierzchnie od 19M2 do 2000M2 ursynów: ul. Puławska/pileckiego Kontakt: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

714 000 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Lokal usługowy 68m2 w inwestycji Osiedle Regaty na Białołęce. Standard: - klimatyzacja, - wentylacja, - odbiory sanepidu, ppoż., - toaleta, - zaplecze kuchenne, - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

1 998 000 zł160 m² 12 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Mokotów,Warszawa

48,92 zł/m²1 683 m² 82 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną okazję wynajmu przestronnego lokalu usługowego położonego na Mokotowie, przy ulicy Sikorskiego. Istnieje możliwość wynajmu części przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Wawer,Warszawa

26,09 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w Warszawie, wawer Radość. Doskonała ekspozycja na ulice, lokal bardzo widoczny możliwość dużej reklamy. Budynek wolnostojący z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 597 000 zł100 m² 15 992,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż znajduje się na nowym osiedlu obok Bliskiej Woli. Lokal jest w stanie deweloperskim. Powierzchnia lokalu - 99,86m2. Przeznaczenie - handlowe/usługowe, nie przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 666 000 zł119 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż trafia duży lokal użytkowy, położony na Pradze Północ, przy ulicy 11 listopada. Doskonała lokalizacja, duży ruch, przystanki autobusowe, tramwajowe i do stacji metra Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

41,58 zł/m²190 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal usługowy 190 m2, w nowym budynku, parter i poziom -1, białołęka. Lokal częściowo umeblowany, możliwość aranżacji do potrzeb. Doskonały na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

77 zł/m²446 m² 34 342 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal o pow. 446 m2 po klubie nocnym. Znajduje się on Śródmieściu w pobliżu hotelu Novotel. Lokal mieści się w samym centrum Warszawy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 657,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²94 m² 8 493 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 94,37 m2 na Mokotowie na Puławskiej 227. Lokal znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mokotów Górny przy ulicy Puławskiej przy Parku Morskie Oko Lokal użytkowy w kamienicy międzywojennej z lat 30.tych na wysokim parterze Wejście bezpośrednio z ulicy do lokalu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 698 701 zł121 m² 22 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy znajdujący się na Warszawskiej Ochocie vis-a-vis Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość została wykończona oraz przygotowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

1 263 000 zł100 m² 12 630 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 950 000 zł67 m² 29 078,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal użytkowy znajduje się na Woli, w odległości zaledwie kilkuset metrów od stacji drugiej linii metra rondo onz. Przy samym lokalu mamy przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²214 m² 21 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam przestronny lokal do wynajęcia w prestiżowej części Śródmieścia. * lokalizacja: doskonały punkt na mapie Śródmieścia w kameralnym budynku. W pobliżu tereny zielone jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Włochy,Warszawa

46 zł/m²300 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca tel. Przy tej ofercie Poszukujcy nie płaci prowizji. Do wynajęcia część budynku o pow 300 m 2 , z dwoma niezależnymi wejściami , z dużym parkingiem przy obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

12 €/m²241 m² 2 895 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal o powierzchni 228 m2, położony na parterze, w nowoczesnym budynku biurowym wybudowanym w 2012 roku, z własną recepcją. Lokalizacja: warszawa Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Mokotów,Warszawa

110 zł/m²120 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy 120 m2 w nowej inwestycji mieszkalnej na parterze. Duże witryny wychodzą na ulice. Lokal ma wysokość 3,5 m i jest możliwość prowadzenia działalności.