dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²200 m² 5 600 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 200 m2 na parterze budynku biurowego w Śródmieściu w okolicach ulicy Pięknej i Kruczej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Warszawa

Wola,Warszawa

82,96 zł/m²152 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie lokal o pow. 151,88 m2 zlokalizowany na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w nowym apartamentowcu na parterze w ciągu innych lokali usługowych. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²90 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.90 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

38 zł/m²34 m² 1 277 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.33,60 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo-biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

14,90 €/m²624 m² 9 298 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu biur w nowoczesnym kompleksie biurowym klasy A, położonym na Ursynowie przy ul. Poleczki. Ten prestiżowy budynek, oddany do użytku w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²218 m² 3 161 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Odkryj nowoczesny kompleks biurowy klasy A, składający się z pięciu innowacyjnych biurowców, zaprojektowanych z myślą o dynamicznie rozwijających się firmach i korporacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²199 m² 2 886 €

 

 

 

Powiśle,Warszawa

3 399 000 zł148 m² 22 997,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²256 m² 3 328 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym kompleksem biurowym na ul. Postępu na Mokotowie, który składa się z dwóch innowacyjnych biurowców. Ta nowoczesna nieruchomość oferuje elastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²745 m² 10 430 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

9,50 €/m²310 m² 2 945 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec klasy A położony przy ulicy Wołoskiej na Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, oferuje idealne rozwiązania dla firm poszukujących wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

12 €/m²1 500 m² 18 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu biur w nowoczesnym kompleksie położonym na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich. Zbudowany w 2006 roku, ten zintegrowany kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²125 m² 1 875 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny kompleks biurowy na Mokotowie przy ul. Marynarskiej to kwintesencja nowoczesności i funkcjonalności, idealna dla dynamicznie rozwijających się firm. Nieruchomość klasy A, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

32 €/m²341 m² 10 912 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do wynajęcia powierzchni w prestiżowym "centrum LIM". Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Polsce, charakterystyczny wieżowiec hotelu "marriott". Oferuje on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²218 m² 3 161 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²307 m² 4 452 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²446 m² 40 140 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zlokalizowany w sercu warszawskiego Śródmieścia, przy ulicy Nowogrodzkiej, biurowiec oddany do użytku w 1949 roku, dziś stanowi przykład zrównoważenia między historyczną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

12 €/m²459 m² 5 508 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

62 zł/m²294 m² 18 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.294 m2 w kompleksie biurowym na warszawskiej Woli, wokolicach ul. Prądzyńskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wola,Warszawa

1 700 000 zł130 m² 13 087 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal usługowy na sprzedaż o powierzchni 129,9m. Lokal znajduje się na parterze, posiada duże witryny od strony wewnętrznego dziedzińca. Wszystkie media rozprowadzone, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

85 zł/m²390 m² 33 151 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o pow. 390 m2 na Woli. Lokalizacja to miejscówka eventowa i food court'owa niedaleko Arkadii i skrzyżowania z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²124 m² 9 936 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.124,20 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Gagarina, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

59,95 zł/m²184 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonała przestrzeń dla Twojego biznesu w sercu Warszawy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem o powierzchni 183,5 m2, ul. Łucka 18 (przy Warsaw spire/fabryce Norblina),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

18 €/m²98 m² 1 757 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 97,60 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

20 €/m²216 m² 4 320 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 216 m2 na parterze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

379 000 zł24 m² 15 739,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w dzielnicy Praga, 379 000 zł ( brutto )! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24 m, położony na Pradze w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Czerniaków,Warszawa

70,37 zł/m²88 m² 6 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal na parterze o pow. ok 90 m2 w budynku komercyjnym na Mokotowie w rejonie Wytwórni Filmów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

90 zł/m²157 m² 14 148 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.157,20 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

26,50 €/m²616 m² 16 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 616 m2 w nowoczesnym śródmiejskim biurowcu, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

110,10 zł/m²99 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy 99 m2 położony w nowoczesnym budynku Warszawa Praga Południe standard: klimatyzacja otwierane okna witryny zewnętrzne podwieszane sufity system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

530 zł/m²12 m² 6 359 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jagiellońska

Białołęka,Warszawa

44 zł/m²194 m² 8 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 193,72m2 na parterze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

118,54 zł/m²164 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal: powierzchnia lokalu - 164,5m2, parter, doskonała lokalizacja - w pobliżu hali Koszyki. Lokal składa się z dwóch części połączonych korytarzem wraz ze strefą socjalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł94 m² 14 287,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kup bez Prowizji! Oferta sprzedaży lokalu usługowego na terenie nowego osiedla w dzielnicy Ursynów Wyczółki Lokal usługowy do indywidualnej aranżacji w prestiżowej części osiedla Central.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

95,53 zł/m²45 m² 4 299 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy , parter , wejście bezpośrednie z ulicy , witryna , 380 cm wysokości , blisko metra i ratusza tel kont:   , klimatyzacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²168 m² 4 704 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.168 m2 na warszawskim Śródmieściu, na parterze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Wilczej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

10 €/m²114 m² 1 140 €

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowy o pow.114 m2 w Centrum Warszawy, na poziomie -1 w zrewitalizowanej kamienicy biurowej w okolicach ulic Wilczej i Mokotowskiej w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

Wola,Warszawa

25 €/m²195 m² 4 875 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.195 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na Woli, w okolicach Ronda ONZ. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

50 €/m²28 m² 1 400 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 28 m2 w nowoczesnym śródmiejskim biurowcu, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Skargi

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

35 zł/m²65 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Biur | Warszawa Targówek | Targówek Mieszkaniowy | Biura Przy Metrze | Biura Na Targówku Prezentujemy atrakcyjne powierzchnie biurowe - wyposażone - na Targówku Mieszkaniowym w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

44 zł/m²400 m² 17 599 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow.399,98 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.