dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

898 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Skarbka z Gór

Targówek,Warszawa

96,77 zł/m²62 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 62 m2 na warszawskim Targówku. Nieruchomość położona jest przy ul. Skarbka z Gór cieszącej się dużą popularnością wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

102,97 zł/m²50 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 50,50 m2 na ul. Obrzeżnej 1 (mokotów) Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ul. Obrzeżnej i Bokserskiej w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 695 000 zł98 m² 17 295,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal użytkowy na bazie dwóch mieszkań przystosowany pod usługi medyczne / kosmetyczne blisko metra. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu dobra komunikacja wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13,67 €/m²349 m² 4 770 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w kamienicy biurowej, położony na parterze, w piwnicy oraz na pierwszym piętrze. Lokal posiada wejście bezpośrednio z ulicy. Duże, przeszklone witryny pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

14 €/m²63 m² 882 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokal 63 m2 na Al. Jerozolimskie 181a na Ochocie. Lokal znajduje się na parterze , na terenie patio w budynku Adgar Park West A. Lokalizacja umożliwia sprawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 499 000 zł208 m² 12 014 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 208M2, ursynów, ul.BELGRADZKA (Warszawa, mazowieckie, Belgradzka) Na sprzedaż: Parterowy lokal użytkowy znajduje się w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12,50 €/m²78 m² 975 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia powierzchnię usługowo - handlową w budynku biurowym, który oferuje do wynajęcia ok 10 000 mkw. Budynek znajduje się w dzielnicy Żoliborz, blisko centrum miasta (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

81,40 zł/m²86 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate prezentuje apartament w zabytkowej kamienicy na Powiślu! Idealne na cele mieszkalne lub pod działalność gospodarczą. Opis nieruchomości Lokal o powierzchni 84 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

57,14 zł/m²49 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 49M2 praga południe Do wynajęcia lokal parterowy z witrynami, znajdujący się w ciągu usługowo- handlowym. Lokal do wykończenia i dostosowania według własnych potrzeb. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

80,40 zł/m²62 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal komercyjny, idealny na biuro, handel bądź usługi. Lokalizacja w nowym budynku wielorodzinnym z 2015, na parterze. Duża witryna od ul. Powązkowskiej. Powierzchnia 61,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Gocław

Gocław,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 571 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy na Pradze-Południe w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal jest wyposażony w : -2 klimatyzatory (grzewcza-chłodząca) -rolety antywłamaniowe -strefowe ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

15 €/m²900 m² 13 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapytaj o ofertę : 19772. Kompleks biurowo-handlowy w dzielnicy Włochy. Budynek jest zlokalizowany przy węźle komunikacyjnym i bliskością komunikacji publicznej. Teren kompleksu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witrynami - Pow. 70 m2 - Na sklep, salon, usługi, punkt Gastronomiczny - Grochów, praga Południe, ul. Grochowska Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy z wejściem z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Wola

Wola,Warszawa

71,20 zł/m²63 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-handlowy w pasażu handlowym o łącznej powierzchni 63,20 m2. Zlokalizowany na bliskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra. Lokal znajduje się parterze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

19,50 €/m²135 m² 2 631 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo -usługowy o powierzchni 134.92 m2 w biznesowej części Woli. Lokal posiada witryny, wejście dla klientów od ulicy z ruchem pieszych oraz dodatkowe wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

18 €/m²500 m² 9 000 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy budynek klasy A. Doskonała lokalizacja oraz położone w niewielkiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe zapewnią wygodną komunikację środkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

854 000 zł95 m² 8 989,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niezależny lokal usługowy na osiedlu Sady Rembertowskie 1! Lokal idealnie sprawdzi się jako salon fryzjerski, kancelaria, biuro. Zapraszam do kontaktu Tel. Lokalizacja: osiedle Sady Rembertowskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²617 m² 14 191 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 617 m2 z witrynami na całej długości lokalu. Lokal położony na tyłach budynku. Wejście od zewnątrz, istnieje możliwość zrobienia dodatkowych drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

20 €/m²180 m² 3 600 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy z witrynami w centrum biznesowej dzielnicy. Duże przeszklenia zapewniają możliwość doskonałej ekspozycji. Oddzielne wejście. Możliwość wykonania odrębnej wentylacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²196 m² 17 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal z przeznaczeniem pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną oraz medyczną. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym na Mokotowie, szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

37,50 zł/m²320 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Lokal handlowy o powierzchni 320 m2 zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej, na piętrze budynku o dobrym standardzie wykończenia. Sklep podzielony jest na pow. otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

144,44 zł/m²180 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal idealny na sklep spożywczo-monopolowy kontakt: darek tel. - lokal o powierzchni całkowitej 180 m2, zlokalizowany na parterze budynku bez wspólnoty mieszkaniowej. Duże witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

42,50 zł/m²295 m² 12 538 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biuro o wysokim standardzie w małym kameralnym biurowcu na Wilanowie. Powierzchnie wyposażone są w klimatyzację, okablowanie komputerowe, nieograniczoną ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

115,38 zł/m²520 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia gotowy obiekt na aparthotel na krakowskim przedmieściu. - tel: do wynajęcia gotowy obiekt pod usługi hotelowe o łącznej powierzchni 520 m2, składający się z 10 gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia gotowy lokal pod klinikę medycyny estetycznej - kontakt: darek tel. - lokal o powierzchni całkowitej 80m2, składający się z czterech gabinetów, recepcji, toalety, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brokla

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²87 m² 2 003 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 87,09 m2 w Warszawie w Śródmieściu. Znajduje się on na parterze budynku biurowego Astoria Premium od strony K. Brokla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brokla

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²76 m² 1 738 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 75,55 m2 w Warszawie w Śródmieściu. Znajduje się on na parterze budynku biurowego Astoria Premium od strony K. Brokla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

19 €/m²217 m² 4 123 €

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

99,75 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję do wynajęcia lokal usługowy na Ursynowie o powierzchni 160 mkw. Przeznaczenie: handel, biuro, lekka gastronomia i nieuciążliwe usługi. Lokal usytuowany w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

25 €/m²146 m² 3 645 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parterowy lokal handlowo-usługowy znajdujący się na prestiżowym osiedlu tuż przy ul. Grzybowskiej, 5 minut marszu od Ronda onz i stacji metra M2. Lokal z wejściem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Plac Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

19 €/m²147 m² 2 793 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Lokal 147mw, położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego. Lokal zajmuje parter budynku, ma witryny na 2 ścianach, 2 wejscia z chodnika. Opisywana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

10 500 000 zł701 m² 14 978,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedania duży lokal usługowo-handlowy, aktualnie restauracja , kredens" , W centrum warszawy = kontakt: tel. - lokal o powierzchni całkowitej 701 m2 zlokalizowany w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 029 375 zł162 m² 12 527 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy Oferta w nowobudowanym budynku na warszawski Ursynowie ul. Pileckiego 59, warszawa. Sprzedaż prowadzona bezpośrednio przez Biuro Handlowe Dewelopera Podana cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

52,49 zł/m²181 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia gotowy lokal pod klinikę estetyki medycznej, gabinet dentystyczny, sklep, cukiernię, kawiarnię. - lokal o powierzchni całkowitej 181 m2, zlokalizowany na ogromnym, nie tak dawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wola

Wola,Warszawa

19,50 €/m²216 m² 4 212 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy na parterze z witrynami w budynku biurowym. Lokal usługowy w stanie surowym, zostanie przystosowany do potrzeb przyszłego najemcy. Lokal dzieli się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 071 000 zł181 m² 11 442 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedania lub wynajęcia gotowy lokal pod klinikę estetyki medycznej, gabinet dentystyczny, sklep, cukiernię, kawiarnię. - lokal o powierzchni całkowitej 181 m2, zlokalizowany na ogromnym, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

82,50 zł/m²42 m² 3 465 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 42 mkw. Lokal znajduje się w nowym budynku wielorodzinnym, który charakteryzuje się wyjątkowym designem inspirowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł100 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Lokal handlowo - usługowy na parterze części usługowej budynku mieszkalnego, położonego przy głównej ulicy Pragi Południe. Opisywany lokal stanowi otwarta salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzymińska

Szmulowizna,Warszawa

110,60 zł/m²90 m² 9 996 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na wynajem - w wyjątkowym miejscu na Pradze Północ w Warszawie (ruchliwa ulica radzymińska/klimatyczna Szmulowizna!) Lokal usługowo-handlowy o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa