dowolna

Lokale handlowo-usługowe Warszawa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Górczewska

Ochota,Warszawa

100,61 zł/m²257 m² 25 899 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy z możliwością adaptacji pod gastronomię o powierzchni 257,42 m2 w apartamentowcu. Ochota Al. Jerozolimskie / ul. Górczewska. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²197 m² 9 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy na parterze w budynku biurowym 2-kondygnacyjnym; lokal dwustronny; dwa niezależne wejścia (, drugie od strony wewnętrznej nieruchomości); możliwość dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowicza

Okęcie,Warszawa

1 323 210 zł189 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal usługowy z dużym potencjałem | 189 m | ul. Słowicza 1, warszawa Okęcie Szukasz lokalu w dobrze skomunikowanej części Warszawy, który możesz dopasować do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

115,29 zł/m²85 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem położony w ścisłym centrum Warszawy przy ul Wareckiej 9, pomiędzy Nowym Światem a Świętokrzyską. wejście od ul Baczyńskiego. Powierzchnia 85 m2 do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Ostrobramska

Grochów,Warszawa

60 zł/m²220 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 położony na 2 niezależnych kondygnacjach / można wynająć jedną kondygnację / Idealne pod szkołę tańca, kursy szkolenia beauty, fryzjerskie i inne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal użytkowy o powierzchni 50 m2. Zalety nieruchomości: bardzo dobra lokalizacja, lokal cichy. Lokalizacja: lokal położony przy skrzyżowaniu ul. Belgradzkiej w z al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

150 zł/m²125 m² 19 158 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy przestronny lokal o powierzchni 120 m2, w malowniczym centrum starego Mokotowa, ulica Różana, około 10 metrów pieszo do stacji Metro Pole Mokotowskie. Lokal stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Irlandzka

Saska Kępa,Warszawa

84,27 zł/m²89 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem klimatyczny, przestronny lokal o powierzchni 89 m2 z dwoma balkonami. Lokal znajduje się w znakomitej lokalizacji na Saskiej Kępie w Warszawie. To świetne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 095 000 zł98 m² 21 377,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować lokale usługowe na sprzedaż na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Lipskiej 20. Lokale usługowe na sprzedaż - Lipska, parter przedwojennej kamienicy Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Śródmieście,Warszawa

114,29 zł/m²70 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 70 m2. Bardzo dobra ekspozycja, lokal narożny i widoczny z al. Jana Pawła II. Otoczenie - lokale handlowo-usługowe - rossman, restauracje. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

128 zł/m²169 m² 21 632 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 169 m2, zlokalizowany na bliskiej Woli, w jednej z najbardziej rozwijających się części Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wawer,Warszawa

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 164 m , z dodatkowym zapleczem socjalnym o powierzchni 16 m . Istnieje również możliwość wynajęcia niezależnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 096 000 zł137 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwo do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu z rynku pierwotnego do samodzielnej aranżacji. Idealny pod dużą gastronomię, przestronne biuro, salon kosmetyczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

74,94 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mokotów | ul. Puławska 228 | Przestronny lokal usługowy 60m | Parter | Duże witryny Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy na Mokotowie w Warszawie, idealny na sklep, biuro lub punkt usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

74,60 zł/m²125 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Białołęka | ul. Hemara 5 | Przestronny lokal usługowy 124,66 m | Parter | Duże witryny Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy na Białołęce w Warszawie, idealny na sklep, biuro lub punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

52,72 zł/m²34 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas. Bardzo dobre miejsce. Doskonały punkt komunikacyjny. Pawilon komercyjny położony na parterze centrum handlowego - Galerii Ursynów. Pomieszczenie (ok. 35 m2) z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łopuszańska

Ursus,Warszawa

18 €/m²305 m² 5 485 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o pow. 277 m2 netto (304,7 m2 brutto -współczynnik części wspólnych 10%), który znajduje się w budynku biurowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

22 €/m²418 m² 9 185 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Wola Center oferuje łącznie blisko 27.600 m2 powierzchni biurowej oraz 319 miejsc na 2-poziomowym parkingu podziemnym. Biurowce połączone ze sobą obszernym patio wypełnionym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Bielany,Warszawa

105 zł/m²133 m² 13 998 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow.133,31m2, znajdujący się na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na parterze w nowej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wola,Warszawa

53,63 zł/m²158 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaże w bryle budynku

8500 zł I wynajem I lokal użytkowy 92,3 m2 w witrynie + 66,2m2 piwnica, magazyn I warszawa wola I ul. Olbrachta Do wynajęcia lokal na parterze budynku mieszkalnego z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

121,42 zł/m²21 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 21 m , zlokalizowany na parterze budynku wielolokalowego przy ul. Krypskiej, w sercu Pragi Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Bielany,Warszawa

85 zł/m²189 m² 16 044 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow.188,75m2, znajdujący się na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na parterze w nowej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Bielany,Warszawa

135 zł/m²95 m² 12 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow.94,91m2, znajdujący się na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na parterze w nowej inwestycji deweloperskiej. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

182,43 zł/m²74 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal usługowo-handlowy na parterze z dużymi witrynami o powierzchni 74 m2 w nowej inwestycji Bliska Wola Tower tuż u zbiegu ulic Kasprzaka i Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 149 794 zł118 m² 9 730 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal z witrynami i gabinetami - 118 m , Ursynów / Alternatywy 4 Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy, witrynami i pełnym zapleczem - idealny na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²146 m² 3 500 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 139,17 m2 netto 145,82 m2 brutto (współczynnik części wspólnych 4,78%). Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

100 zł/m²45 m² 4 465 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem - Saska Kępa, warszawa Prestiżowa lokalizacja Do wynajęcia lokal usługowy na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Urugwajskiej 2 i al. Stanów Zjednoczonych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Królowej Aldony

Saska Kępa,Warszawa

98,84 zł/m²86 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 86 m - Saska Kępa, ul. Królowej Aldony Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 86 m , położony w prestiżowej i klimatycznej części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

125 zł/m²24 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończony lokal o powierzchni 24m znajdujący się przy bardzo ruchliwej ulicy w Ursusie niedaleko Centrum Handlowego Skorosze. W lokalu do tej pory prowadzone było biuro. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

126,05 zł/m²24 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 23,9 m2. Znajduje się on na parterze, budynku w którym mieści się hotel. Witryny lokalu wychodzą na ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

18 €/m²33 m² 594 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni brutto 33m2 w Warszawie na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w bliskim sąsiedztwie Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Natolin,Warszawa

187,50 zł/m²64 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Top lokalizacja Lokal handlowo usługowy Ursynów pasaż Natoliński przy metrze Natolin. Na wynajem lokal handlowo-usługowy w jednej z najlepszych lokalizacji na Ursynowie pasaż Natoliński, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

16 €/m²277 m² 4 320 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca tel. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa ok 277 m 2 w budynku pofabrycznym , na Włochach w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

16 €/m²86 m² 1 368 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa ok 86 m 2 w budynku pofabrycznym , na Włochach w rejonie ulicy Łopuszańskiej.