dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł103 m² 10 679 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Warszawa, śródmieście, kamienica z 1938 roku, 103 mkw, 5 pokoi, pierwsze piętro, winda - 1 100 000pln Przedmiotem oferty sprzedaży jest lokal o powierzchni ok 103 mkw, położony w starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

101 zł/m²49 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze Z dużą witryną od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o pow. 50m2 w kwadracie , węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

26 zł/m²380 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Proponujemy do wynajmu piękny, luksusowy, wolnostojący dom o pow. 370 mkw położony na działce o pow. 2000 mkw na warszawskim Ursynowie. Jest to dom parterowy z mieszkalnym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

30,91 zł/m²220 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję dla pośrednika płaci Wynajmujący! Segment po generalnym remoncie, ocieplony, mieszczący się w starej, prestiżowej części Saskiej Kępy obok kilku ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

48 zł/m²82 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter witryna - bardzo widoczny od ulicy! Zapraszam do wynajmu lokalu na Warszawskim Ursynowie zaraz przy ulicy, duży ładny lokal na parterze. Nieruchomość usługowo-handlowa o powierzchni 82m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogrodowa

Włochy,Warszawa

82,76 zł/m²29 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia posiadamy lokal użytkowy położony w samym centrum Warszawy, przy ul Ogrodowej 49A. Lokal usytuowany jest na parterze nowo oddanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

35 zł/m²220 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

62,86 zł/m²35 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter z witryną w budynku usługowym, składający się z dwóch pomieszczeń oraz hallu o łącznej powierzchni ok. 35 m. kw., przeznaczony na biuro, gabinet lekarski lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

100 zł/m²10 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet psychologiczny na Starym Mokotowie, przy ulicy Juliana Bruna (300m od stacji metra Pole Mokotowskie) wynajmie psychoterapeucie jeden z dwóch umeblowanych pokoi, z dostępem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Grochów

Grochów,Warszawa

48,48 zł/m²33 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal: gotowy do wynajęcie samodzielny dwa pomieszczenia + wc + schowek magazynek - razem 33 m. Przeznaczenie: sklep, gabinet kosmetyczny lub lekarski, biuro itp. Położenie: parter, witryna od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

62 zł/m²239 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 239m2 na Ursynowie. W tej chwili w lokalu prowadzone jest biuro. Lokal mieści się w bloku na parterze z oddzielnym wejściem, w pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Alzacka

Saska Kępa,Warszawa

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio do wynajęcia 100 m lokal z wejściem z ul. Alzackiej. Prestiżowa lokalizacja na saskiej kępie. Idealny dla firm szkoleniowych, komputerowych, dziłalności internetowej, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Aleja Bzów

Ursus,Warszawa

50 zł/m²36 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow.36m2, w budynku jednorodzinnym. Ulica asfaltowa, witryna, podjazd dla niepełnosprawnych. Nadaje się na biuro, gabinet, usługi. Cena 1800pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

1 390 000 zł97 m² 14 329,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do sprzedania lokal komercyjny, biurowo-usługowy. Zlokalizowany przy ul. Krochmalnej, bardzo blisko Atrium przy al. Jana Pawła II - przy jednej z głównych arterii miasta, w pobliżu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

105 zł/m²49 m² 5 200 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

60 zł/m²82 m² 5 000 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

910 000 zł149 m² 6 095,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal ten znajduje się na parterze w nowo wybudowanym kompleksie mieszkaniowym, który w połączeniu z wcześniej istniejącym już kompleksem stanowi ponad 1000 lokali mieszkalnych + lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

108 zł/m²74 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego , położonego na Warszawskim powiślu! Lokal o pow. 74m2 z bardzo dużą witryną i wejściem od strony ulicy , wysokość 3.2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

1 026 000 zł114 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Stara Miłosna ,ekskluzywne biuro, 114 m2, eleganckie, reprezentacyjne, doskonale wyposażone, usytuowane w apartamentowcu ( 2004r) w centrum Starej Miłosnej ul. Jana Pawła II. 4 gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze sporego budynku mieszkalnego położonego na nowym, strzeżonym osiedlu (2005r.) Osiedle jest bardzo rozległe, a budynki wysokie co wiąże się z potencjalnie dużą liczbą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

28 zł/m²73 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przeznaczony na usługi typu : (fryzjerstwo, odnowę biologiczną, masaże, kosmetyka również usługi informatyczne, gabinet lekarski,sklep internetowy, biuro księgowe, doradztwo itd.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

86 zł/m²23 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na targowej W pasażu! Zapraszam do wynajmu lokalu handlowego na Warszawskiej Pradze przy głównej ul. Targowej. Lokal znajduje się w środku pasażu handlowego o pow. 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na ursynowie Z dużą witryną! Zapraszam do wynajmu lokal na Ursynowie na dużym osiedlu ok.7tyś mieszkańców - potencjalna klientela. Lokal o pow. 50m2, wysokość ok.3,5m otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

70 zł/m²57 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowo - biurowy W nowym budownictwie, w budynku znajdującym się W W dzielnicy bemowo Nieruchomość znajduje się na terenie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

93,10 zł/m²29 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wszystkie informacje na stronie lub tel.   Do wynajęcia posiadamy lokal użytkowy położony w samym centrum Warszawy, przy ul Ogrodowej 49a. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

65,48 zł/m²84 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy lokal handlowo-usługowy 84 m2, dwupoziomowy, z dużymi witrynami na całej długości i przeszklonymi podwójnymi drzwiami. Położony na nowym, dużym osiedlu mieszkaniowym. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

35 zł/m²220 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Trakt Lubelski

Międzylesie,Warszawa

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter w budynku usługowym, składający się z dwóch pomieszczeń o łącznej powierzchni ok. 25 m. kw., przeznaczony na biuro, gabinet lekarski lub inną działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świeradowska

Służew,Warszawa

28 zł/m²250 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Warszawa, dom, wynajem, służew, wilanowska, 250 mkw, 8 pokoi - najlepiej na cele biurowe, garaż, [M] Wilanowska, 7200pln/netto Przedmiotem oferty wynajmu jest 2-kondygnacyjny bliźniak o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

109 zł/m²74 m² 8 100 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

109 zł/m²64 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powiśle - parter 64m2! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego , położonego na Warszawskim powiślu! Lokal o pow. 64m2 z bardzo dużą witryną narożną i wejściem od strony ulicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Trakt Lubelski

Międzylesie,Warszawa

71,43 zł/m²14 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę pomieszczenie w salonie piękności. W pełni wyposażone, powierzchnia ok. 14 m. kw, peznaczenie gabinet masażu, medycyna estetyczna lub inna podobna działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal użytkowy na parterze z dużymi witrynami wychodzącymi bezpośrednio na ulicę. Ze względu na swoje położenie blisko centrum miasta, lokal nadaje się na wszelkiego rodzaju działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

21 zł/m²120 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do wynajęcia lokal w Śródmieściu, po generalnym remoncie, idealnie nadający się na biuro, gabinet lekarski, kosmetykę, rehabilitację, itp. Lokal sąsiaduje z gabinetem stomatologicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia działający gabinet stomatologiczny, pełnie wyposażone, ze stała ilością pacjentów.10 miejsc parkingowych. Spokojna okolica tramwaj autobus szkoła przedszkole żłobek bazarek osiedlowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na biuro, gabinet w centrum Warszawy (marszałkowska przy Novotelu) po remoncie, 2 pokoje nieumeblowane, wyposażony aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem bezpośrednio od właściciela! Lokal usługowy doskonale nadaje się na usługi prawnicze, przedszkole, gabinet stomatologiczny itp. Lokal jest nowy, nikt go jeszcze nie użytkował. W tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

58 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia mieszkanie zaaranżowane na cele biurowe, 60m2 na II piętrze, w bardzo dobrym położeniu - ul. Sienna, warszawa. Do dyspozycji trzy pomieszczenia: przestronny gabinet, przytulna sala do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

47 zł/m²121 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy, frontowy w przyziemiu budynku na terenie objętym ochroną. Lokal składa się z trzech pomieszczeń (ok.50m2, 40m2 oraz 25m2) pomieszczenia gospodarczego/kuchni oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

637 000 zł62 m² 10 274 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet stomatologiczny 62 m2 na sprzedaż, solec! Gabinet usytuowany jest na parterze przedwojennej, zabytkowej kamienicy na Solcu. W pobliżu ul. Czerniakowska, rozbrat, wisłostrada, doskonały.