dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

84 zł/m²50 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w dzielnicy Żoliborz przy ulicy Popiełuszki 19/21, obok stacji metra Marymont i Hali Marymonckiej.Powierzchnia 50 m2,w zespole 33 pawilonów.Dwie witryny,dwa wejścia jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 484 900 zł135 m² 10 999,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klasyczny apartament z wyższej półki, wysokie piętro, ciche, widok na panoramę miasta, położony w Śródmieściu w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia oraz stacji Metro Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 350 000 zł97 m² 13 917,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do sprzedania lokal komercyjny, biurowo-usługowy. Zlokalizowany przy ul. Krochmalnej, bardzo blisko Atrium przy al. Jana Pawła II - przy jednej z głównych arterii miasta, w pobliżu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

36,67 zł/m²150 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: liczba miejsc garażowych: 1; komunikacja: metro, mzk, pkp; liczba kondygnacji: 5; stan lokalu: bardzo dobry; zabezpieczenia: recepcja; lokal pusty bez mebli, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie elegancko zaaranżowane na biuro. 60m2. Ochrona. 3 pomieszczenia: przestronny zaciemniony gabinet, przytulna sala do spotkań oraz open space. Przy wejściu toaleta oraz zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

58,04 zł/m²112 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul.Modzelewskiego o powierzchni 112.5m2 na Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów. Lokal posiada trzy duże witryny. Dwa wejścia. Dwa miejsca parkingowe. Idealny na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²55 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Wynajem biura, trzy pokoje, warszawa Centrum. Mieszkanie na drugim piętrze w wyremontowanym budynku z lat 50. Składa się z trzech niezależnych pokoi, dużego przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

64 zł/m²250 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Saskiej Kępie, zalokalizaowany w galerii handlowej w nowym budynku mieszkalnym. Stan deweloperski. Jest klimatyzowany, posiada dodatkowo przynależną współwłasność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

58 zł/m²140 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy 140 m2 Warszawa Praga Płd. ul. Grochowska. Piękny zlokalizowany w apartamentowcu w odległości ok. 2km od Centrum W-wy c. 8.120 zł + media Dodatkowy opis oferty: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 600 000 zł121 m² 13 223 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do sprzedania, usytuowany jest wewnątrz strzeżonego osiedla apartamentowego w Śródmieściu Warszawy. Biuro zajmuje powierzchnie 121 m2 na parterze i posiada dwa oddzielne przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bielany

Bielany,Warszawa

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam lokal do wynajęcia w przyziemiu domu jednorodzinnego na Bielanach róg Broniewskiego i Reymonta, powierzchnia 60m2, stan bardzo dobry,3 pomieszczenia,wszystkie media, na pracownię biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w dzielnicy Żoliborz przy ulicy Popiełuszki obok stacji Metra Marymont i Hali Marymonckiej. Powierzchnia 40 m. kw plus piwnica w zespole 33 pawilonów. Dwie witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

73,58 zł/m²53 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy na parterze budynku. Powierzchnia handlowo-usługowa 27m2, zaplecze socjalne oraz łazienka. Lokal posiada witryny z roletami antywlamaniowymi i wejście od ulicy. Także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²35 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny lokal usługowy 36m2 na Mokotowie. Lokal frontowy, wyeksponowany, parter, witryny wychodzą na dwie strony, idealny na sklep, doradztwo, ubezpieczenia, biuro podróży, gabinet, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Fortuny

Bemowo,Warszawa

32,61 zł/m²46 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany i wykończony lokal użytkowy na warszawskich Jelonkach - dzielnica Bemowo. Niecały kilometr od skrzyżowania ul. Dźwigowej i Połczyńskiej - bardzo dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Fortuny

Bemowo,Warszawa

32,05 zł/m²78 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal użytkowy w nowym budynku na warszawskich Jelonkach - południowa część dzielnicy Bemowo. Lokal jest po generalnym remoncie (remont zakończył się w 2011 roku, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

106 zł/m²75 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego , położonego na Warszawskim powiślu! Lokal o pow. 74m2 z bardzo dużą witryną i wejściem od strony ulicy , wysokość 3.2m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o wysokim standardzie w klimatycznym miejscu. Idealny na biuro, kancelarię, galerię lub gabinet. Świeżo wyremontowany, jasny i przestronny. Również jako lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

37,62 zł/m²210 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal na piętrze nowoczesnego budynku biurowo- usługowego (2004 rok budowy) z monitoringiem, ochroną, garażem podziemnym, windą osobowo- towarową, itp. Lokal do dowolnej adaptacji z racji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²96 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super lokal na parterze duże witryny! Zapraszam do wynajmu lokalu na Warszawskiej Pradze zaraz przy jednej z głównych uliczek. Nieruchomość o pow. 96m2 z bardzo dużą widoczna witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

101 zł/m²44 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Parter szklana witryna - od zaraz! Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o pow. 44,5m2 na parterze budynku z dużą przeszkloną witryną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²52 m² 935 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy z wejściem bezpośrednio od strony ulicy w budynku biurowo-usługowym. Budynek jest wybudowany w polowie lat 90-tych i jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

36,82 zł/m²81 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo łady lokal (biuro, kancelaria prawna, gabinet lekarski,.) przy ulicy Puławskiej w Warszawie - Mokotów. Lokal po kompleksowym remoncie. Piękny debowy parkiet. Plastikowe okna. Duzy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętochowskiego

Jelonki,Warszawa

62,50 zł/m²64 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajme lokal uzytkowy Warszawa, ul.Swietochowskiego 2, ok. Gorczewska, lazurow. 64 m2.w kompleksie lokali handlowo uslugowych na parterze. Otoczony osiedlami mieszkalnymi i blokami.Poprzednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

24,67 zł/m²608 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia segment z przeznaczeniem biurowym lub biurowo-mieszkalnym, znajdujący się na Bemowie przy ul. Piastów Śląskich. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacyjnego budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 454 500 zł171 m² 8 520,80 zł/m²

 

 

 

Wilanów,Warszawa

32,73 zł/m²550 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia luksusuwy dom na Wilanowie Powierzchnia domu 550 m kw. Powierzchnia działki 750 m kw. Dom składa się z 4 kondygnacji użytkowych oraz garazu dwustanowiskowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł81 m² 7 732,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł200 m² 14 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam bezpośrednio ekskluzywny lokal w centrum Warszawy zaadaptowany pod salon spa funkcjonujący z możliwością innego wykorzystania np. klinika medycyny estetycznej, przychodnia itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

623 040 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

 

 

Wilanów,Warszawa

63,96 zł/m²53 m² 3 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

W y K O N C Z O N Y , N O W Y , T A N I O Nowy lokal użytkowy, estetycznie i nowocześnie wykończony, recepcja i dwa pomieszczenia / gabinety. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

 

 

Ochota,Warszawa

41,67 zł/m²48 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

na kancelarię, biuro, gabinet - do wynajęcia lokal , parter w kamienicy, ok. 48 m2, 2 pokoje, kuchnia widna, łazienka, mały przedpokój, wejścia do lokalu na wprost wejścia do budynku, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

57,78 zł/m²112 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia przy ul.Modzelewskiego lokal 112.5m2.Lokal posiada trzy duze witryny.Dwa wejscia.Dwa miejsca parkingowe.Idealny na biura.kancelarie,salony firmowe,gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Sielce

Sielce,Warszawa

1 530 000 zł270 m² 5 666 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy: mokotów/sielce/czerniaków Do sprzedania dwupoziomowy lokal o powierzchni 270m, położony na partarze w budynku wielorodzinnym, niezależne wejście, z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

870 000 zł88 m² 9 886 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Warszawa, ochota, al. Jerozolimskie/ Niemcewicza, 3 pokoje, 88 mkw, ogórd zimowy 13,5 mkw, 2 łazienki - cena: 870000pln lokal mieszkalny - Z uwagi na bardzo dobry punkt może posłużyć pod cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

82,76 zł/m²29 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia posiadamy lokal użytkowy położony w samym centrum Warszawy, przy ul Ogrodowej 49a. Ze względu na doskonałą lokalizację, lokal idealnie nadaje się na kancelarię, usługi finansowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wynajem na cele biurowe: doskonała lokalizacja na Ursynowie, w rejonie ulicy Puszczyka i Surowieckiego. Cicho i spokojnie. Bardzo dobre miejsce pod względem komunikacyjnym. Bliskie.