dowolna

Działki na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży działek

700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

700 ogłoszeń

1 079 250 zł1 439 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1439m2 Zdjęcia działki i działek sąsiednich. Warunki zabudowy na dom wolnostojący. W ofercie biura do sprzedania w tej samej cenie za 1m2 działki sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł4 190 m² 930,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość/ zbójna góra/ wschodnia strona torów Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących świetnej okazji na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana, położona obok lasu, przy drodze asfaltowej, otoczona polami i lasami, co sprawia, że otoczenie jest spokojne i malownicze. Znajduje się zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 100 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość wschodnia strona torów/ zbójna góra Prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie atrakcyjna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż dwie działki: 2 x 4100m2 - powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł922 m² 812,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 922 m Wawer, ul. Retmańska, warszawa Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 922 m , położona w zielonej, spokojnej części dzielnicy Wawer,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł980 m² 2 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana ursynów. Atrybuty: - świetne położenie - wszystkie media przy działce - działka cicha - okolica spokojna - znakomita komunikacja - przyjemne sąsiedztwo - stosunkowo nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

17 129 200 zł31 144 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna z projektem osiedla - Warszawa, białołęka, ul. Mańkowska Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 31 144 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł5 772 m² 604,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5 772 m w Warszawie - Białołęka - róg ul. Przykoszarowej i Szlacheckiej, oddalona ok 2,5 km od Trasy Toruńskiej, przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł684 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę w dzielnicy Mokotów Sadyba. Jest nią oferta działki niezabudowanej o powierzchni 684 m2, z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł9 920 m² 756,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż! Działka na Białołęce w rejonie ulicy Wałuszewskiej pod budownictwo wielorodzinne. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 033 m² 1 210,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka, z potencjałem zabudowy nie tylko jako typowy dom jednorodzinny, ale i biznesowy. Usytuowana na Białołęce, w bocznej uliczce odchodzącej od skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 455 m² 575,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Z jeziorem "mazury" blisko Warszawy Przedmiotem sprzedażny jest działka o nieregulowanym kształcie,zabudowana domem jednorodzinnym, działka o pow. 3580m2 z jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 179 m² 2 119,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1179m2 na warszawskim Targówku Działkabudowlana o powierzchni 1179m2 znajdująca się na warszawskim Targówku. Plac ogrodzony, uzbrojony w gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 477 m² 1 252,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, prostokątna działka budowlana, położona w spokojnej okolicy przy Trakcie Lubelskim, w trzeciej linii zabudowy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

2 317 560 zł7 476 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka numer 6 o powierzchni 7484 m , zlokalizowana w południowej części Warszawy, w dzielnicy Wilanów (obręb 1-06-58). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł658 m² 7 902,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 658 m2, zabudowana dwoma budynkami będącymi w bieżącej eksploatacji. Do nieruchomości dołączony jest gotowy projekt przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł355 m² 1 577,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom z lat 80-tych do remontu. Działka 355 m2. Osiedle Las usytuowane jest tuż obok dzielnicy Gocław, pragi Południe i terenów rekreacyjnych zielonego Wawra. Dogodna lokalizacja i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 287 500 zł3 050 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży zalesioną działkę w klimatycznym Radości w rejonie Zbójnej Góry o powierzchni 3050m2. Działka w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 240 000 zł13 250 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Wydanymi Warunkami Zabudowy | Warszawa Ursynów Jeziorki Płd. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 13 250 m , zlokalizowana w malowniczej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł902 m² 1 274,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 902 m , w kształcie kwadratu 30x30 m , położona w cichej i zielonej części warszawskich Bielan, przy ulicy Akcent.

Szczegóły ogłoszenia

6 557 500 zł2 623 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2580 m2, reszta zostanie zabrana na przyszłą drogę, objęta mpzp, przeznaczona pod zab. jednorodzinną: wolno stojącą, bliźniaczą. Wytyczne plany: - wysokość zabudowy 10,5 m - pow.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł3 000 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży w zielonym zakątku Wilanowa - ul. Ruczaj ok 800 m na południe od południowej obwodnicy - działka budowlana pod zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł5 183 m² 617,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z potencjałem pod zabudowę usługową 4000 m2 pum / 3500 m2 gla Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o wysokim potencjale zabudowy, położoną w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł428 m² 7 007,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna z potencjałem zabudowy 960 m - ul. Zamieniecka 35, warszawa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 428 m , położona przy ul. Zamienieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł2 050 m² 648,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym azylu w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta? Ta wyjątkowa działka to idealne miejsce na dom, w którym odpoczniesz od zgiełku, a zarazem będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł2 645 m² 865,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Ta bardzo atrakcyjna działka na warszawskim Wawrze to idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 724 424 zł1 783 m² 1 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na bliskich Zawadach, w strefie mu3 - mieszkaniowo-usługowej. Działka przy głównej ulicy. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przewidziana pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 750 zł1 635 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m , położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (wawer),.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 907 m² 1 153,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna leśna działka do sprzedaży, położona w chichym miejscu, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Działka z uchwalonym mpzp, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł930 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji - mokotów/sadyba. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym jednorodzinnym z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł2 401 m² 3 415,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 2401 m | warszawa białołęka | mpzp 2,5 Lokalizacja: warszawa, białołęka, rejon ul. Morelowej i Kowalczyka Powierzchnia: 2401 m Przeznaczenie w mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 504 m² 1 118,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: krótko: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2504 m , położona w sercu zielonej części Wawra - Radości, przy ul. Żwanowieckiej. Otoczona starodrzewiem sosnowym,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł1 200 m² 654,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200 mkw. o wymiarach 31 m x 38 m. w świetnej cichej kameralnej okolicy ul. Szamocin z przewagą domów pasywnych. Jest mpzp, zabudowa jednorodzinna, bliźniacza z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

3 580 001 zł1 976 m² 1 811,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomicie zlokalizowana działka (ok. 1976 mkw) przy Alejach Jerozolimskich (węzeł Warszawa Salomea). Zgodnie z informacją z Zarządu Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, teren na którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 100 zł1 874 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka wawer - Piękna działka odległość do obwodnicy południowej ok 1000 m - Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1874 m2 zlokalizowana w kameralnej, spokojnej zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł741 m² 2 767 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, centrum Zacisza, mpzp, metro Zacisze, targówek, warszawa, mazowieckie Atrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta mpzp, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa-.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 124 m² 533,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kameralna działka usługowa W pyrach, w pobliżu trasy S-2 I S-79, z dużą możliwością inwestycyjną Kameralna, działka pod zabudowę usługową (70%) z dopuszczeniem funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

2 739 800 zł2 884 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie.

Szczegóły ogłoszenia

10 398 000 zł6 932 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 600 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na terenie Zbójnej Góry - na Wawrze. 1600m2. Wymiary - 31.3 x5 2.2m. Wokół domy jednorodzinne i rezydencje. Nie ma planu zagospodarowania. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł600 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Rembertowie, świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym: 250m do ul. Chełmżyńskiej 2km do wjazdu na trasę Siekierkowską 11 km do ścisłego Centrum Warszawy Przy czym nie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij