dowolna

Domy z kominkiem Warszawa - Lista ofert sprzedaży i najmu

411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

411 ogłoszeń

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Unikatowa willa na warszawskiej ochocie XX wieczna willa | Doskonała lokalizacja | Po generalnym remoncie | Zabytkowe osiedle | Stara Ochota ***** rozkład pomieszczeń I standard: dom.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł290 m² 103,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

15 000 zł450 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem. Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł390 m² 37,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Klimatyczna połówka bliźniaka do wynajęcia w Wilanowie Niskim. Ładne i zadbane sąsiedztwo. Dom jest przestronny, wygodnie rozplanowany, zamontowana klimatyzacja, ogród na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł330 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Do wynajęcia przestronny, komfortowy dom położony przy ul. Husarii w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł144 m² 14 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszawa | Wawer. Dom wolnostojący o powierzchni 144 m , 5 pokoi, na dużej działce 1000 m . Zielona, spokojna okolica z lasem na wprost posesji. Zadbany ogród, kominek ogrzewający.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 000 zł370 m² 40 537,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa, luksusowa willa miejska o powierzchni 370 m , zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, łączy nowoczesną architekturę, elegancję oraz najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł650 m² 15 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu elegancki dom na sprzedaż w malowniczej lokalizacji na Zawadach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronna rezydencja o ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł650 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wilanów/zawady, wolnostojący 650 mkw na działce 1200 mkw: piwnica:pokój-relaks ok.55m, pomieszczenia pomocnicze:16, 10, 17 i 14 mkw (suszarnia, kotłownia, pralnia) PARTER: kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł744 m² 6 438,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowe miejsce, w którym las spotyka się z elegancją. Zapraszamy do zakupu rezydencji o powierzchni ponad 740 m , położonej na dużej działce 3000 m w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ursynów,Warszawa

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dwupiętrowy dom W pobliżu skarpy ursynowskiej Doskonała lokalizacja | Bliskość szkół międzynarodowych | Garaż w bryle budynku ***** rozkład pomieszczeń: na powierzchnię 300m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Avenue Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - Wilanowie Niskim. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł257,62 m² 11 606,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej, ma 257,62 m powierzchni użytkowej, na którą składają się 4 kondygnacje. Parter (ok 83 m ) kuchnia z małą widną jadalnią jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł260 m² 21 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:174 m²

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł292 m² 9 897,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! Do sprzedania przepiękny dom w zabudowie szeregowej, bardzo ładnie wykończony w wysokim standardzie. Gotowy do zamieszkania. Nowa elewacja z 2021 roku. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł400 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiż Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z dużą działką w Radości. Dom z przemyślanym rozkładem pomieszczeń Piwnica: 2 bardzo duże pomieszczenia do własnej aranżacji, kuchnia, wc, pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł820 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce o powierzchni 970m2 zlokalizowany w pod Warszawskim Wawrze/ Radość przy ul. Drwali. Dom z historią? A może rezydencja z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł225 m² 8 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Nizinnej w zielonej dzielnicy Warszawy - Wesołej. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w cichej części Wawra (eng Below) Na parterze po wejściu do domu w wiatrołapie znajdziemy miejsce na odzież wierzchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł378 m² 60,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:739 m²

Dom biurowy 378 m Stary Wilanów ogród 400 m parking 9 miejsc Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 378 m , położony na działce 739 m w prestiżowej części Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

5 pokoi/260 mkw z tarasem, 2 garaże. Wolnostojący dom do zamieszkania po kompleksowym remoncie. Piwnica : garaż 2 stanowiska, siłownia (wyposażona), spiżarnia, magazynek, kotłownia/pralnia. Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł150 m² 12 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Kasztanowej na warszawskiej Białołęce. Na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1017 m2 (ok.30 m2/30.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł279 m² 19 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł724 m² 6 201,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Crystal house S.A. Luksusowe nieruchomości warszawa wawer zerzeń Prezentujemy na sprzedaż nadzwyczaj, solidny, bardzo funkcjonalny, rodzinny dom z 6 sypialniami z renomowanymi systemami.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł268 m² 63,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na wynajem, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Warszawy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł600 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 409 m²

Wyjątkowa rezydencja z basenem, sauną i ogrodem przy Lesie Kabackim | 662 m | Działka 3409 m | Warszawa, ul. Kuropatwy Na sprzedaż przestronna rezydencja wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom będzie dostępny od lipca 2026 Wilanów - Zawady, połowa bliźniaka, 5 pokoi, 140 m2. : dla kogo? Dla rodziny z dziećmi. Dla szukających domu z ogrodem, posiadającego klasyczną formę. :.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł320 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Piękny wolnostojący dom na starym wilanowie Przestronny | Kameralna zabudowa | Blisko szkół międzynarodowych | Cicha i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł207 m² 12 801,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży bliźniak o pow. 270 m 2. Położony na działce o pow. ok. 700 m 2. Dom odnowiony i odświeżony, do zamieszkania. Dom cichy, ogród kameralny, cichy, sąsiedztwo:.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł400 m² 36 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu unikatowy dom w stylu rezydencji. Dom jest wolnostojący o powierzchni 400 m , położony w sercu Wilanowa Królewskiego przy ul. Biedronki. To nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy Państwu duży i elegancki dom na wynajem usytuowany w znanej i cenionej dzielnicy saska Kępa. Dom jest gotowy do wprowadzenia idealny dla klienta z ambasady, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł317 m² 6 936,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:884 m²