dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Warszawa

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł151,30 m² 11 103,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:327 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż segment skrajny - Białołęka, ul. Katy Grodziskie Duży, funkcjonalny skrajny segment o powierzchni 151,30 m (bez poddasza ok. 24.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł115 m² 11 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Szanowni Państwo, budujemy z żoną dla siebie dom dwulokalowy i sprzedajemy bez pośredników jego połowę (prawa część patrząc od ulicy) Dom skrojony pod nas, w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł182 m² 9 835,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Została ostatnia połówka bliźniaka, nie zwlekaj. Napisz lub zadzwoń, jeśli chcesz zarezerwować godzinę prezentacji. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 678 000 zł220 m² 16 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom, który spełnia marzenia luksusowa Willa na Bielanach 220 m nowoczesnej elegancji. Dla tych, którzy chcą więcej. Wyobraź sobie poranek w jasnym, panoramicznym salonie. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł420 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:547 m²

Do bezpośredniej sprzedaży dom wolnostojący w Warszawie - Powsinku (przystanek za Wilanowem jadąc w kierunku Konstancina-Jeziorna). Ogłoszenie pochodzi bezpośrednio od właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł398 m² 22,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:262 m²

Dom 200m od stacji metra Zacisze Segment środkowy na Zaciszu Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych, blisko stacji metra Zacisze Idealny na Biuro piwnica: garaż 32 m2 , pralnia, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł180 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle domów jednorodzinnych Pachnąca to oaza ciszy i spokoju między skarpą wiślaną - polami szkoleniowymi sggw na Nowoursynowskiej - a ulicą Rosoła. Rano i pod wieczór słychać.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia budynek o powierzchni użytkowej 600 m - III kondygnacje. Parter: hala + 1 piętro biura400m2,wc,recepcja,pomieszczenie gospodarcze,6 pokoi,łazienka z prysznicem,wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

965 000 zł116 m² 8 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja domów: wólka Radzymińska oraz Radzymin. Dla obcokrajowców zakup bez pozwolenia z ministerstwa! Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Sprzedaż bądź zamiana na mieszkania. Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ponad 300 m2, posadowiony na działce 2191 m2. Rok budowy 2006.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł410 m² 10 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

| bardzo dobra lokalizacja na biuro lub siedzibę dużej firmy. Dogodny punkt komunikacyjny, bliskość stacji metra Służew, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł136 m² 9 551,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jesteśmy biurem o wieloletniej tradycji skutecznej aranżacji spotkań pomiędzy kupującymi a sprzedającymi. Specjalnie dla naszych klientów zostały przygotowane oferty nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156 m² 7 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc, bez prowizji. Lokalizacja domów: baszkówka koło Warszawy. Usytuowane między Tarczynem a Piasecznem. Zakup przez obcokrajowców bez pozwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł156 m² 7 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł158 m² 16 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący przy ul. Gruszy o powierzchni 158 m2. Dom znajduje się na działce wynoszącej 1163 m2. Zlokalizowany jest w zielonej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł220 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom wolnostojący na Bemowie, ul. J. Olbrachta 81, niedaleko metra Bemowo-Ratusz. Dom ma 160m2, na działce 400m2. - parter to: garaż 3-stanowiskowy, łazienka, salon z kuchnią. - piętro to: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł118 m² 8 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 230 062 zł181,32 m² 12 299,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom blisko metra Młociny tylko 12299zł / m2. Garaż w cenie. Uwaga! Ostatnie domy. Klient nie płaci prowizji. Kameralne osiedle na Bielanach zaledwie 3 przystanki od metra Młociny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł520 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko u nas w biurze. Wolnostojące dwa domy o łącznej powierzchni 520 m2 posadowione na działce o powierzchni 2137 mkw usytuowane na granicy Pyr.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł248 m² 7 641,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:308 m²

Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż) z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł308 m² 14 610,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Unikalna Rezydencja w Stylu Narodowo-Romantycznym Wilanów Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową posiadłość położoną w najbardziej prestiżowej, willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł420 m² 8 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dwa domy na jednej działce. Budynek główny powstał w latach 80 - tych a w 90 - tych został całkowicie przebudowany. Ocieplony, monitorowany i podzielony na dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł75 m² 15 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Segment skrajny z ogrodem Wesoła Bez zgody mswia Blisko skm i lasu Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny segment skrajny o powierzchni 74,98 m , położony przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:874 m²

Sprzedam dom w Aninie, położony przy głównej ulicy, idealny na firmę lub na firmę z zamieszkaniem. Dookoła same firmy. Idealny dojazd dla klientów. Dom 300 m2, działka 874 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł175 m² 46,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Komfortowy dom dla rodziny z ogrodkiem ciche Bielany (radiowo) Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny segment, położony w spokojnej, zielonej części Bielan (radiowo), przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł750 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż kamienica o ogólnej powierzchni 750 m2 (pow. użytkowa 480 m2) na działce 700 m2 położona na Starych Włochach, z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł490 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

0% Prowizji od Kupującego. Bardzo ładny, wykończony dobrymi materiałami, wolnostojący dom, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Ursynowa ( Pyry ). Dom posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł571 m² 6 637,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Wyjątkowy dom, w którym przestrzeń spotyka się z solidną jakością wykonania. Zapraszamy do zakupu wolnostojącej rezydencji o imponującej powierzchni całkowitej 571 m (370.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Opis Przedstawiamy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 200 m.kw, działka: 289 m.kw, 7 pokoi, dwa piętra. Dom jest po remoncie, częściowo umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł292 m² 6 609,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom w Aninie z potencjałem - urządzisz po swojemu! Na sprzedaż przestronny bliźniak z lat 80., położony w zielonej i spokojnej części Anina - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł88 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:176 m²

Dom w cichej, zielonej okolicy w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gotowy do zamieszkania. Dom w zabudowie szeregowej, świeżo po remoncie, od strony wejścia miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 975 000 zł272 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Lokalizacja - sadyba! Ładny skrajny segment ( kaskadowe posadowienie domów). Ostatni "duży" remont - dach, okna - 2005r. Podłogi - klepka dębowa Piwnica: parter: kuchnia, pokój dzienny , wc; piętro:3.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł600,20 m² 12 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny dom na sprzedaż ulokowany w najlepszym miejscu wilanowskich Zawad, z własny dojściem do rzeczki Wilanówka. Dom jest bardzo duży, jasny i przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

5 720 000 zł485 m² 11 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

0% Prowizji od Kupującego! Elegancki, wolnostojący dom otoczony pięknym ogrodem, położony w cichej, zielonej części wilanowa/powsinek. Dom klimatyzowany o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł231 m² 16 450,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:451 m²

Dom bliźniak Mokotów Służew 23 m2 | duża działka 451 m | garaż | 5 sypialni | metro Wilanowska Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Funkcjonalny dom Z furtką do lasu dane techniczne: segment środkowy - dom jednorodzinny o powierzchni 212m2 to idealna propozycja dla ceniących styl i poszukujących spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.