dowolna

Domy umeblowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

465 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 440 000 zł240,40 m² 14 309,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Prestiżowy adres, który rzadko trafia na rynek dom na Dolnym Mokotowie z duszą i potencjałem inwestycyjnym w sercu willowej Warszawy Dolny Mokotów jeden z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł183,50 m² 11 880,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 183,5m2 zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Powsinie. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120,59 m² 13 682,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Skrajny segment 120,59 m | ogródek 68 m | garaż | 2020 Na sprzedaż skrajny segment na osiedlu Czeremchowa Ostoja przy ul. Rustykalnej w Warszawie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 199 000 zł180 m² 17 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Agencje zapraszam wyłącznie w przypadku, gdy kupujący płaci Państwu prowizję za wyszukanie nieruchomości i obsługę. Na sprzedaż oferuję w pełni wyremontowany segment środkowy (180.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł216 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż bliźniak urządzony w nowoczesnym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa. Dom o powierzchni 216 m2 jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł90 m² 16 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Nieruchomość na działce z atrakcyjnym mpzp, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa Pyry Leśne, przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł216 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż bliźniak urządzony w klasycznym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa, w spokojnej okolicy, na Zawadach. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł189 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Jeśli szukasz domu w Warszawie, w którym jest spokojnie i kameralnie, ale jednocześnie miejskie życie masz na wyciągnięcie ręki - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż zadbana połowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł169 m² 13 609,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 5-pokojowy skrajny segment z ogrodem: położony na Białołęce Brzeziny. Dom znajduje się na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł540 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:926 m²

* english version below* Avenue Estate prezentuje przestronny, klimatycznie i stylowo urządzony dom/bliźniak na Ursynowie, w otoczeniu kameralnej zabudowy willowej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł215 m² 55,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom typu bliźniak o powierzchni 215 m po generalnym remoncie wykonanym według projektu architekta wnętrz. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł290 m² 11 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 847 777 zł146,12 m² 12 645,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:98 m²

Poranki zaczynają się tu od światła. Miękkiego, wpadającego przez duże okna, odbijającego się od naturalnych materiałów i spokojnych kolorów. To jeden z tych domów, w których.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

| lokalizacja: warszawa (sadyba), ul. Wysowska Dostępność: od 1 lipca 2026 r. Przeznaczenie: cele mieszkalne lub biurowe Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 203 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł123 m² 12 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Wawer, ul. Borków 46 L Do sprzedaży bardzo ładny i przestronny dom wybudowany w 2022 roku - pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 123 m2. Działka 191 m2. Dom jest 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł440 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Zapraszamy do zapoznania z wyjątkową ofertą budynku do wynajęcia na ul. Tykocińskiej - Willa Pietrusińskiego Jest to zabytkowy budynek o powierzchni całkowitej około 440 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Skrajny segment o powierzchni 130 mkw. z ogródkiem (ok. 80 mkw.), garażem i dwoma miejscami postojowym na posesji. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł123 m² 64,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Wawer, ul. Borków 46 L Do wynajęcia bardzo ładny i przestronny dom- pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 123 m2. Działka 191 m2. Dom jest 3 kondygnacyjny i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł882 m² 11 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch budynków (1 wolnostojący i dwa segmenty połączone ze sobą) w których znajdują się 23 pokoje gościnne oraz część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł139 m² 14 244,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, który redefiniuje pojęcie energooszczędności. Inwestycja łączy nowoczesną architekturę z ekologiczną.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł231,72 m² 14 668,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Rezydencja z duszą w sercu Starego Wawra | Działka 1365 m | Idealna dla rodziny Szukasz domu, który oferuje przestrzeń, bliskość terenów zielonych i zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

14 999 000 zł370 m² 40 537,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa, luksusowa willa miejska o powierzchni 370 m , zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach, łączy nowoczesną architekturę, elegancję oraz najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 360m2, usytuowany na działce 500m2, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na dwa samochody. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł514 m² 13 521,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:690 m²

Zakup 0% prowizji dla kupującego! Odrestaurowana kamienica z możliwością dokupienia sąsiedniej działki, po generalnym remoncie przeprowadzonym w latach 2010 - 2016 na podstawie przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swój własny kąt, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem pobliskiego lasu? Zapraszam na ulicę Liliową miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł178 m² 9 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 178 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nad Wisłą (wawer, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla dużej rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 700 zł198 m² 13 129,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

NA sprzedaż połowa trzykondygnacyjnego bliźniaka na wilanowskich zawadach przy ul. Sytej 175 oferta na wyłączność Dom prezentuje agent. Powierzchnia użytkowa: 198 m2 Powierzchnia działki: 325 m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Do wynajęcia dom w Wawrze. Film video i spacer 3D - dołączone do oferty. Dom wybudowany w technologii 'kanadyjskiej" - podpiwniczony. Pow działki 181m 2, pow całkowita domu ok 300m2 -1 -.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Budynek 400 m2 w kameralnej uliczce na Starym Żoliborzu w zabudowie bliźniaczej, z ogrodem i tarasem 30 m2, dotychczas wykorzystywany na cele biurowe, jest sala konferencyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł101,36 m² 12 795,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

NA sprzedaż połowa bliźniaka Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu przy ul. Kadrowej 59 oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent. Uwaga! Zdjęcia przedstawiają prawdziwe wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł134,65 m² 20 423,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki segment z ogródkiem na kameralnym osiedlu Wilanovia w prestiżowej części Wilanowa. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment położony na cenionym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł190 m² 10 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy- wawrze Jeśli marzysz o spokoju, bliskości natury i domu gotowym do zamieszkania ten adres może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł274 m² 12 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Gotowy do zamieszkania dom o pow. 274 m w sercu zielonego Wilanowa na Zawadach. Nieruchomość znajduje się na dużej, ogrodzonej i bezpiecznej działce, zapewniającej prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł188 m² 10 372,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Dom wolnostojący 188 m | działka 1037 m | Wawer, ul. Jałowcowa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 188 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł82,06 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do wynajęcia czteropokojowy dom (segment) o powierzchni 82 m , położony na ogrodzonym i spokojnym osiedlu przy ul. Piknikowej na Białołęce. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 549 000 zł220 m² 16 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w Starej Miłośnie, położony na dużej, naturalnej działce o powierzchni ponad 2200 m2. Nieruchomość wyróżnia się nietypową, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł81,50 m² 15 276,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż wyjątkowy trzypoziomowy apartament w zielonej części Warszawy - Wawer, osiedle Las przy ul. Borowieckiej. Wawer to spokojna, uporządkowana część miasta z przewagą niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł216 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy do wynajęcia bliźniak urządzony w nowoczesnym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa. Dom o powierzchni 216 m2 jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferta tylko u nas w biurze. Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł151,30 m² 11 103,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:327 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż segment skrajny - Białołęka, ul. Katy Grodziskie Duży, funkcjonalny skrajny segment o powierzchni 151,30 m (bez poddasza ok. 24.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij