dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Warszawa

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Dom

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł192,90 m² 8 242,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy do zamieszkania dom z kominkiem | 190m2 Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem2 i takie, które wybiera się sercem. Ta oferta łączy jedno i drugie. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:415 m²

0% Prowizji od Kupującego.Oferta na wyłączność! Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Żoliborz,Warszawa

40 000 zł700 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:570 m²

Prezentujemy Państwu do wynajmu duży dom o nietypowej architekturze idealny na cele biurowe. Zlokalizowany na Żoliborzu, w okolicy stacji metra. Całkowita powierzchnia to 700 m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł126 m² 4 246,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu położonego w okolicy Warszawy. Dom o powierzchni 63 metrów kwadratowych na parterze, z drugim tyle na poddaszu (pomniejszonym o skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 000 zł218 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Atrakcyjny, czterokondygnacyjny segment o powierzchni całkowitej 270 mkw, w tym 230 m2 powierzchni mieszkalnej i około 40 m2 piwnicy. Dom zlokalizowany na kameralny osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł400 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiż Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom do wynajęcia na cele biurowe. Cena + vat. . Dom dostępny. Do przejęcia nakłady na założonej w domu sieci wifi. Okablowanie jest rozprowadzone w domu, w większości pomieszczeń są.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawym domem w zabudowie bliźniaczej, częściowo podpiwniczonym. Lokalizacja Stary Rembertów to zielona, spokojna i dobrze skomunikowana część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

5 620 000 zł485 m² 11 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

0% Prowizji od Kupującego! Elegancki, wolnostojący dom otoczony pięknym ogrodem, położony w cichej, zielonej części wilanowa/powsinek. Dom klimatyzowany o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł650 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wilanów/zawady, wolnostojący 650 mkw na działce 1200 mkw: piwnica:pokój-relaks ok.55m, pomieszczenia pomocnicze:16, 10, 17 i 14 mkw (suszarnia, kotłownia, pralnia) PARTER: kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł116 m² 11 629,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Powierzchnia: 116 187 m Cena: od 1 349 000 zł Dlaczego ? Prestiżowa lokalizacja Nadwiśle, wawer, jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Bliskość natury Lasek Wawerski, mazowiecki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł197 m² 7 609,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji i bez pcc. Kameralna inwestycja, wysoki standard, betonowy strop poddasza i przygotowanie pod ładowarkę samochodu elektrycznego. Oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł380 m² 7 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 293 m²

0% prowizji! Duży reprezentacyjny dom o powierzchni całkowitej 380m2 ( użytkowa około 300 m2), posadowiony na pięknej zagospodarowanej działce o powierzchni 2300 m2 z własnym kortem.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł305,46 m² 12 112,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z dużym potencjałem inwestycyjnym, przygotowana pod finalny etap realizacji projektu. Nieruchomość idealna pod: wynajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł151,40 m² 13 203,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentuję wyjątkowy segment naroży o powierzchni 151 m z działką ok. 300 m2 , wykończony w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o każdy detal. Dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł242 m² 13 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Do sprzedaży segment skrajny na cichym, spokojnym osiedlu. Doskonale zaprojektowany dom z 2005 roku. Podpiwniczony, dwupiętrowy. Suterena - ok. 35m2, (możliwość osobnego wejścia, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł330 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, przestronny dom na pograniczu Wilanowa i Mokotowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł590 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

0% prowizji - oferta na wyłączność. Dom wynajęty do grudnia 2030 roku w cenie najmu 21000pln/msc .Znakomita lokata kapitału. Wolnostojący dom, doskonale zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:414 m²

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł295 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej na działce 218m2, wybudowany w technologii tradycyjnej w 1994r Budynek składa się z czterech kondygnacji o powierzchni całkowitej 295m2. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:752 m²

Duży dom wolno stojący, wielorodzinny o powierzchni całkowitej 350 m2/ pow.użytkowej ok. 260 m2. Trzy kondygnacje + poddasze użytkowe (1/2 kondygnacji). Każda kondygnacja ma ok. 75 m. dół jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł341 m² 9 325,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ekskluzywna Willa Miejska w stylu Modern Classic Wilanów, ul. Bruzdowa 79. Oferta skierowana do wymagających klientów poszukujących domu o ponadczasowej architekturze, wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł300 m² 6 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja z natychmiastowym potencjałem! Stwórz tu dochodowe centrum usług (medycyna, gabinety, biura, przychodnię weterynaryjną, fitness, spa.) lub przejmij funkcjonujący hostel. Alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 815 zł87,65 m² 17 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w prestiżowej lokalizacji na Wawrze przy ul. Poprawna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260,80 m² 7 630,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Białołęce 2 kondygnacje, ogród oraz garaż dwustanowiskowy z niezależnymi wjazdami. Polecam na sprzedaż dom wolnostojący z 2003 roku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 285 000 zł306 m² 7 467,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo atrakcyjny, środkowy segment usytuowany z dala od gwaru miejskiego blisko Lasu Kabackiego na Ursynowie-Pyry. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 230 m2 plus pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł182 m² 9 835,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc, bez prowizji, rękojmia 5 lat Nowoczesny dom w zielonej części Wawra gotowy na przyszłość 5 pokoi | 3 łazienki + wc | Garaż + 2 miejsca postojowe | 2 tarasy | ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł226 m² 12 743,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni użytkowej 226,04 m , oddany do użytku w 2018 roku. Dzięki jego imponującemu rozmiarowi, wyjątkowej elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący w Warszawie - Wesołej Przytulny dom w bardzo cichej okolicy, blisko las i tereny rekreacyjne. Do domu przynależy budynek 55 m2 wybudowany na podwórku z w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł194 m² 10 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Przestronny, nowoczesny dom dla rodziny w kameralnej inwestycji przy Ursynowie. 194,68 m funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, prywatny ogród, duże przeszklenia oraz ponad 47 m strefy.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł414 m² 8 429,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł300 m² 22 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 802 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce - Białołęka, warszawa. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł255 m² 10 549,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Dom z pięknym ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym - Warszawa Okęcie w okolicy ulicy Aksamitnej. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 255 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 423 zł141,49 m² 9 028,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury Warszawa - Wawer Nowoczesny dom w otoczeniu natury Warszawa Wawer Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł297,11 m² 11 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:479 m²

Przedstawiam Państwu dom o powierzchni około 290 m2 z 2000 roku budowy, znajdujący się w prestiżowej, zielonej i zacisznej części Warszawy - dzielnicy Ochota - przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł276 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyobraź sobie poranek na tarasie, śpiew ptaków i ciszę, o którą trudno jest w dużym mieście a jednocześnie świadomość, że do centrum Warszawy dotrzesz w kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł190 m² 12 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom o powierzchni 190 mkw - zaprojektowano z myślą o wysokim komforcie mieszkańców, zastosowano w nim rozwiązania zapewniające efektywne zarządzanie przestrzenią życiową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 799 000 zł278 m² 10 068,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowoczesny dom z dużymi przeszkleniami | Prestiżowa lokalizacja w granicach Warszawy Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu, którego minimalistyczna,.