dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, świeżo po remoncie, budynek położony u wrót parku im. Szymańskiego, w świetnej lokalizacji komunikacyjnej. Piękny widok z okna na park, spokojni sąsiedzi. Rejon świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 880 zł60 m² 131,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below super lokalizacja Browary Warszawskie Mieszkanie dwustronne, świetny rozkład z piękna loggia w drewnie wychodząca na patio - cisza i śpiew ptaków! W samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 993 zł52,13 m² 25 666,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? Potrzebujesz ciekawego miejsca na inwestycję? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²169,43 m² 15 249 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu handlowo-usługowego nr 0.008 o powierzchni 169,43 m , który mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

809 000 zł54 m² 14 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 pokoje Wola, ul. Górczewska budynek Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma Ciołka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 061 000 zł28,54 m² 37 175,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Loggia | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobrze zaprojektowane mieszkanie Z 2 sypialniami na woli Pierwszy najem | W idealnym stanie | Zaprojektowane z dbałością | Dwie sypialnie i dwie łazienki | W pełni umeblowane |.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 4 pokoje, 77 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 9 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

93,33 zł/m²30 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 30 m | Jana Pawła II 45a | Biuro - Usługi kluczowe informacje: powierzchnia: 30 m (wysokość 2,80 m). Lokalizacja: al. Jana Pawła II 45a (wola/śródmieście), 1. piętro. Cena: 3000 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł32 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 32 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł51 m² 20 882,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Stan deweloperski | 2 pokoje + oddzielna kuchnia | Loggia 3m2 | Możliwość połączenia z drugim sąsiednim mieszkaniem | Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł29,50 m² 28 101,69 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament 29,50 m w luksusowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Gwarantowana atrakcyjna stopa zwrotu, umowa najmu do 2032.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł66,20 m² 18 882,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie z duszą, w przedwojennej kamienicy na Woli, wzniesionej w 1936 r. Doskonałe pod inwestycję z uwagi na świetną lokalizację. Żelazna 101.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²908 m² 56 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biuro o pow. 908 m2 w budynku z 2011 roku położone w kompleksie 3 budynków zlokalizowane na Woli w centrum biznesowym Warszawy. Blisko stacja metra Rondo Daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł33,18 m² 30 140,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentuję nowoczesne, kompletnie wykończone mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w samym sercu Warszawy. Ta oferta to idealna fuzja.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł64,30 m² 23 794,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację przestronnego, wykończonego w podwyższonym standardzie 3 pokojowego apartamentu w samym sercu warszawskiej Woli. W pełni rozkładowe mieszkanie wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł25,56 m² 21 909,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza na Woli, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,69 m² 18 912,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki Muranów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 794 000 zł46 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament premium 46 m w inwestycji Towarowa Square, metro Rondo Daszyńskiego. Apartament premium w sercu Warszawy Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji Towarowa Square.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,74 m² 12 932,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie, 2 minuty od metra Księcia Janusza Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł49 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Wola, muranów ul. Niska / 49M2 / 3 pokoje / piwnica / balkon / do wejścia We speak English gotowe do zamieszkania! idealne pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł55 m² 154,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o pow. ok 55 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Grzybowskiej w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł21,74 m² 22 033,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

: krótko: wyjątkowe biuro lub gabinet na 1 piętrze w zabudowie o gęstym zagęszczeniu! : Dla kogo? Dla wymagających przedsiębiorców, dla których liczy się bliskość biznesowej części.

Szczegóły ogłoszenia

13 600 000 zł812,90 m² 16 730,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 812 m2 w Babce Tower, łączącej wysoką jakość, nowoczesne udogodnienia i doskonałą komunikację. Lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 €/m²142,88 m² 3 358 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 142,88 m2 brutto, który znajduje się on na bliskiej Woli przy ul. Przyokopowej 33 w kompleksie Wola Center.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary bądź singla. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się pod adresem Sokołowska 7. Lokalizacja gwarantuje dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25,75 m² 93,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem | 25,75 m | atre nova | Jana Kazimierza | garaż podziemny Na wynajem estetyczne, ciche mieszkanie o powierzchni 25,75 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 zł137 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy przestrzeń magazynową o powierzchni 137 m2 Powierzchnia znajduje się na parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo-rozładunkowej. Składa się z dużej hali oraz 1 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł60,60 m² 19 785,48 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Łuckiej 18 mieszczące się na jedenastym z trzynastu pięter z 1997 roku. Na powierzchni 60,60 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24,42 m² 20 434,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

? oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego Wolska Residence, warszawa ? Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł12 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku przy ulicy Worcella 3 A. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł72,79 m² 21 568,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament o powierzchni 72,79 m znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Wola _ młynów Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 41-m2 w pobliżu stacji Metra Młynów (100m). Mieszkanie dostępne od zaraz. Możliwość przearanżowania na 2-pokojowe: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł56 m² 89,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie świetnej lokalizacji. Wola "młynów" blisko stacji Warszawa Koło. 6-ste piętro w 8-mio piętrowym bloku z windą. Powierzchnia 56 m 2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament z widokiem na Centrum Warszawy Apartament 1 pokój + wydzielona sypialnia idealny dla osób, które szukają wygodnego, funkcjonalnego i w pełni wyposażonego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,17 m² 12 413,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 36,17 m . W opisywanym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł104 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Reprezentacyjny apartament w przedwojennej kamienicy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyrafinowany apartament o powierzchni 103,74 m , usytuowany w zabytkowej kamienicy z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł30 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Przytulne Mieszkanie w Atrakcyjnej Lokalizacji - Warszawa Wola Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - słoneczne, w pełni wyremontowane mieszkanie 1-pokojowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij