dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 782 ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

996 739 zł48,53 m² 20 538,62 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum warszawskiej Woli przy stacji pkp promocja * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²60 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dla kogoś kto potrzebuje kreatywnej przestrzeni tylko.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,98 m² 14 621,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,98 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku na warszawskiej Woli, przy ul. Syreny. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

103 zł/m²93,16 m² 9 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa W okolicy ronda daszyńskiego Jasne wnętrza | Wydzielone gabinety | Światłowód | Balkon | Klimatyzacja | Otwierane okna ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł54 m² 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł47,90 m² 20 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym ogródkiem i tarasem przy ul. Ordona na Woli. Ogródek, komórka lokatorska, miejsce w garażu i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł85 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 85 m w nowej inwestycji Towarowa Tower, w Warszawie. Lokalizacja Ulica Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł198,10 m² 73 195,36 zł/m²

 

Piętro:45/54

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatowy apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce - Złota 44. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł42,64 m² 27 908,07 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 42.64 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł48,50 m² 18 144,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 410 000 zł82 m² 29 036,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wola / ul. Jaktorowska, 4 pokoje, 82m2, duży taras 19m2, dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Apartamenty Union.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²85 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przestronne, eleganckie, umeblowane biuro usytuowane w odrestaurowanej kamienicy. Lokal składa się z : - recepcji, - dwóch przestronnych pokoi, - łazienki. - przedpokoju z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

6 557 500 zł2 623 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2580 m2, reszta zostanie zabrana na przyszłą drogę, objęta mpzp, przeznaczona pod zab. jednorodzinną: wolno stojącą, bliźniaczą. Wytyczne plany: - wysokość zabudowy 10,5 m - pow.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, nowy apartament z dwoma sypialniami w inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

56,09 zł/m²230 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 230 m , zlokalizowany na 3 piętrze w budynku przy ul. Nakielskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł24,50 m² 21 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal niemieszkalny typu studio z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy ( , airbnb itp). Założona osobna księga wieczysta. W chwili obecnej mieszkanie jest zarządzane.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączość - apartament dostępny od 7 maja Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją resi4rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61. Opcjonalnie do.

Szczegóły ogłoszenia

78,13 zł/m²128 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia Warszawa, al. Solidarności (5 piętro) Do wynajęcia funkcjonalny i w pełni przygotowany lokal biurowy położony w Warszawie przy Al. Solidarności, na 5. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

117,10 zł/m²109,56 m² 12 829 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do biura powierzchni 109,56m2 przy ulicy Pańskiej w Warszawie, dzielnica Wola. Biuro dostępne od 1 maja 2026r. Dostępne różne moduły Udogodnienia biura: - własna toaleta i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 000 zł41 m² 32 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mennica Residence | Sprzedaż | 2 pokoje | Mennica B | Grzybowska 43 | 1 370 000 zł To nie jest mieszkanie do oglądania. To jest adres do posiadania. Mennica Residence to jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł63,70 m² 23 547,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Prawdziwa perełka - mieszkanie z duszą, bez żadnych kompromisów. Po generalnym remoncie, który objął m.in. wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektryki. 63 metry kwadratowe szacunku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł30,70 m² 20 521,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka na woli ul. Jana kazimierza Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Prezentujemy jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 30,70 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł30 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe studio w nowym apartamentowcu w centrum miasta; pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł2 900 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:774 m²

Na sprzedaż: budynek biurowo-edukacyjny Warszawa, wola, al. Prymasa Tysiąclecia Na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 2 253 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62 m2, położone na 3 piętrze, zlokalizowane przy ul. Siennej, w odległości 300 m od Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 3. piętrze nowego kompleksu Towarowa Square tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

184,21 zł/m²76 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[podstawowe parametry] adres: ul. Kolejowa 43 | Czyste | Wola rok budowy: 2021 powierzchnia: 76 m2 czynsz najmu: 14 000 pln netto / miesiąc przeznaczenie: usługowe | biurowe | handlowe | gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

320 zł/m²10 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane / Warszawa / Wola / Metro Płocka [finanse] + Biuro 2-osobowe -> 3 200 pln netto / 1 miesiąc + Biuro 3-osobowe -> 4 800 pln netto / 1 miesiąc + Biuro 4-osobowe -> 6 400 pln netto / 1.

Szczegóły ogłoszenia

59,14 €/m²262 m² 15 495 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia idealny, przestronny lokal w nowoczesnym budynku premium w samym sercu Warszawy bardzo blisko metra rondo daszyńskiego. Doskonała prestiżowa lokalizacja przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł77,80 m² 24 421,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 77,78 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku z 2009 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł47 m² 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w ekskluzywnej inwestycji przy Grzybowskiej 37 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²143,87 m² 12 948 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu handlowo-usługowego nr 0.010 o powierzchni 143,87 m , który mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł50,20 m² 22 888,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy rogu ul. Młynarskiej i Górczewskiej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1949 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł59,75 m² 20 904 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Fort wola | 3 pokoje | oddzielna kuchnia | dwustronne | garaż | balkon Jeżeli szukają Państwo mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, dobrą lokalizację i nowoczesne osiedle, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Filip Malesa tel.   Podstawowe informacje: wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji w bloku z cegły, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

988 800 zł32,96 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie na osiedlu 19. dzielnica przy ulicy Kolejowej 43 w Warszawie o powierzchni 33 m2 z balkonem. Mieszkanie gotowe do aranżacji dla nowego właściciela. 19.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 w kamienicy z 1954 r, przy ulicy Wolskiej składające się z: korytarza Sypialni Salonu Jasnej Kuchni Łazienki Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł34 m² 144,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu mennica residence na pograniczu Śródmieścia i bliskiej Woli. Elegancki budynek z reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni na Woli. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią nowoczesne środowisko pracy, elastyczność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

103 zł/m²200,44 m² 20 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa W okolicy ronda daszyńskiego Jasne wnętrza | Wydzielone gabinety i sale konferencyjne | Światłowód | Balkon | Klimatyzacja ***** rozkład.