dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

809 000 zł43,25 m² 18 705,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 43,25 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,10 m² 16 145,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Wola ul. Redutowa - 37,1m | metro księcia janusza / 2 pokoje + widna kuchnia / piwnica we speak english! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego 37 - metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł26,26 m² 18 621,48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

| dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle Niska ]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X kondygnacyjnym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,98 m² 22 238,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 111.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

233 000 zł17,95 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5(poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,95 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł80 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy umeblowany apartament w inwestycji Oxygen english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu trzypokojowego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Komfortowe mieszkanie na wynajem | 78 m | Metro Księcia Janusza | Wola Do wynajęcia przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł51 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kompaktowej kawalerki zlokalizowanej na cichym i spokojnym osiedlu na Ulrychowie, przy ul. Batalionu ak Parasol 3. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie powierzchni 44,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,28 m² 32 639,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.28 m2 I Blisko centrum I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.*.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 000 zł57,80 m² 21 418,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,79 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Kolej na 19 przy ul. Kolejowej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²190,71 m² 16 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy położony przy ul. Żelaznej 59a o powierzchni 190,71 m (215,50 m brutto), idealny na działalność biurową lub usługową. Lokal oferuje dużą, funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł56,52 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²511 m² 28 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,54 m² 16 024,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,54 m , położone w Warszawie przy ul. Stawki na pograniczu Woli i Nowolipek. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł50 m² 119,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50m2, 2 pokoje, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł34 m² 35 294,12 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne studio na sprzedaż w Towarowa Towers, wola Lokalizacja: rondo Daszyńskiego, wola centrum warszawypowierzchnia: 34 m Pokoje: studiostatus: gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł38 m² 22 131,58 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, narożny apartament położony na 13. piętrze nowoczesnego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, światło, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²315 m² 47 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały, wysoki, w pełni wykończony, klimatyzowany lokal po sklepie z ogromnymi witrynami w super lokalizacji ulica Ogrodowa tuż przy skrzyżowaniu z Żelazną. 4 pary drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

100,97 zł/m²195,01 m² 19 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu nr 0.013 o powierzchni 195,01 m2 mieszczącego się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł51,40 m² 21 381,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 51,40 mkw., 2 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem, w stanie deweloperskim, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym (zdjęcia pokazują propozycję aranżacji wnętrz).

Szczegóły ogłoszenia

173,33 zł/m²30 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz biura, które łączy strategiczną lokalizację z pełną infrastrukturą serwisową, ta oferta jest dla Ciebie. Proponujemy funkcjonalną przestrzeń w najdynamiczniej rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,47 m² 15 847,61 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 z garażem. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł47,15 m² 23 096,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Wola, ul. Dzielna 9 | 47 m Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112 m² 43 080,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy penthouse na 13. piętrze w Mennicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu unikatową ofertę apartamentu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 586 000 zł122,14 m² 12 985,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zamieszkaj w domu, który daje Ci przestrzeń, światło i spokój. Nowe segmenty przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli łączą komfort domu z wygodą życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł130 m² 200 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowany, luksusowy apartament W mennica residence Mennica Residence | Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł171,85 m² 26 185,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż niezwykły, dwupoziomowy penthouse z potencjałem do stworzenia olbrzymiego prywatnego tarasu na dachu Warszawy! Powierzchnia całkowita 171,85 mkw Zlokalizowany w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, wyremontowane mieszkanie w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ul. Żelaznej i Prostej. Okna wychodzą na ciche, zielone podwórko. Budynek starannie zarządzany, czysty, podwórko ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł49 m² 118,37 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze pierwszy najemca Do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3 pokojowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł59 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Żelazna / 59 m2 / 2 pokoje / balkon W pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum. Mieszkanie Słoneczne mieszkanie składające się z: - pokoju dziennego - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł62,27 m² 240,89 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brand-new luxury apartment for rent - towarowa towers | 27th floor | rondo daszyńskiego main advantages Brand-new, never-occupied apartment - handover mid-2025 Currently being furnished - possibility to.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,40 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wola / Śródmieście - ul. Miła - 26.4m2 / 1 pokój / winda / 8/9 piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Woli. Mieszkanie posiada 1 pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

17,50 €/m²1 239 m² 21 683 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy unikalną przestrzeń 1072 m netto (1239 m brutto) położoną na spektakularnym, 11 piętrze jednego z najbardziej prestiżowych wieżowców warszawskiej Woli. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł36,27 m² 36 393,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy apartament 36.27m położony przy ulicy Krochmalnej w inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE wykończony w bardzo wysokim standardzie. Piętro 5 z 6, winda, ochrona, monitoring, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł37,60 m² 16 994,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.