Apartament, ul. Burakowska
Burakowska, Wola, Warszawa, mazowieckie
- 4 600 zł
- 45 m²
- 102,22 zł/m²
Sylwester Król
Skontaktuj się
Apartament, ul. Burakowska
Burakowska, Wola, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Burakowska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
4 600 zł 45 m² 102,22 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
5/8
2
tak
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/8Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 600 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 1 050 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI24, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 368258
Lokalizacja
- Adres: Burakowska, Wola, Warszawa, Wola, mazowieckie
- W pobliżu: apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, metro, centrum handlowe
Opis nieruchomości
WOLA_ŚRÓDMIEŚCIE
Lokalizacja u zbiegu trzech dzielnic: Woli, Śródmieścia i Żoliborza, w pobliżu Ronda Radosława i Galerii Westfield Arkadia
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, na 5. piętrze, przy ul. Burakowskiej.
Mieszkanie składa się z:
- salonu z klimatyzacją z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon