dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł50,64 m² 19 944,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50.64 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł37 m² 18 324,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Srebrnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Woli. Dostępne od sierpnia. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: salonu Kuchni Sypialni Łazienki Przedpokój Balkonu Garażu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

19 500 zł650 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

wynajmę halę magazynową 650m2,kazda dzialalnośc w super lokalizacji 13m wysoka skalki,plany filmowe,tor kartingowy itp.koszt przygotowania powierzchni do uzgodnienia z wlascicielem Może być.

Szczegóły ogłoszenia

14 350 zł80 m² 179,38 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 4-pokojowy apartament przy ul. Grzybowskiej 37 opis nieruchomości Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej 37. Lokal znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,69 m² 57,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i balkonem przy ul Górczewska nr 17/działdowska. Lokal rozkładowy, przestronny, wysokość 3mb, odświeżony, gotowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²68 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli! Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²103 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy przestrzeń magazynowo/biurową na parterze w magazynie o powierzchni łącznej 103 m (51m , 25m , 27 m ) Wysokość pomieszczenia 3,40m, pomieszczenie jest ogrzewane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²70,21 m² 8 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny, wykończony lokal usługowy o powierzchni 70,21 mkwprzy ul. Obozowej w Warszawie. Lokal idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub gastronomiczną typu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44,80 m² 82,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3. Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2. Usytuowane na 5 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł67 m² 1 641,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferuję nowoczesny i funkcjonujący salon kosmetyczny o powierzchni 67 m , zlokalizowany przy ul. Tadeusza Krępowieckiego 10. Salon działa od 2023 roku, posiada stabilną bazę.

Szczegóły ogłoszenia

92 zł/m²93,91 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu handlowo-usługowego 0.015 o powierzchni 93,91 m , mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 138 000 zł32,33 m² 35 199,51 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.33 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,90 m² 15 565,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie mieści się przy ul. Smoczej, w 10cio piętrowym bloku, na 6tym piętrze (dwie windy).

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,30 m² 18 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Deotymy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

57,07 zł/m²162 m² 9 246 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 162 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. Moduł 5 pokojowy. Powierzchnie biur od 11 m.kw. do 400 m2. Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie całkowicie nowe W bliskiej odległości od komunikacji miejskiej Widne | Dogodna lokalizacja | Blisko centrum miasta | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 000 zł107,50 m² 19 237,21 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł153,92 m² 45 445,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Solidarności jednej z kluczowych i najbardziej rozpoznawalnych arterii Warszawy. To adres o silnym potencjale komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajmoych- do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł35 m² 148,57 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł77,70 m² 18 661,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe mieszkanie na Nowolipkach, cisza w sercu Woli! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, które łączy miejski styl życia z prywatnością i spokojem. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,50 m² 21 739,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna. Całkowita powierzchnia lokalu to 57,5m2 oraz dodatkowo 6,5m2 piwnica. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł50,11 m² 33 027,34 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł/m²40 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Biura Serwisowanego Q22 - Prywatne Pokoje od 1 do 30 Stanowisk Lokalizacja i Budynek Prestiżowy biurowiec Q22 zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II 22, w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²135 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku biurowego na Woli. Lokal jest dobrze wyeksponowany położony przy uczęszczanej ulicy, z witrynami od frontu oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

85,18 zł/m²335 m² 28 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 310m przy ul. Żelazna Warunki najmu: łączny koszt miesięczny 36927 pln netto Opłata czynszowa 28535 zł netto Koszty eksploatacyjne 8392 zł netto Rozliczenie energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł60,45 m² 14 049,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Są mieszkania, które od początku dają poczucie możliwości. Takie, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu - z przestrzenią do życia, odpoczynku i codzienności, do której naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,51 m² 14 712,69 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 9 piętrze, w zadbanym budynku z lat 70-tych, wyposażonym w 2 windy, przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł38 m² 122,37 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w zespole 2 wież 22-piętrowych w samym centrum Warszawy. - 2 pokoje - w pełni umeblowane - aneks kuchenny - łazienka z wanna - klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46.6 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł30,40 m² 29 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę oraz lokalizację miejsc na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł100 m² 21 990 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m2 dwupokojowe z balkonem. Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i wc i dwa pokoje , oraz przedpokój. Mieszkanie do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pięknie doświetlone i zaskakująco cichy apartament w centrum miasta. Wygodnie położony przy cichej bezpiecznej uliczce w pięknie i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, o wysokości 3.3m, w przedwojennej kamienicy przy ul. Ogrodowej. To miejsce łączy historyczny urok z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²