Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 500 zł1 025 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnym i cichym miejscu? Zależy Ci na dobrej komunikacji? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Bzów.

Szczegóły ogłoszenia

23 zł/m²483 m² 11 109 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa położona w samym sercu przemysłowej dzielnicy Wrotków. Nieruchomość stanowi idealną bazę dla firm poszukujących optymalnej przestrzeni operacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54,10 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

123 840 zł1 376 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Santok powiat Gorzowski Działka o powierzchni 1376m2 i wymiarach ok 36m2/37,55m idealna pod budowę niedużego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł3 000 m² 216,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty duża działka o powierzchni 3000 m , dwa całoroczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł113,36 m² 10 585,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowe, przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Łódź, polesie (retkinia), ul. Pienista Mieszkanie znajduje się w topowej części Retkini, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z domkiem rekreacyjnymi z przyłączami uzbrojenia , położona na granicy Szklarskiej Poręby w miejscowości Piechowice - Górzyniec niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza. Atuty Panoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 544 zł58,71 m² 9 718 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej okolicy na obrzeżach Łasku. Las po drugiej stronie ulicy. Miejsca parkingowe, dwie piwnice, komórka, dedykowane miejsce pod garaż. Duży taras, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 | 34 m | 2 niezależne pokoje | parter | ul. Śląska | centrum miasta Na wynajem funkcjonalne mieszkanie M3 o powierzchni 34 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 800 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Poszukujesz wyjątkowej okazji inwestycyjne Trattoria Da Enzo, znana i ceniona restauracja w sercu Murowa wraz z hotelem , jest teraz na sprzedaż. Oferujemy niepowtarzalna szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77 m² 11 298,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy Narutowicza Mieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe gotowe mieszkania w cenie już od 403 383 zł (31m2 - 60m2) przy ulicy naramowickiej/lechickiej.Na terenie osiedla znajduję się Dino i Biedronka.Przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 850 m² 377,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni ok. 1850 m2 w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia (gmina Niemce). Działki położone są w pierwszej i drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł220 m² 10 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:871 m²

Nowoczesny Dom + Mieszkanie - zobacz film Zobacz Film Więcej zdjęć wyślemy na indywidualną prośbę. Z przyjemnością prezentuję Państwu tą wyjątkową nieruchomość. Dlaczego wyjątkowa ? Jest.

Szczegóły ogłoszenia

455 400 zł50,60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mavre Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m , położone na 4. piętrze w Luboniu koło Poznania. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

844 900 zł90 m² 9 387,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Radiostacja - Elegancja z ogrodem i 2 garażami. Szukasz miejsca, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z prywatnością domu jednorodzinnego? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

82,09 zł/m²201 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia hala biurowa 201 m + 80 m ul. Felsztyńskiego, łódź Na wynajem nowoczesna, świeżo wyremontowana hala o powierzchni 201 m , przeznaczona pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

<!-startfragment-> Do wynajęcia garaż / powierzchnia magazynowa 80 m | Gdańsk Kokoszki | Blisko obwodnicy Oferujemy na wynajem przestronny garaż o powierzchni 80 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli poszukujesz dużego domu w bliskiej odległości do centrum Iławy to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Najważniejsze informacje: - dom z 2010 roku o powierzchni 240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł185 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego i ekskluzywnego apartamentu w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł81,55 m² 4 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76,93 m , położone na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku w klasycystycznej stylistyce. W 2024 roku została odnowiona elewacja To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł864 m² 10,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn murowany położony przy ul. Wojska Polskiego 111 w Stargardzie, na działce o nr 367/4, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł91,76 m² 21 033,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 90.73 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 zł900 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Stare Żukowice Na sprzedaż działki w obszarze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lisia Góra opisane jako tereny lasów i zalesień. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 40mkw, zlokalizowane w Katowicah Szopienicach, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy Zespole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł115 m² 6 939,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Krasnystaw, ul. Kazimierza Jagiellończyka Powierzchnia domu: 115 m Powierzchnia działki: 5,35 arów (535 m ) Stan: deweloperski Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

777 070 zł11 101 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 11 101 m , położona we wsi Budy Mszczonowskie w gminie Radziejowice, stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób poszukujących przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

339 644 zł33 m² 10 292,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż Straszydle gm. Lubenia Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Straszydle ok. 17km od Centrum Rzeszowa. Działka w bardzo spokojnym miejscu. Dojazd: do działki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,34 m² 18 597,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie estaton przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Majora Kopisto 11. To nowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,58 m² 15 335,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | osobna kuchnia | balkon | idealne pod inwestycję | Kraków, ul. Promienistych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,58 m , położone na wyższym parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł210 m² 2 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie szeregowej Świerzawa biuro nieruchomosci ,mały domek'oferuje wygodny, zadbany dom w zabudowie szeregowej w Świerzawie, po modernizacji, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niedźwiada,podkarpackie

119 000 zł11 958 m² 9,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość składającą się z 6 działek o łącznej powierzchni 1,1958 ha położoną w Niedźwiadzie, gm. Ropczyce.Działki.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł3 200 m² 83,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamienie - działka budowlana - bardzo dobra lokalizacja! Proponuję nieruchomość o przybliżonej powierzchni 3200 m2 - działka do wydzielenia geodezyjnego. Miejsce o bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł75,60 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje /chocianów/piwnica/ogródek Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 016 m² 98,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - prądocin, gm. Nowa Wieś Wielka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1016m , położona w miejscowości Prądocin (gmina Nowa Wieś Wielka). Działka dostępna.