Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w pięknym położeniu Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,14 ha - 1400 m2 - składający się z ziemi klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 028 zł37,41 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym! zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

302 400 zł2 160 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2160 m2 położona w sołectwie Krzaki Czaplinkowskie (gm. Góra Kalwaria), ul. Wrzosowa. Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł84,36 m² 9 471,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość z ogródkiem - idealne miejsce do odpoczynku! Kameralne osiedle, składające się z pięciu dwulokalowych domów, usytuowane zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 860 zł863 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Fantastyczna działka budowlana o powierzchni 863mkw położona jest w Międzybrodzi Bialskim niedaleko jeziora i centrum miejscowości. Kształt działki symetryczny, prostokątny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,94 m² 8 744,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Może chcesz zamienić mieszkanie na dom? Mamy dla Ciebie propozycje! Osiedle H9 w Rąbieniu przy ul. Pawiej! - etap 2 Oto dom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom parterowy 5 km od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł84,30 m² 4 970,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przestronne 3 pokoje po remoncie | Parter | Kamienica | Słowackiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 84,30 m , położone na parterze kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie w eleganckiej kamienicy, niedaleko ul. Hubskiej. Nieruchomość o powierzchni ponad 80 m2 składa się z czterech pokoi , oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł10 458 m² 908,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy można wybudować osiedle w lesie, nie rezygnując z warszawskiego adresu i pełnej infrastruktury? Działka przy ul. Mickiewicza w Wesołej (groszówka Północna) udowadnia, że tak.

Szczegóły ogłoszenia

109,38 zł/m²96 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty:- Ścisłe Śródmieście Gdańska, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, tuż obok kluczowych szlaków turystycznych. - lokal posiada niezbędne parametry techniczne umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w Domasławiu, w gminie Kobierzyce. Działka w kształcie prostokąta. Zakup z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

5 310 000 zł19 668 m² 269,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,9668 ha położona przy ul. Żwirowej w Wilczej Górze, w gminie Lesznowola. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie ul. Słonecznej oraz trasy.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²119,50 m² 3 227 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia odświeżony lokal biurowy o powierzchni 119,5 m w centrum Tarnów, w dzielnicy Strusina, położony na 2. piętrze budynku biurowego. Lokal został odmalowany i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 080 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w części wsi Chmielno - Lampa, gm. Chmielno, powiat kartuski. Aktualnie w ofercie na sprzedaż są działki (kolejno od lewej na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gniezno,wielkopolskie

130 000 zł47,11 m² 2 759,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 47,11 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To lokal z ogromnym potencjałem idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze kamienicy. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

542 800 zł1 180 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1180m2 zlokalizowaną w samym centrum miejscowości Dobra. Aktualna decyzja o warunkach zabudowy na 4 budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

299 009 zł52,76 m² 5 667,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Promocja do końca marca! wyjątkowa okazja: bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w cenie! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

225 450 zł3 006 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie 22 działki o zróżnicowanej powierzchni, usytuowanych w malowniczej miejscowości Zła Wieś, położonej w gminie Trąbki Wielkie. Ich powierzchnia obejmuje szeroki zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wenecja

Wenecja,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 437 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka położona pod Żninem, w miejscowości Wenecja. Dostępna wyłącznie w Naszej ofercie. Przepiękna lokalizacja, cisza i spokój a jednocześnie zorganizowane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł119 300 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drodzy Państwo, jeśli marzycie o własnym siedlisku lub terenie rekreacyjnym to dobrze trafiliście! lokalizacja Gmina Kampinos to 84 km2 i niespełna 5 tys. mieszkańców, ale to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł14,68 m² 6 062,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż Tczew, ul. Jedności Narodu Garaż o powierzchni 14,68 m położony w Tczewie przy ul. Jedności Narodu. Do garażu doprowadzony jest prąd. Grunt pod garażem wykupiony na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 31-metrowe wysokie mieszkanie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, przytulnym salonem i dużą sypialnią. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym lokatorem! Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała, komfortowa kawalerka o wysokim standardzie przy ulicy Conrada 27, w dzielnicy bronowice/prądnik Biały. Jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł112,34 m² 44 418,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sopot - nadmorski kurort w sercu Trójmiasta, tętniący życiem i elegancją. Ulica Bohaterów Monte Cassino to najbardziej rozpoznawalny punkt miasta - miejsce spotkań, spacerów i relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł300 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość stanowiąca kamienicę, na działce o powierzchni 259m2 zlokalizowana przy ulicy Złotniczej, trzykondygnacyjna, murowana, z dachem skośnym krytym dachówką. Na parterze lokal.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł13 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 13000 m2, położoną około 8 km od Nowogardu. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową w drogę gruntową. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 472 709 zł73,82 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 73,82 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Mam do wynajęcia od 1 czerwca pokój dla studentki lub kobiety pracującej w mieszkaniu w 4-piętrowym bloku na zielonym i spokojnym osiedlu Sobieskiego. Wielka szafa Komandor i cztery.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł9 289 m² 9,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zieleniewo (gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie). Miejscowość znajduje się w północno-zachodniej Polsce, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł9 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł152 m² 11 776,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowy dom 152 m2 z garażem, 4 pokoje, działka 500 m2, świetna lokalizacja 2 km do metra Kondratowicza. Oferta dostępna tylko U nas W biurze Lokalizacja Dom zlokalizowany na Brzezinach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze kameralnego budynku czterolokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 370 m² 254,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Międzywodzie koło Zastania Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej działka numer 872/128 o powierzchni 1370 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł42,52 m² 7 055,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części miasta przy ul. Asnyka. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

81 681 zł36,20 m² 2 256,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 500 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-inwestycyjną/45 arów/brzączowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę budowlano-inwestycyjną 45 arów miejscowości Btrzączowice. Nieruchomość o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł27 m² 11 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończona mikro kawalerka (usługowe) Z balkonem I miejscem parkingowymi, świetne pod inwestycje W okolicy wodnej nuty! każdy lokal ma panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł100 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 968 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - Choroszcz/ Łyski Powierzchnia działki: ok. 6000 m | Dom dwukondygnacyjny | Garaż na 2 auta | Przepięknie zagospodarowany ogród |.