Nieruchomości

240 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

757 100 zł50,64 m² 14 950,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc, w cenie dewelopera Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Szukasz miejsca, które łączy lokalizację w ścisłym centrum z kojącą ciszą i bliskością natury? To wyjątkowe, 100-metrowe mieszkanie przy ul. Księdza Olejniczaka to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej bratkowice Bratkowice, gm. Świlcza, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie Opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni około 2300 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofert dostępna wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 354 500 zł63 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 63,00 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

422 000 zł27,61 m² 15 284,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna oferta sprzedaży apartamentu (lokalu mieszkalnego) w Karpaczu górnym, z jedynym swoim rodzaju widokiem na Karkonosze oraz Kotlinę jeleniogórską. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż prawa połówka nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położona w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Trójmiasta. Nieruchomość jest już po odbiorach technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Lidzbark Welski to malownicza miejscowość, oferująca spokój i ukojenie od wielkomiejskiego zgiełku. Otoczenie lasów jezior i rzeki sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł51,60 m² 6 201,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

970 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Przestronny pokój 2 min. pieszo do metra Bemowo Bez agencji, bez ukrytych kosztów, bezpośrednio od właściciela. [Co] do wynajęcia zamykany na klucz nieprzechodni pokój nr 4 dla 1 osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 322 m² 400,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na osiedlu domów z możliwością zabudowy usługowej - Chwaszczyno! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Rewerenda w Chwaszczynie. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł173 m² 7 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Szukasz wygodnego domu dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze atuty: lokalizacja: wesoła/stara.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Dom z widokiem na Karkonosze Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży dom wolnostojący, nie wymagający żadnych nakładów finansowych położony w Mysłakowicach. Działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

208 160 zł1 301 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w otulinie lasu w Adamów- parceli. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wymiary 37x 39 m. Działka pusta, wyczyszczona, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Krakowa dębniki/ruczaj, przy ul. Obozowej. Parametry nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,64 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Budzisz się w miejscu, gdzie granica między marzeniem a rzeczywistością zależy od Twojego projektu. To nie jest zwykłe mieszkanie, to wielowymiarowa przestrzeń czekająca na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:283 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura kontur Nieruchomości. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Cieszynie, w okolicy ścisłego centrum miasta, w rejonie ul. Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,55 m² 9 117,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: iwona Fryszkowska, tel.   prestige nieruchomości oferta na wyłączność! Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11 ar Działka budowlana o powierzchni ok. 11 arów, położona w Zabierzowie Bocheńskim. Media: kanalizacja, gaz, woda, prąd - wszystko dostępne bezpośrednio na działce.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65 m² 11 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

65 m | 3 pokoje | Huby | Rozkładowe Cena 719 000 zł do negocjacji. Jeśli szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem, dużą ilością zieleni za oknem i spokojnym miejscem do życia, warto.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane z niezależnym wejściem i ogródkiem. Lokal położony jest na parterze ładnego budynku po remoncie dachu klatki.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy posadowiony na widokowej działce w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Budynek w typie nowoczesnej stodoły;.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł68,94 m² 5 062,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Trzy jasne pokoje, duża kuchnia i osobne wc pozwalają wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł92 m² 141,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z dwiema sypialniami w Rezydencji Narbutta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,60 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Poznaj wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w niskim bloku. Otoczone zadbaną, czystą zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,85 m² 17 993,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | balkon 8 m | parking | komórka | Laveli Residence | Stara Miłosna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,85 m , położone w inwestycji Laveli Residence.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł120 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Wąbrzeźno, ul. Kopernika Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 53,21 m - Skarżysko-Kamienna, os. Milica Przylesie Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68,30 m² 12 137,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,3 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego bloku z 2010 roku, znajdującego się na zamkniętym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57,05 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze z tarasem, dużym poddaszem Tarnowskie Góry, pogranicze Centrum i Lasowic Lokal o powierzchni 57,05 m2 składa się > ze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 920 m² 197,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z zapierającym dech w piersiach widokiem? Ta działka to jedna z nielicznych tak malowniczo położonych nieruchomości w Pietrzykowicach.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²62 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Modrzewiowej w dzielnicy Zagórze. Lokal ma powierzchnię ok. 62 m2 i jest po remoncie co.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł60 m² 12 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

English below Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwukondygnacyjnego mieszkania położonego przy ul. Kokosowej na wrocławskich Stabłowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na szczecińskich Pomorzanach jednej z najlepiej skomunikowanych i cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

133 540 zł607 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zacharzew ul. Świerkowa, gm. Ostrów Wielkopolski Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu (C3.19 MN). Działka o pow.607m2 (szer.27x22m),.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,17 m² 9 528,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania apartament dwupokojowy o pow.48 m2 znajdujący się na piątym piętrze w budynku apartamentowym z 2012 r przy ulicy Częstochowskiej 64.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 026 m² 4 689,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona przy w miejscowości Pęcice, w gminie Michałowice. Obiekt znajduje się w strategicznej lokalizacji biznesowej zaledwie 1 km.