Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

760 000 zł137,04 m² 5 545,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Nowoczesne i energooszczędne domy z widokiem na panoramę Piekar Śląskich! Na pograniczu Piekar Śląskich i Bobrownik, w malowniczej i spokojnej okolicy, powstaje kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł304 m² 2 138,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość to skrajny budynek o funkcji usługowo-mieszkalnej w zabudowie szeregowej. 3 kondygnacje: przyziemie, wysoki parter i poddasze o powierzchni całkowitej przeszło 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł7 300 m² 184,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna o wielkości 7300 m2. Podstawowe wymiary to 24,30 m (przyległe do ulicy Sarenki) na 322 metrów długości. Niestety nad częścią działki około 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, przy ul. Bieszczadzkiej. Dzięki świetnej lokalizacji, dużej widoczności oraz dogodnemu zjazdowi, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²42,17 m² 1 687 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 42,17 m przy głównej ulicy doskonała lokalizacja! Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42,17 m , położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 739,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy trzylokalowy o powierzchni 120 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Wykroty.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł244 m² 942,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 244 m2 położona w miejscowości Biedrusko, gm. Suchy Las, powiat poznański, woj. wielkopolskie. Przedmiotowa działka jest do zabudowy szeregowej, środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł229 m² 8 074,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176,13m2 (powierzchnia całkowita 229,2m2) położony na szczycie wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł877 m² 581,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę rekreacyjną na Białołęce w okolicach Kanału Żerańskiego ul. Małego Rycerza, pośród zabudowy domów jednorodzinnych. W cichej lokalizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł51,41 m² 10 737,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,41 m2 położone na parterze w I-piętrowym bloku w Gowarzewie koło Swarzędza i Poznania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł17 374 m² 9,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę działki leśnej o powierzchni 1,7374 ha, położonej w miejscowości Sitnica, gmina Biecz, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł429,58 m² 4 632,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości komercyjnej, zlokalizowanej przy ulicy Energetycznej w Ostrołęce. To wyjątkowe miejsce, obejmujące rozległą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała kawalerka o powierzchni 37 m na 1 piętrze, położona przy ul. Czereśniowej w Białymstoku. Lokal obejmuje: pokój (na życzenie Właściciel dokupi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Wacława Lachmana w doskonałej lokalizacji. W pobliżu bloku znajduje się przystanek autobusowy, metro Stokłosy oraz ogólnodostępny parking.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł62 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren położony w zespole ośmiu działek budowlanych z utwardzoną drogą wewnętrzną, na obrzeżach małej miejscowości oddalonej od morza o 7 km (pobierowo), naprzeciw lasu, w drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł38,52 m² 69,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł58 m² 3 446,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą 2-pokojowego mieszkania z potencjałem i własną przestrzenią Tywica, gm. Banie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 58.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47,10 m² 18 662,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kosinowo

Kosinowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł119 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 921 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 119,00 mkw + garaż 57,72 mkw + mały domek drewniany + garaż blaszak + wiata na samochód, położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł1 951 m² 149,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1951 m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo, atrakcyjna lokalizacja w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, położone na III piętrze w bloku przy ul.Szafera w Mielcu.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,54 m² 9 237,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł53,20 m² 28,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem prezentujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os. Dobrzec. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w bloku przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 13. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 855 m² 1 013,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 855 m2. Nieruchomość mieści się w strategicznym miejscu bezpośrednio prze węźle komunikacyjnym trasy S7, w Żukowskim Korytarzu Inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł145,61 m² 7 279,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, jednorodzinny dom, który łączy nowoczesny design z przytulnym charakterem. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni i bliskości natury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

600 000 zł7 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokata zlokalizowana w pobliżu jeziora Miedwie. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod komercję. W odległosci 400m prad, woda 50.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł45,70 m² 18 490,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie premium w centrum Wrocławia lofty platinum Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,70 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Lofty Platinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,60 m² 5 578,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zbrudzewie przy ulicy Spółdzielczej 9 blisko Śremu, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki! To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / magazyn o pow. 290m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Hala została wybudowana w 2014r. Znajduję się w nowoczesnym obiekcie na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Alarm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł151,83 m² 13 106,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Wola Krakowiańska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Funkcjonalny układ dla rodziny/pary: salon z aneksem 28,12 m , sypialnie 10,70 m i 8,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Żeglarska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

600 000 zł26 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta lokalu niemieszkalnego położonego w najlepszym hotelu w Olsztynie - Przystań Hotel & Restaurants nad Jeziorem Ukiel! Jeśli chcesz mieć lokal w najbardziej uwielbianym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł64,06 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard wykończenia bez podatku pcc! apartamenty zwycięstwa Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,90 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w Darłowie - ul. Gen. Józefa Sowińskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 71,90 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

45,87 zł/m²226,71 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny i nowoczesny lokal o łącznej powierzchni użytkowej 226,71 m , zlokalizowany w Głogowie Małopolskim. Obiekt oddany do użytkowania w 2018 roku, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł12 m²

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 650 zł

Mieszkanie dwupokojowe w odległości zaledwie 2 minut od metra. W pokoju bez problemu pomieścisz swoje rzeczy ze względu na pojemne meble. Dodatkowo znajdują się tam łóżko, stół.

Szczegóły ogłoszenia

90 540 zł1 006 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane pod samym Namysłowem - Smarchowice Wielkie. W ofercie działki o powierzchniach; 45/7 - 1006 m2 w cenie 90 540 zł 45/8 - 1465 m2 w cenie 131 850 zł 45/14.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł8 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlano rolną o powiechrzni 80 ar w Morawicy kolo Krakowa.Pierwsze 19 ar od drogi stanowi część budowlaną, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 448 zł107,44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie przy ul. Wrobela 77. Nie jest to znane z okolicznych osiedli betonowe blokowisko, ale niewielka inwestycja położona wśród domów.