Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku. Lokal składa się z przestronnego, dobrze doświetlonego salonu, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 10 minut od Elbląga. Nieruchomość położona w miejscowości Kępki. Działka o powierzchni 1.547 m2, na działce dom z garażem, duży budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brunów

Brunów,dolnośląskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia działki na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,50 m² 10 673,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem Tczewskie Łąki Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52m z dużym tarasem gotowe do zamieszkania. Wykończone jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł965 m² 351,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnie 2 wyjątkowe działki budowlane z panoramicznym widokiem 9,65 ara każda Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w wyjątkowej lokalizacji, blisko natury i z realnym potencjałem inwestycyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 €1 500 m² 5,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 1500m2 pod magazynowanie Warszawa Bielany. Powierzchnia biurowa 115m2 , powierzchnia socjalna 71m2 opis: posadzka o nośności 5t/ m2 wysokość 10,0 m suwnica.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł2 109 m² 303,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas -oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje rzadką okazję inwestycyjną - przestronną działkę budowlaną położoną w najbardziej malowniczej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 001 m² 166,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 30 arów z wydanym Pozwolenie na budowę 6 domów w zabudowie szeregowej. Działka znajduję się w Przeworsku przy ul. M. Kopernika 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł47,60 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Neo Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47,6 m . Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 62 m2, z balkonem, na I piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego na Ustroniu IV. Lokal rozkładowy, dwustronny, posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł22,60 m² 9 690,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w ścisłym centrum Stargardu przy ulicy Piłsudskiego. Kup jako inwestycję - mieszkanie jest wynajęte /gwarancja stałego dochodu! Powierzchnia 22,61.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 436 m² 451,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach, buraków. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, 4 linie autubosowe, przystanek 5 minut od działki. Blisko do centrum handlowego Auchan i Castoramy. Cicha okolica zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 934 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlano-przemysłowej o powierzchni 2934 m położonej przy dk 42 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Okazja - nowa niższa cena Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub inwestycji pod wynajem? Ta kawalerka to świetny wybór! premium apartment oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:480 m²

Sprzedam działkę rod z domkiem drewnianym - Częstochowa, ul. Kusocińskiego (działki Sarenka ) Na sprzedaż działka rod zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni ok. 35 m2, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu - osiedle Na Skarpie Słoneczne i praktyczne, które będzie idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł15 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Parter - przestrzenie użyteczności publicznej: fitness, spotkania grup. Piętro mieszkanie. + pokoje do wynajęcia Poddasze - 3 pokoje do wynajęcia. 11 min pieszo do dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł35,56 m² 12 260,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. To wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł10 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia osobny komfortowy pokój, w przestronnym 5-pokojowym mieszkaniu na os. Śmiałego 36 w Poznaniu. Każdy pokój jest świeżo odmalowany, zadbany i zamykany na klucz, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 800 zł52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 040 m² 326,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: - powierzchnia: 1040 m - Wymiary: 26 m x 40 m - Kształt: prostokąt - Typ działki: budowlana - Warunki zabudowy: tak - Dojazd: droga wewnętrzna Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 200 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

12 a / budowlana / Myślenice / Osieczany. Przedstawiam Państwu ofertę działki na sprzedaż w miejscowości Osieczany. Działka budowlana , zbliżona kształtem do kwadratu, nie ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57,10 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzone, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Powstańców Śląskich. Wnętrze zostało gustownie zaaranżowane w jasnej, ciepłej kolorystyce gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł154 m² 11 655,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²76,08 m² 5 326 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Warszawy. Dostępna powierzchnia: 76 m.kw. - oddzielny moduł 3 pokojowy Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 280 m² 77,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Drożków. Nieruchomość o powierzchni 4 280 m daje szerokie możliwości zagospodarowania idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52,23 m² 5 456,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duże dwupokojowe w Cieplicach Mieszkanie usytuowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. W skład lokalu wchodzi: przedpokój, łazienka, kuchnia oraz dwa pokoje Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł71,43 m² 3 849,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Staszica w mieście Kwidzyn. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²34,30 m² 1 887 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowa huta lokal usługowy/ biurowy Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł23,47 m² 4 218,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania kawalerka w Ośnie Lubuskim. Powierzchnia 23,47 m2 ale można powiększyć o część strychu prace przygotowawcze już zostały podjęte celem urządzenia łazienki elementy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł48,50 m² 11 237,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 1800m2, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - uchwała nr 171/X/1999 - oznaczenie 2mn. Dopuszczana zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 260 m² 376,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny oznaczony symbolem 7mn przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia zabudowy: maksymalnie 30% powierzchni działki. Powierzchnia biologicznie czynna: minimum.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 64 m | 7. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,73 m² 13 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie oraz pełnym wyposażeniem. Najważniejsze informację: - pow. 49,73m2; - salon z wyjściem na balkon - sypialnia; - przedpokój; -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł14 805 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna przy trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba! Oferuję Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w obrębie Jeleniej Góry. Na chwilę obecną działka objęta mpzp: rola.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł285 m² 5 961,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Wyjątkowy Dom pod Lasem Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferujemy gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Chmielowicach Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej.