dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 592 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 000 zł370 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

for English scroll down. Wyjątkowa oferta premium dla najbardziej wymagającego klienta! Idealna propozycja dla konesera luksusowego wnętrza i miejskiego życia. CO? Dwupoziomowy penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 84,5 m to propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl. Jasny, logiczny układ pomieszczeń pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

4 401 600 zł293 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szukasz bezpiecznej alternatywy dla rynku kapitałowego? Zainwestuj w portfel nieruchomości komercyjnych w jednej z najdynamiczniej rosnących dzielnic Warszawy. Oferujemy pakiet lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł30 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o pow. 29,59 m2 po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 087 000 zł63 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, w pełni urządzone mieszkanie, bezpośrednio Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie na Tarchominie idealne dla rodziny | 63,47 m | Balkon 13,38 m | Piętro 1 | Dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

653 800 zł41 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odstąpienia w formie cesji mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią o łącznej powierzchni 41,12 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 100 000 zł105 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowy na sprzedaż - warszawa wola oferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 105 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złoczowska

Saska Kępa,Warszawa

2 700 000 zł220 m² 12 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Prezentuje dom w zabudowie szeregowej, 3 kondygnacje i piwnica z garażem, każda 55 m2. Lokalizacja Dom znajduje się na Saskiej Kępie w dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

140 000 zł67 m² 2 089,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam gotowy, w pełni wyposażony salon kosmetyczny w Warszawie! Na sprzedaż w pełni wyposażony i nowoczesny salon kosmetyczny o powierzchni 67 m , przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gorzelnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 300 000 zł707 m² 3 253,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 707 m , zlokalizowanej przy ul. Gorzelniczej 14 na Pradze Południe w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

929 000 zł59 m² 15 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

810 000 zł56 m² 14 534,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek bez barier architektonicznych- wygodne dla osoby poruszającej się na wózku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

917 457 zł47 m² 19 499,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną. | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 819,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ochota - Szczęśliwice | 2 Pokoje z Dużym Ogrodem i Garażem Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu zielonej Ochoty (szczęśliwice) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł59 m² 15 429 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

: jasne, ciche, wygodne i gotowe do wejścia mieszkanie dla rodziny na Białołęce : : : lokalizacja I osiedle ul. Aluzyjna. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2020 roku. Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

686 695 zł33 m² 21 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł30 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

839 000 zł47 m² 17 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica -dwustronne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

620 000 zł44 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 895,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może stać się dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cypryjska

Służew,Warszawa

998 000 zł74 m² 13 541,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w zadbanym budynku z cegły z 1993 roku bez windy. Mieszkanie położone w wewnętrznej czyści osiedla Cypryjska. Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajców

Śródmieście,Warszawa

5 490 000 zł260 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Jelonki Północne,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 755,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,8 m, zlokalizowane przy ul. Muszlowej na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

3 590 000 zł165 m² 21 770,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament o powierzchni 165m2, w prestiżowej inwestycji Łazienki Residence z 2002 roku, zlokalizowany przy ul. Podchorążych 39 A, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ursus,Warszawa

2 150 000 zł264 m² 8 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom wolnostojący 263,5 m | 7 pomieszczeń | garaż | wydzielony lokal usługowy | top lokalizacja - ul. Drzymały Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 263,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli, w klimatycznej przedwojennej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

609 999 zł46 m² 13 327,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Praga-Południe to jedna z tych dzielnic miasta, która łączy dynamiczny, miejski charakter z wygodą codziennego funkcjonowania. Dobrze rozwinięta infrastruktura, szeroki wybór sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce - Nowodwory. Lokal znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia wyjątkową ilość naturalnego światła oraz przyjemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł48 m² 23 897,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy, luksusowy apartament z loggią i miejscem parkingowym, położony w spokojnej części Pragi-Południe, w budynku Horyzont Praga przy ul. Celowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Żoliborz,Warszawa

1 664 000 zł64 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą na Zoliborzu : - Metraż 64m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 749 999 zł80 m² 21 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów, tuż przy Osi Królewskiej. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 385 000 zł71 m² 19 507 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnej inwestycji Living Point Mokotów (2018). To propozycja dla osób, które cenią sobie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sępia

Wawer,Warszawa

2 890 000 zł446 m² 6 478,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Do sprzedania dom o pow. całkowitej 225,9 m2 wraz z warsztatem z częścią mieszkalną o pow. 220,2 m2 na działce 1 366 m2. Nieruchomość położona jest w Marysinie Wawerskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

988 000 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij