dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

400 000 zł31 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz Nowego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki? Blisko centrum a jednocześnie z dostępem do cichego azylu, w którym możesz odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

525 000 zł41 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na strzeżonym osiedlu zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Kąty Grodziskie 11 Mieszkanie zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na 13 piętrze, zlokalizowane na warszawskim Targówku- bródno, przy ul. Kondratowicza. Istnieje możliwość stałej zabudowy części klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Ulica Koński Jar, tuż przy metrze Ursynów. Spokojna okolica, sklepy i punkty usługowe. Mieszkanie 3 pokojowe, składa się z: - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

989 000 zł74 m² 13 364,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Super cena! Wyjątkowo rzadko spotykane na rynku 4 pokoje (w tym 3 pełnowartościowe sypialnie) zlokalizowane w inwestycji Wola Tower (ul. Radziwie 7). Jest to nowoczesne, bezpieczne i przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karczunkowska

Ursynów,Warszawa

790 000 zł960 m² 822,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli myślisz o własnym domu i potrzebujesz do tego działki, ta oferta jest skierowana specjalnie dla Ciebie. Działka położona jest przy ulicy Karczunkowskiej na Ursynowie. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, z tarasem 18 m2 i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Bielanach (młociny) - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

419 000 zł38 m² 11 173,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu mieszkanie o aktualnie najczęściej poszukiwanym metrażu w 2022 roku, o najbardziej pożądanym układzie z oddzielną sypialnią w najlepiej skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwatery Głównej

Praga-Południe,Warszawa

960 000 zł69 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiego i przestronnego 3-pokojowego mieszkania położonego na spokojnym i otoczonym dużą ilością zieleni osiedlu Santorini, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 193 000 zł128 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu unikatowy apartament o powierzchni 127.5m2 z dużym ogrodem, położony na 1 kondygnacji (wysoki parter) nowoczesnego i kameralnego budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

850 000 zł81 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Serdecznie zapraszam na Gocław. Informacje dotyczące nieruchomości: rok budowy 1991, forma własności: własność z kw, 3 piętro, brak windy, brak miejsca postojowego. czynsz: ok. 905,27 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

655 000 zł51 m² 12 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw, zlokalizowaną przy ul. Nowolipki na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 591 000 zł209 m² 12 397,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

!oferta inwestycyjna! - Lokal usługowy na Żoliborzu 209 m2 + 177 m2 ogródek! - Sady Żoliborskie Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 209 m2. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 544,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na Mokotowie - Służew przy ul. Bełdan. W pobliżu przedszkola i szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Bemowo,Warszawa

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Warszawie Bemowo. W bloku wymienione wszystkie instalacje wodne oraz gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł40 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, na sprzedaż klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 40m2 (po podłodze 70m2!)tuż przy stacji Metro Racławicka. Jeśli poszukujesz przytulnego i pełnego dobrej energii mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

600 000 zł59 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 58.8 m2 usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane przy ulicy Skoroszewskiej na warszawskim Ursusie. Ze względu na układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

262 175 zł17 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unikalny koncept inwestycyjny dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału w nieruchomości. Wszystkie lokale posiadają odrębne księgi wieczyste i mogą być zaadaptowane na: biura mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 739 450 zł156 m² 17 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament czteropokojowy o powierzchni 155,89 mkw. w kameralnej inwestycji na Sadybie. Oddany do użytku. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Apartament: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 101,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic w Warszawie - na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Adres ten łączy nowoczesną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z potencjałem na parterze z miejscem postojowym, w dzielnicy Białołęka - ul. Sprawna. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących spokoju od zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

599 999 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Viva Invest Prezentuje! oferta W przygotowaniu! Mieszkanie usytuowane jest w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wilanowska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Stara Miłosna,Warszawa

479 900 zł70 m² 6 905,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania dla swojej Rodziny? Czy marzysz o spokojnym, zielonym, bezpiecznym osiedlu? A może najważniejsze jest dla Ciebie, aby nieruchomość można było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Powiśle,Warszawa

649 900 zł42 m² 15 356,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zainwestuj swoje środki W bezpieczny sprawdzony produkt mieszkaniowy. Pewna lokata kapitału! Zachęcam do zapoznania ze świetną ofertą mieszkania na sprzedaż. Produkt inwestycyjny. Top prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Danusi

Białołęka,Warszawa

1 098 000 zł135 m² 8 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej z 2019 r. o powierzchni 135 m2, znajdujący się na zamkniętym "osiedlu Grafitowym" na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursus

Ursus,Warszawa

561 216 zł58 m² 9 593,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! 4 pokoje na 58,50m2 - doskonała lokata kapitału dla inwestora pod wynajem! Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawy

Włochy,Warszawa

1 070 000 zł91 m² 11 750,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 500 zł52 m² 8 935 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji Zapraszam do obejrzenia - mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle położone w świetnym punkcie komunikacyjnym: - 4 linie autobusowe przy rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w 3 piętrowym budynku z lat 60 w dzielnicy Wola, młynów, ul. Żytnia 66. Bardzo dobra oferta dla rodziny, osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Klaudia, westa Home Gotowa do wprowadzenia nieruchomość w świetnie zlokalizowanej okolicy czeka na nowego właściciela. Mieszkanie znajduje się w zdecydowanie najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 730 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37,40 M2,2pok.,BRACI ZAŁUSKICH Sady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

803 000 zł51 m² 15 702 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Unikalne mieszkanie w pięknej lokalizacji z widokiem na dachy Muranowa. Dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią. Kuchnia i sypialnia z ekspozycją wschodnią a większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

739 000 zł67 m² 10 980,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 67,3mkw na warszawskich Bielanach przy ul. Literackiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na słonecznych Kabatach - najlepszej części Ursynowa. Kabaty to zielona i bezpieczna okolica z mnóstwem rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł40 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witam, oferuję do sprzedaży kameralne dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym osiedlu " Korona Pragi " Mieszkanie o powierzchni 40,06 m2, składa się z: salonu połączonego z widną otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Agent Prowadzący Ofertę tel. Podstawowe informacje: nowa Praga blisko Placu Hallera - 2 oddzielne pokoje z oddzielną, widną kuchnią! Mieszkanie o powierzchni 34m2 zlokalizowane w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwui ciche oraz słoneczne, w genialnej lokalizacji mieszkanie znajdujące się na Muranowie przy ul. Anielewicza. Mieszkanie o powierzchni bliskie 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Starej Ochocie. Pokój dzienny, ustawną sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Tradycyjny, pełny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

4 899 000 zł560 m² 8 748,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom w dzielnicy Ochota - Szczęśliwice. Budynek o powierzchni ok. 560m2 podzielony na 4 kondygnacje, z której każda ma około 140m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w przedwojennej kamienicy z 1936 roku na Żoliborzu! Duży, ustawny pokój 22 m2, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona w wannę oraz przedpokój. Mieszkanie jest do.