dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

705 000 zł79 m² 8 946,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4 pokojowe, z balkonem i piwnicą, o powierzchni 78,8m2 na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym z lat 80-tych. Dwustronne, wschodnio-zachodnie, ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Szamoty,Warszawa

683 000 zł51 m² 13 324,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 848 000 zł99 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy klimatyzowany apartament położony przy al. Rzeczypospolitej. Apartament został wykończony materiałami najwyższej jakości. Zaplanowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

2 582 000 zł128 m² 20 239,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki i tarasem na dachu. Salon 31,32 mkw. Kuchnia 16,11 mkw. Dwie garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania do kupienia W sercu miasteczka wilanów? Marzą Ci się poranki z kawą we własnym ogrodzie i spacery po terenach zielonych? Cenisz sobie spokój i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

2 039 700 zł123 m² 16 526,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki. Salon z aneksem 41,16 mkw. Dwie garderoby i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Strzechą

Ursynów,Warszawa

2 267 700 zł122 m² 18 662,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki. Salon z aneksem 41,95 mkw. Dwie garderoby i dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

915 000 zł52 m² 17 508,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Nowe mieszkanie dla Twojej rodziny z ogródkiem, przy Lesie Kabackim czeka na Ciebie. Salon 19,14 mkw, kuchnia 10,25 mkw. Sypialnia 10,89 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Strzechą

Ursynów,Warszawa

1 429 400 zł87 m² 16 471,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki. Salon z aneksem 41,16 mkw. Dwie garderoby i dwie łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

5 600 000 zł5 000 m² 1 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronną i idealną na inwestycję działkę na Warszawskich Bielanach. W okół mnóstwo rozwiniętej infrastruktury, usług oraz miejsc do spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Muzealna

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł700 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronną i idealną na cele mieszkalne działkę na Warszawskich Bielanach, niedaleko Parku Młocińskiego. W okół mnóstwo rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

2 034 800 zł128 m² 15 905,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dla Twojej rodziny z widokiem na Las Kabacki. Salon 36,99 mkw. Kuchnia z jadalnią 18,09 mkw. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przydrożna

Białołęka,Warszawa

3 500 000 zł4 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronną i idealną na inwestycję działkę na Warszawskiej Białołęce tuż nieopodal kanału Żerańskiego. W okół mnóstwo rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 968 600 zł95 m² 20 643,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny przy Lesie Kabackim z ogródkiem 150 mkw. Salon 25,61mkw. Kuchnia 8,72mkw. Garderoba i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węgierska

Stara Ochota,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 557,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o pow.45,73m2 na III piętrze, w kamienicy z 1955r., Stara Ochota ul. Węgierska do remontu, z możliwością nowej, ciekawej aranżacji. Składa się z dwóch słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Diamentowa

Stara Miłosna,Warszawa

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Gwarancja zwrotu zadatku w przypadku nieuzyskania kredytu. Prezentowane zdjęcia przedstawiają jedną z opcji wykończenia mieszkania i są one wirtualną wizją projektanta. Uzyskanie takiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł38 m² 11 907,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie w okolicy Rondo Wiatraczna. Pełna własność. Lokal składa się z przedpokoju, łazienki z wanną, kuchni, sypialni oraz salonu z wyjściem na balkon. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

975 700 zł69 m² 14 040,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Nowe, funkcjonalne mieszkanie dla Twojej rodziny lub pod wynajem przy lesie Kabackim. Salon z aneksem 21,31 mkw. Dwie łazienki. Sypialnie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , parter w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku-Warszawa, mokotów, ul. Cieszyńska. Ustawny i słoneczny lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Stara Ochota,Warszawa

969 000 zł58 m² 16 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stara Ochota - mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w cichej, zielonej okolicy. Wszystkie elementy zaprojektowane przez architekta i wykończone z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pod Kopcem

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Podstawowe informacje: zadbany i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 220 m2 ( działka 251 m2), zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w Warszawie przy ulicy Pod Kopcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 599 000 zł85 m² 18 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowej kamienicy z 1929 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 899 000 zł136 m² 21 316,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu, luksusowy, bardzo jasny i wysoki Penthouse z kominkiem znajdujący się przy ulicy Włodarzewskiej przy Parku Szczęśliwickim, z 3 sypialniami, dwoma łazienkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sarabandy

Jeziorki Południowe,Warszawa

699 000 zł930 m² 751,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia: piękna, działka budowlana przy ul. Sarabandy o powierzchni 930m2 Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Maksymalna zabudowa 25%, wys. 8,5m2 Woda/ Gaz/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku bez windy na Ursynowie przy ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 8. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47m2, która składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

579 000 zł60 m² 9 586,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy z widokiem na zieleń. Idealna propozycja dla rodziny, może sprawdzić się również jako inwestycja na wynajem. Prezentowane mieszkanie ma 60,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie 74 m2 + bonusy na Warszewskiej Pradze z miejscem garażowym oraz zielona strefą relaksu. Mieszkanie dwustronne znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na warszawskich Bielanach z ogromnym potencjałem czeka na nowego właściciela! Nieruchomość znajduje na 1 piętrze w niskim kameralnym budynku przy ul. Przy Agorze. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

490 500 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci podatku pcc! Świetnie wykończone i urządzone, podwyższony standard, mieszkanie w budynku czteropiętrowym, 45 m2, 2 pokoje, loggia, miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morszyńska

Czerniaków,Warszawa

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Okazja, obniżona cena 870000zł. Zapraszam do obejrzenia ciekawej nieruchomości mieszczącej się przy ul. Morszyńskiej, na Sadybie, przy cichej, ślepej uliczce, tuż przy Jeziorku Czerniakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

557 000 zł45 m² 12 377,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, w odległości 3.87km od centrum miasta (w linii prostej), zaledwie 350m od stacji metra Racławicka - 4 min. spacerem. =rozkład= Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 583 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja. Pomysł aranżacji przy ofercie. Żoliborz - przy parku sady Żoliborskie, blisko stacja metro marymont. Do teatru komedia w Parku Żołnierzy "żywiciela" dojdziemy w 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł108 m² 13 878,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Niezwykle ustawny, 4-pokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 108 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł104 m² 23 650,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy penthouse w stylu loftowym, wykończony w bezkompromisowej jakości usytuowany w Miasteczku Wilanów o powierzchnia 104 m2 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

5 339 700 zł15 300 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej części Białołęki o pow. 15300m2 idealna do zamieszkania z uwagi ciszę i spokój oraz na bliskość do nowych stacji metra na Bródnie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł99 m² 18 687 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu na Pradze- południe przy ul. gen. Stanisława Skalskiego. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, nie wymaga nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,45mkw na warszawskich Bielanach przy ulicy Samuela Lindego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

999 000 zł69 m² 14 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojową nieruchomość na warszawskim Gocławiu, która usytuowana jest na 4-tym piętrze w budynku z 2016 roku, tuż obok Jeziorka Gocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Wola,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 861 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.83m2 znajdujące się przy metro Płocka. Mieszkanie składa się z : - Oddzielnej kuchni - Dwóch oddzielnych pokoi - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 46,5m2 , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowej, przedwojennej kamienicy. Aktualnie składa się z jednej dużej powierzchni + korytarz, łazienka i osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł74 m² 16 946,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalny układ, ponadczasowy design, klasyczna kolorystyka, nowe budownictwo. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij