dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

960 000 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Termin oddania - II kw 2024r. Zakup od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada i Cinema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

899 999 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl sprzedam bezpośrednio po Remoncie pl. Bankowy Tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Kuchnia widna ,2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 20m2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

680 000 zł41 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą addom Fajne mieszkanie na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce - na osiedlu Lewandów Park 2. Mieszkanie o pow. 41,3 m2, własność z księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

20 000 zł36 m² 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest odstępne za lokal usługowy który znajduje się w miejscu o gigantycznym ciągu pieszym. Cena za lokal zawiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

820 000 zł45 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa Praga Południe - Ul. Optyków Cena: 820 000zł + miejsce postojowe 50 000zł (do negocjacji) Oferta na zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

694 000 zł36 m² 19 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl *eng version below* mieszkanie -na sprzedaż piękne i jasne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nusbauma-Hilarowicza

Praga-Północ,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker essa Sp. z o. o. przedstawia Państwu mieszkanie do kupienia. Mieszkanie w znakomitej i cichej lokalizacji przy ulicy Józefa Nusbauma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Warszawa

Augustówka,Warszawa

117 000 zł560 m² 208,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja Nieruchomości areahouse oferuje do sprzedaży: działkę rekreacyjną w Warszawie na Augustówce o powierzchni 560 m2 należąca do rod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Uwaga: nie interesują mnie oferty pośrednictwa, mam już zaufanego agenta, który w razie potrzeby wspomoże mnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł48 m² 27 835,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować przestronną oraz rozkładową nieruchomość z widokiem na Pałac Nauki i Kultury. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

1 029 000 zł40 m² 25 725 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio dostępne od ręki i gotowe do wejścia w pełni umeblowane i wyposażone w agd i rtv mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Seledynowa

Zacisze,Warszawa

4 500 000 zł527 m² 8 538,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieduży budynek biurowy położony w centrum Zacisza, w otoczeniu znajduje się zabudowa jednorodzinna. Budynek został zbudowany na przełomie 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa - Ursynów - Ul. Dembego Cena: 680 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam kawalerkę w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Ochoty. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Natolin,Warszawa

2 190 000 zł186 m² 11 774,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Przedstawiam mieszkanie (pół segmentu) , które mieści się w dwu-lokalowym segmencie położonym na Ursynowie Natolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 890 000 zł142 m² 13 309,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl sprzedaż bezpośrednia. Jesteś agentem lub reprezentujesz pośrednika i chcesz przedstawić ofertę kontaktuj się poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 622 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz loggią (ok. 4m2). Przynależy piwnica. Dostępne od zaraz. Do dyspozycji 4 windy, hol wejściowy do budynku po remoncie, zamykany korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bielany,Warszawa

1 534 000 zł96 m² 15 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Oferujemy przestronne mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny o powierzchni 96,53 m2 w malowniczej dzielnicy Bielany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł74 m² 15 527 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie parterowe z tarasem oraz oddzielnym wejściem z zamkniętego podwórka. Nietuzinkowe mieszkanie parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 260 000 zł121 m² 26 942,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, butikowy projekt na Górnym Mokotowie. Trzy piętrowa rezydencja w której zaprojektowano 15 apartamentów o powierzchni od 50m2 do 140m2. Klienci ceniący wypoczynek na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

840 000 zł35 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl [biura/agencje zapraszam do kontaktu tylko z potencjalnym klientem] Gotowiec inwestycyjny. 2pak 2-pak Dwupak Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Sielce,Warszawa

1 350 000 zł83 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie o powierzchni 83,16 m2, położone na 6 piętrze apartamentowca, który znajduje się na zamkniętym, strzeżonym całodobowo osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

639 000 zł32 m² 19 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pięknie wykończone mieszkanie na 3 piętrze. Okolice Sadyba Best Mall. Tuż obok przystanku Tramwaju na Wilanów (otwarcie w przyszłym roku). Samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

769 000 zł43 m² 17 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Cena: 769 000 zł (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności. Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 237 000 zł62 m² 19 951,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament o powierzchni 62 m2 wraz z dużym balkonem o łącznej powierzchni 18 m2. Mieszkanie sprzedawane jest w wariancie dwupokojowym, ale można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Stary Imielin,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa - Ursynów Ul. Kulczyńskiego Cena: 690 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 662,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Ta przytulna nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żołny

Kabaty,Warszawa

2 840 000 zł255 m² 11 137,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam dom zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Żołny. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z uwagi na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Palestra

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł97 m² 10 264,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa, wyjątkowa inwestycja W znakomicie skomunikowanym punkcie warszawskiej białołęki oferta bezpośrednio od dewelopera fedezu group 400m od skm Warszawa Płudy (stąd zaledwie 14min skmką do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dziewosłęby

Stary Rembertów,Warszawa

798 900 zł102 m² 7 832,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Oferta agencji. Rok budowy: 1938 Typ zabudowy: bliźniak Powierzchnia działki do wyłącznego użytkowania: 60m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

846 000 zł46 m² 18 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Ursynów -ul. Ken 46m2 Cena: 846 000 zł Oferta na zasadach wyłączności. Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

500 000 zł30 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na woli. Lokalizacja: linie autobusowe oraz tramwajowe znajdują się pod blokiem, do centrum handlowego Klif dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwitnącej Łąki

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł2 495 m² 1 162,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Malowniczo położona działka w otulinie Lasu Kabackiego i Parku w Powsinie ze starodrzewem i wjazdem na teren od gminnej, brukowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Ulrychów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskiej Woli - ul. Jana Krysta 8. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

929 000 zł55 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić. Nie wyrażam zgody na kopiowanie mojego ogłoszenia ani na używanie zdjęć w nim zawartych. Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 340 440 zł103 m² 32 346,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie na mokotowie 4 pokoije na ostatnim piętrze Z tarasem Sławek Piotr Apartament z rynku pierwotnego, 4 duże sypialnie, ponad 103m2. Duży taras, ponad 46m2 z cudownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 479,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż położona na V piętrze w Warszawie przy ul. Broniewskiego Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł165 m² 7 876,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Wyjątkowe miejsce Osiedle City Sun to 4 unikalne apartamenty w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 135 m2 do 164 m2. Miejsce o wyjątkowym designie i wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

720 000 zł30 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Świetne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Warszawa, wola, za cenę 720 000 zł. To mieszkanie na sprzedaż na 1 piętrze ma 30 m powierzchni użytkowej i 30 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Palestra

Białołęka,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 676,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025