dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 050 000 zł72 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Perełka w sercu Starej Pragi! Jeśli szukasz mieszkania z duszą, kochasz klimat przedwojennej Warszawy, a sufity na wysokości 3,5 m, sztukaterie, kaflowe piece, grube ceglane mury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł46 m² 24 978,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w Centrum z widokiem na pkin! nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45,75m2 znajduje się w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 030 000 zł74 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Warszawskim Ursynowie. Do mieszkania przynależy Miejsce parkingowe w garażu podziemnym W cenie! Osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Wola,Warszawa

555 000 zł26 m² 21 134,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 27m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą- zlokalizowane na warszawskim Muranowie przy ulicy Smoczej. Mieszkanie po remoncie - czyste i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

485 900 zł30 m² 16 196,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ursus , weremontowane, bardzo ciche, fantastyczne mieszkanie na 1 piętrze, duży bardzo jasny pokój z francuskim balkonem, łazienka z wanną i prysznicem oraz pralką, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Marina Mokotów,Warszawa

920 000 zł35 m² 26 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż unikalną propozycją mieszkania dwupokojowego o wysokim standardzie w apartamentowcu należącym do ekskluzywnego kompleksu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 239 000 zł67 m² 18 603,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 66,68 m2 na Warszawskim Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie wymaga odświeżenia. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 800 000 zł149 m² 12 081 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Piękny 148m2 apartament z podziemnym garażem w centrum Warszawy, obok Hotelu Hilton, platinium Towers i centrum Fabryka Norblina. Strzeżone osiedle, kilka minut do stacji metra rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczera

Włochy,Warszawa

2 450 000 zł160 m² 15 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:117 m²

Znajdź idealną równowagę i harmonię we wnętrzu, które ma w sobie wszystko o czym marzysz, a nawet więcej Nieszablonowe rozwiązania, które zaskoczą nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 698 701 zł121 m² 22 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy znajdujący się na Warszawskiej Ochocie vis-a-vis Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość została wykończona oraz przygotowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Siekierki,Warszawa

990 000 zł59 m² 16 879,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament na kameralnym osiedlu, ochrona 24h, do wprowadzenia, po odświeżeniu, atrakcyjny salon, niski czynsz. Lokalizacja Siekierki to osiedle w cichej części Mokotowa, nieopodal mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 255 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, czyste, eleganckie - praktycznie do wejścia bez nakładów. Lokal po remoncie i zmianie aranżacji. Rozkład : Lokal rozkładowy : wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piwoniowa

Choszczówka,Warszawa

680 000 zł959 m² 709,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Choszczówce z aktualnymi warunkami zabudowy. Idealna lokalizacja dla rodzin Z dziećmi! Chcesz mieszkać w prestiżowej okolicy w ciszy i otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Jelonki,Warszawa

897 600 zł68 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie. Dobrze doświetlone i ciepłe. Oddzielna kuchnia z oknem: meble na wymiar, wykonanie i sprzęt agd w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

889 000 zł48 m² 18 598,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 010 000 zł55 m² 18 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na parterze w budynku z windą z 1960 roku zlokalizowane Śródmieście ul. Mordechaja Anielewicza. Budynek posiada nową elewację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

515 000 zł30 m² 17 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 30,10m2. Mieści się na pierwszym piętrze w bloku z windą, położonym przy ul. Okopowej , blisko metra i komunikacji miejskiej. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

5 000 zł104 m² 48,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz doskonałego miejsca na swoje biuro lub kancelarię? Ta przestrzeń biurowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położenie: plac Narutowicza - Centrum Warszawy Oferujemy wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Przyjaźń,Warszawa

2 039 000 zł112 m² 18 205,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * * 0% prowizji * bez pcc * gotowe do odbioru * Apartament w eleganckiej Willi Miejskiej przy Osiedlu Przyjaźń na warszawskim Bemowie Cicha, kameralna atmosfera wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić sprzedaż dwupokojowej nieruchomości w zadbanym bloku z lat 80' w pobliżu stacji Metra Marymont. Atuty: *nieruchomość dostępna od zaraz, *pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wylotowa

Wawer,Warszawa

1 049 000 zł150 m² 6 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej w pięknej i porządanej okolicy na warszawskim Wawrze. Powierzchnia domu wynosi 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lustrzana

Bemowo,Warszawa

5 100 000 zł299 m² 17 056,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu na Warszawskim Bemowie. W skrócie: dom został wybudowany w 2021 roku, powierzchnia działki to 350 m , W całym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

754 066 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

M16b 59,61 m2 3 pokoje duży taras 54,33 m2 Parametry mieszkania w kolekcji zdjęć - okna: pcv 2-szybowe - ogrzewanie: gazowe - dodatkowe: winda, instalacje internetowe, instalacje tv, obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 299 900 zł350 m² 10 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż trafia duży szeregowiec narożny z podjazdem, na pięknym, zamkniętym osiedlu. Dostępne od zaraz! Dom znajduje się na Warszawskiej Białołęce, jest po remoncie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 49,8 m . Mieszkanie do wprowadzenia. Położone na 10 piętrze z 10. Oferowana nieruchomość składa się z: - jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 299 000 zł62 m² 20 951,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: krótko: oferujemy 62-metrowe mieszkanie na Żoliborzu, 3 pokoje, garderobę, obszerny balkon, 5. piętro w kameralnym apartamentowcu z recepcją. : dla kogo? Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

869 000 zł46 m² 18 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Hampton Home ma do zaoferowania fantastyczne 4 pokojowe mieszkanie na Ochocie. Mieszkanie zlokalizowane jest blisko wum, idealnie dla studentów. Lokal jest wynajmowany i może temu nadal służyć bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 015 951 zł48 m² 21 232 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odbierz mieszkanie już w tym miesiącu! Zadzwoń i umów się na obejrzenie swojego wymarzonego mieszkania przed podpisaniem umowy! Zacznij Nowy Rok jako właściciel wspaniałej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedala

Gocław,Warszawa

865 000 zł67 m² 12 891,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż w okazyjnej cenie 67 metrowe mieszkanie + 7,90 m piwnica na bliskim Gocławiu tuż przy Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy obsadzonej starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 880 633 zł101 m² 18 554 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odbierz mieszkanie już w tym miesiącu! Bez Prowizji! Zadzwoń i umów się na obejrzenie swojego wymarzonego mieszkania przed podpisaniem umowy! Zacznij Nowy Rok jako właściciel wspaniałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotego Smoka

Ochota,Warszawa

3 800 000 zł290 m² 13 097,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Można składać oferty zakupu na tą nieruchomość! - wynegocjuj cenę! :) Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej na Ochocie, usytuowany w atrakcyjnej części dzielnicy - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

1 670 000 zł91 m² 18 291,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w przedwojennej kamienicy z bogatą historią - Al. Niepodległości 227/233. *** Powierzchnia po nowych pomiarach to 98,35 m2 *** Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kabaty,Warszawa

900 923 zł45 m² 19 954 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

635 000 zł43 m² 14 767,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Pradze. Zlokalizowane kilka minut od drugiej linii metra. Mieszkanie: lokal ma 43 m2 i znajduje się na 3 piętrze (winda) Złożony z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Targówek,Warszawa

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu do zakupu budynek biurowo-usługowy o powierzchni całkowitej 800 mkw. w całości objęty najmem. Budynek trzykondygnacyjny wybudowany w systemie żelbetonowym wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 575,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w 5 piętrowej kamienicy przy ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 550 400 zł76 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 76 m2 znajduje się, na zamkniętym osiedlu, na ostatnim 8 piętrze. W mieszkaniu znajduje się: - salon z aneksem kuchennym, - trzy sypialnie (w każdej pojemna szafa, a w głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 860 000 zł140 m² 27 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, butikowy projekt na Górnym Mokotowie. Trzy piętrowa rezydencja w której zaprojektowano 15 apartamentów o powierzchni od 50m2 do 140m2. Klienci ceniący wypoczynek na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Ursynów,Warszawa

2 600 000 zł1 214 m² 2 141,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki na terenie prestiżowej dzielnicy Ursynów. Główne cechy oferty: lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł66 m² 20 439,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty mieszkania mieszkanie jest wykończone, gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% 3 pokoje klimatyzacja dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem parkingowym na zamykanym podwórku w Śródmieściu tuż przy pl. Bankowym. Doskonała lokalizacja, komunikacja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij