dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 580 ogłoszeń

655 000 zł45,30 m² 14 459,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , zlokalizowane na Służewcu. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

984 000 zł61,10 m² 16 104,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł639 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna w Sercu Gocławka rejon ul. Koprzywiańskiej! Szukasz pewnej lokaty kapitału w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Południe? Prezentujemy wyjątkową, małą.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37 m² 16 729,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 390 000 zł217,15 m² 15 611,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący | Białołęka Brzeziny Przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja. Jeśli szukasz przestronnego, w pełni umeblowanego domu w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42 m² 17 380,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł37,90 m² 24 248,02 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Batorego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł61 m² 26 967,21 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy - 12. piętro Oferujemy na sprzedaż designerskie mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł775 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Lokalizacja w Aninie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, okolica leśna. Powierzchnia rezydencji 525 m2 + dom rekreacyjno-gospodarczy 250 m2. Działka 2009 m2. W ciągu kilku ostatnich lat.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, mokotów, ul. Egejska 17b metraż: 40 mkw piętro: 5 z 5 pełna własność, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 759 000 zł - do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 500 zł39,06 m² 16 013,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 39,06 m , położone na parterze budynku przy ul. Wolińskiej na warszawskim Targówku. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,61 m² 16 726,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

967 500 zł43 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe studio o powierzchni 42 m , położone na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, w prestiżowej okolicy Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 739 zł48,53 m² 20 539 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | duża loggia | Bliska Wola | inwestycja premium Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Bliskiej Woli - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,70 m² 14 714,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Scarlattiego, osiedle Zielona Dolina. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł75,05 m² 19 786,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania na Mokotowie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, spokojną lokalizację i świetny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, położonej przy ul. Ogrodowej 3 w Warszawie, tuż obok Al.Jana Pawłą II. Usytuowane na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 777 300 zł7 521 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - usługowa 7521 m/2 tuż przy trasie Warszawa Berlin - A2. Obok istnieje możliwość dokupienia około 4 ha. przylegające do działki. Co razem dało by około 5ha tworząc wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57 m² 14 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ulic Ogrodowej i Żelaznej. Rozkład dający wiele możliwości aranżacyjnych, lokalizacja w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł68,41 m² 20 172,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł40,60 m² 19 581,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżowy adres z potencjałem inwestycyjnym? Zapraszam na warszawskie Powiśle - do miejsca, gdzie miejska energia spotyka się z parkową ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

630 700 zł53 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,50 m² 17 573,33 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Szaserów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł155 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Podstawowe informacje Segment o powierzchni ok. 155 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek Białołęki Dworskiej. Dom wyjątkowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35,90 m² 18 384,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,60 m² 14 834,98 zł/m²

 

Piętro:11/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pok. | bielany | balkon | zielona okolica | Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym. Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach Warszawa, bielany ul. Klaudyny 28 Metraż: 60,6 m2 Piętro: 11/20.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł65 m² 12 277 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wysoko, z widokiem na ursynów po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni. Ciche, z widokiem na zielone tereny Ursynowa. - dwie, nowe windy. Mieszkanie: - 64,91m2: 3 wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł265 m² 18 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Konstancin-Jeziorna | Dom 265 m | Działka 1 500 m | 5 sypialni | Basen | Garaż na 2 samochody : Dla kogo? Dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł62,25 m² 20 867,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe / zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł36,80 m² 18 940,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie 36,8 m2, 2 pokojowe ,na 1 piętrze 10 piętrowego bloku , oddalonego 300 m od ul Sobieskiego , widok na park Dygata. Kuchnia otwarta na pokój. Nowy komplet szafek.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł101 m² 19 702,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Villa bianca apartament Z dużym potencjałem aranżacyjnym Funkcjonalne | 3 pokoje | Dwustronne | Dwa tarasy | Duża komórka lokatorska | Garaż Na sprzedaż mieszkanie dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł36,22 m² 19 878,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,22 m , położone na 1. piętrze w kameralnej, 3-piętrowej kamienicy na Dolnym Mokotowie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł54 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 706 002 zł100,91 m² 26 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.