dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 581 ogłoszeń

2 800 000 zł2 504 m² 1 118,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500m2 ze starodrzewiem sosnowym działka o idealnych wymiarach: prostokąt 33x76m. Działka jest działką budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

874 500 zł58,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, tuż przy metrze Bemowo Ratusz | 58,3 m | Piętro 10 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Bemowo Ratusz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pok | balkon | Bielany | Wawrzyszew | 50,7 m2 Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części Bielan,.

Szczegóły ogłoszenia

2 187 900 zł3 366 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w znakomitej lokalizacji na linii wkd. Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy. Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 919 150 zł2 925 m² 998 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2925 m - ul. Garncarska, warszawa Radość Na sprzedaż działka o powierzchni 2925 m , zlokalizowana w Radości (warszawa Wawer), przy ul. Garncarskiej. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,30 m² 14 778,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament z balkonem dodatkowo płatne - miejsce postojowe w garażu podziemny i komórka lokatorska na piętrze w łącznej kwocie 60 tys zł Lokalizacja - Bielany Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 477 m² 1 252,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1477 m . Długość: 54 m, szerokość: 27 m. Dojazd: utwardzony. Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Dzialka objęta mpzp, z dostępem do wszystkich mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł138 m² 11 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 138 m2 położony na nowoczesnym osiedlu domów w zielonej okolicy Wawer Las.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł52 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na nowoczesnym osiedlu Młyny Królewskie na warszawskiej Woli. Lokal gotowy do wprowadzenia idealny.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka 1200 m białołęka Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w jednej z najspokojniejszych części Białołęki, położona bezpośrednio u zbiegu ulic Orneckiej.To.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł32,50 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na pograniczu Żoliborza i Bielan | 32,5m Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronną kawalerkę przy ulicy Broniewskiego 73. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

952 500 zł60 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, z pieką osobną działką 433m2 w kamienicy z 1921 r. Mieszkanie zlokalizowane jest na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Aninie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,10 m² 19 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2, położone przy ul. Górczewskiej 200 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł176,20 m² 19 580,02 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: unikatowy apartament 176,2 m | ul. Zygmunta Słomińskiego | Śródmieście Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 176,2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł203,61 m² 9 282,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży bardzo ladny lokal usługowo-hanlowy na Ursynowie, doskonała ekspozycja. Przeznaczenie - handlowe, usługowe, medyczne, edukacyjne, biurowe, na przedszkole Opis lokalu: *powierzchnia 203,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł595 m² 16 638,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 899 m²

Niepowtarzalny dom, położony w zielonej i kameralnej części Warszawy - w dzielnicy Wesoła. Dom został zaprojektowany jako prywatna, niezależna przestrzeń do życia, w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82,75 m² 14 380,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ciche i przytulne dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje o powierzchni 100 m2 po podłodze, na ulicy Tytoniowej 24. Do mieszkania przynależy komórka około 5 m2. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Warszawa | wola | ul. Giełdowa | apartament 2 pok. Wynajem | taras | metro Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość na sprzedaż w pięknej inwestycji przy ul. Giełdowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W pepper house! Atrakcyjny apartament w nowym budownictwie na Pradze-Północ, osiedle Bohema! Atuty nieruchomości: - w pobliżu supermarkety i sklepy - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Geodezyjna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > trasa S8 5 min samochodem > 8 min spacerem centrum handlowe M1, auchan, agata Meble, ikea i wiele innych sklepów > 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł100,72 m² 27 701 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł30,77 m² 20 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,10 m² 14 971,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na Bielanach ul. Wrzeciono 55a Na sprzedaż 53-metrowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 752 m² 1 883,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1752 m2 położona w zielonej i spokojnej części Targówka - Zacisza w Warszawie. Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł55,36 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł69,50 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie, po remoncie w sercu Bielan na ul. Kochanowskiego W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. To propozycja dla osób, które cenią estetykę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł38,63 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,50 m² 12 169,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe, komfortowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 94,5 mkw. usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.