Mieszkanie Warszawa
Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 655 000 zł
- 45,30 m²
- 14 459,16 zł/m²
Joanna Myśkiewic...
Skontaktuj się
Mieszkanie Warszawa
Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Warszawa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
655 000 zł 45,30 m² 14 459,16 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
10/10
3
1974
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
10/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1974Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 655 000 zł (14 459,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 45,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974 (blok w starym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 10/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 670 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Heritage Estate, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 666373
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mokotów, Warszawa, Mokotów, mazowieckie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m², zlokalizowane na Służewcu. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
kameralna, cicha okolica - budynek otoczony zielenią, odsunięty od głównych ulic
możliwość przywrócenia układu 2 pokoi lub przeniesienia kuchni do środkowego pokoju oraz otworzenie ścianki na salon
(...)