dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

960 000 zł51 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 51 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Mokotowie - 6 minut piechotą do metra racławicka Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

872 000 zł53 m² 16 496,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

899 000 zł32 m² 28 093,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32 m z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym (7 m ), zlokalizowana przy ul. Szczęśliwickiej w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 420,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie blisko centrum Warszawy o powierzchni 38,26m2. Idealna inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: lokal usytuowany na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

624 393 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie w inwestycji eco-berensona realizowanej przez J.W. Construction Holding S.A. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

9 450 000 zł300 m² 31 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:765 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie, stylowo a jednocześnie z użyciem najwyższej jakości materiałów. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Batalionu AK Bałtyk

Mokotów,Warszawa

890 000 zł56 m² 15 918,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy na Wiślanym Mokotowie. Oferta na wyłączność - tylko w Naszym biurze. Lokal z witrynami na poziomie 0 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trombity

Ursynów,Warszawa

1 478 000 zł1 891 m² 781,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Wydanymi Warunkami Zabudowy. Na sprzedaż działka budowlana w pięknej okolicy z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Pozwolenie na wybudowanie domu jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,50 m usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie dzielnica Targówek - Bródno przy ul.Suwalskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 288 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie do wprowadzenia bez nakładów finansowych Budynek z 2009 r cegła Ciche z pięknym widokiem na zieleń Ekspozycja zachód-północ Balkon 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 452 327 zł88 m² 16 488,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 070 000 zł64 m² 16 718 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Polecamy jasne,3 pokojowe do własnej adaptacji w kamienicy na Ochocie Budynek z 1951 r , cegła Wyskość pomieszczeń 3,10 m Sypialnie ciche od podwórka Mieszkanie w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m z balkonem oraz przynależną piwnicą (ok. 3 m ). To doskonała propozycja zarówno dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o pow. 46,5 m2 na pierwszym w czteropiętrowym budynku z 1966 r. (bez windy), sady Żoliborskie, ul. Broniewskiego. Dwustronne, słoneczne, ciche, w spokojnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

689 000 zł39 m² 17 487,30 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Świetna lokata kapitału: mieszkanie w centrum Warszawy - ul. Grzybowska 30 idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Świetna lokalizacja i łatwość wynajmu mieszkania idealna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

780 000 zł40 m² 19 647,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Gocławiu Ul. gen. Romana Abrahama | 39,7 m | Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne do własnej aranżacji! Jasne wnętrza, południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30m2 z balkonem na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerniakowskiej, zlokalizowane na drugim piętrze w dziewięciopiętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

911 187 zł60 m² 15 186,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji bez podatku pcc bezpośrednio od dewelopera kontakt   oddanie już W tym roku! Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Bemowie, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Kabaty,Warszawa

890 000 zł62 m² 14 448 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + blisko metra Stokłosy + blisko sggw - blok znajduje się dokładnie naprzeciwko uczelni + blisko Uczelni Vistula - 7 minut pieszo + wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

2 697 000 zł333 m² 8 106,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:711 m²

Tylko U nas Na sprzedaż komfortowy, reprezentacyjny, świetnie położony wolnostojący dom na Wawrze. Świetna lokalizacja z łatwym dostępem do szkół, sklepów i usług. Piękny zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

945 000 zł53 m² 17 965,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy niezwykle oryginalne mieszkanie o powierzchni 52,6 m , zlokalizowane przy ul. Heroldów , w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych okolic Warszawy - na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Grochów,Warszawa

965 000 zł52 m² 18 557,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Digital Broker prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m (z dodatkową 5-metrową loggią), położone na 2. piętrze przy ul. Kirasjerów (praga-Południe). Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Muranów,Warszawa

995 000 zł57 m² 17 413,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie na Muranowie, przy ul. Miłej. Lokal został zmodernizowany z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

649 968 zł39 m² 16 786,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży tel. Kompaktowe rodzinne mieszkania o podwyższonym standardzie, położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Pragi - Południe, przy planowanej stacji metra: stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

5 480 000 zł475 m² 11 536,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy dom zaprojektowany w stylu Art Deco, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Doskonale zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

1 146 650 zł85 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem do własnej aranżacji zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Al. Jerozolimskie 266. Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

900 000 zł65 m² 13 782,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskiej Ochocie. Lokalizacja ta charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych oraz świetnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

1 030 000 zł69 m² 14 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 030 000 zł I mieszkanie 3 pokoje I 68,71 m2 I warszawa ursus Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,71 m2 usytuowane na 3 piętrze, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

2 200 000 zł123 m² 17 886,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mamy do zaoferowania Państwu przestronny apartament na Mokotowie przy metrze Wilanowska w kompleksie "apartamenty przy Królikarni." ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

294 375 zł47 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1/2 udziałów w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu z możliwością założenia kw. Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Tołwińskiego, na 4 piętrze bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

669 000 zł42 m² 16 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w 3 piętrowym bloku z cegły z 1956 roku w świetnej lokalizacji przy ul. Żwirki i Wigury 5 do którego przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł32 m² 19 365,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży przedstawiam atrakcyjną kawalerkę położoną na warszawskim Mokotowie. Znajduje się ona na 3cim piętrze kilkuletniego apartamentowca. Składa się z salonu z pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Aksamitna

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł1 466 m² 1 705,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1466 m2 zlokalizowana przy ul. Aksamitnej 7 na warszawskich Włochach. W pobliżu Aleja Krakowska i Lotnisko Chopina. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 249 000 zł53 m² 23 390 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, dwupokojowy apartament o powierzchni 53 m2 zlokalizowany na osiedlu Robyg City Apartments na warszawskim Żoliborzu. Ogromnym atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

2 140 000 zł206 m² 10 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Komfortowy dom dla rodziny na białołęce 6 przestronnych pokoi (5 sypialni) ogródek I garaż Na sprzedaż dom szeregowy z 2008 roku o powierzchni użytkowej 156,30 m posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie: metraż: 57 m Liczba pokoi: 2 (przerobione z 3-pokojowego) Piętro: ostatnie w budynku z 1981 roku Stan: gotowe do zamieszkania Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 880 000 zł2 527 m² 743,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Ogłoszenie bezpośrednie właściciela ** 2527 m2 z możliwością podziału działki Szerokość: 35 m Długość: 72 m dz. nr ew. 35 z obrębu 8-06-04, wesoła Lokalizacja działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż ostatnie 2 mieszkania (bez prowizji dla kupującego) w nowej kamienicy, o powierzchni 43 m w stanie deweloperskim. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

780 570 zł66 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

890 000 zł38 m² 23 421,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 z ogródkiem przy ulicy Kolskiej na granicy Woli z Żoliborzem. Nowoczesne, prestiżowe, zamknięte osiedle z 2018 roku "kolska od nowa" z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

4 900 000 zł650 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:916 m²

Prezentuję Państwu nieruchomość zlokalizowaną na pograniczu Powsina oraz Kępy Zawadowskiej na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość stanowi dom podzielony na dwa bliźniacze lokale o łącznej.