dowolna

Nowe domy Warszawa

385 ogłoszeń

385 ogłoszeń

4 400 000 zł188,24 m² 23 374,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

We speak eng, pol, ua, rus | Oferta bez pcc Szukasz dom najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 000 zł141,93 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Pięciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,93m 2 ( w tym 50,15 m2 poddasza od wys. 1,9 m) z ogródkiem o pow. od 34 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment skrajny o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 160m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 907 zł115,25 m² 10 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł186 m² 8 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 186 m2 z dużymi przeszkleniami na ogród. Do dyspozycji Państwa będzie 5 pokoi. Nieruchomość położona jest na działce prawie 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł129,75 m² 9 772,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł130 m² 10 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowoczesne osiedle Skarpa Powsińska. To nowoczesne osiedle łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum Warszawy. Inwestycja oferuje estetyczne i funkcjonalne wnętrza, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wiosenna przecena! Oferta ograniczona czasowo tylko do 30 maja! Skorzystaj z wyjątkowej obniżki i zamieszkaj w zielonym Wawrze w nowej, super cenie! Nowoczesny, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville Ogrodowa Rodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Metraż: 244 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł148,69 m² 12 441,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Zamieszkaj w segmencie na terenie kameralnego osiedla, obejmującego łącznie 40 domów z ogrodami w rozproszonej zabudowie szeregowej. Nasza inwestycja w dzielnicy Wawer ( Międzylesie).

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł156 m² 11 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m , Blisko Lasu, bez pcc! Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m , położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł72,07 m² 12 057,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

| osiedle Śpiewających Ptaków | Nowy, gotowy do odbioru dom 4-pokojowy z ogródkiem | Warszawa Sóweczki Cena: 919 000 pln - Metraż: 72,07 m - 4 pokoje - Ogródek - 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 590 000 zł347,76 m² 16 074,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Nowoczesna architektura, przestrzeń i światło, które pracują na Twój komfort każdego dnia. Ten dom to połączenie minimalistycznej bryły z funkcjonalnym układem i dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł99,99 m² 11 001,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą Domów na sprzedaż Bez Prowizji Bez Podatku pcc - 2% Funkcjonalny Dom na Sprzedaż 3-4 pokoje + ogródek Pełna zieleni okolica, liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w tym kwartale | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

3 678 000 zł220 m² 16 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w pobliżu Parku Młocińskiego. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł248 m² 10 443,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:722 m²

Kępa Oborska, na pograniczu z Zawadami | kameralna inwestycja nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej inspirowanych stylem modern barn | połowa bliźniaka o powierzchni 248 m z.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł94,14 m² 10 080,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy Wawrze. Osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł146,50 m² 14 334 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:53 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 752 zł92,44 m² 16 992,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Pracuję również wieczorami i w weekendy - dostosuję się do Twoich możliwości Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty nieruchomości nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 980 zł104,18 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

oraz 2% podatku pcc! B2 -104 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł152 m² 8 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze. Bez pcc Dom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z: - parteru -.

Szczegóły ogłoszenia

3 785 184 zł309,23 m² 12 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak w stanie deweloperskim na Wilanowie nieopodal palcu Vogla. Dom zbudowany jest w klimacie anglosaskim. Dom o powierzchni 309,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł298 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 280 m²

Firma Fine Properties zaprasza do zakupu domu, który znajduje się na ul. Trakt Brzeski. Przyszły Właściciel po zakupie nieruchomości będzie miał do dyspozycji dom jak również działkę.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej części Wawra, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł252,81 m² 15 782,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż dom jednorodzinny na Gocławku w otoczeniu niskiej zabudowy, licznych terenów zielonych, z doskonałą komunikacją i infrastrukturą miejską. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł345 m² 25 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Art Garden to zamknięty kompleks rezydencji w sercu Miasteczka Wilanów. Zaprojektowany jako prywatna enklawa, łączy doskonałą precyzję współczesnej architektury z przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim | na pograniczu warszawy oraz konstancina Wysoki standard | Stan deweloperski | Cicha okolica | Pierwsza linia lasu Kabackiego | Bliskość Ogrodu Botanicznego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł138,80 m² 8 789,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom o powierzchni 138 m w zielonej części Warszawy (wawer). Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 40 m.kw. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Trzy kondygnacje, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 390 zł114,49 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

oraz 2% podatku pcc! B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowych i energooszczędnych domów szeregowych o powierzchni 120 m , zaprojektowanych z myślą o rodzinach.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł144,84 m² 12 358,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Idealny dom z prywatnym ogrodem | Wawer Idealny dom z ogrodem mdash przestrzeń, komfort i niezależność Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom z prywatnym ogrodem, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł85,50 m² 12 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 317 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: ok. 85,49 m powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu