dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

983 000 zł49 m² 19 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ponad 40 m ogródkiem i komórką lokatorską. Mieszkanie położone jest na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

595 000 zł37 m² 16 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Mieszkanie, w którym od wejścia czujesz się jak u siebie. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 36,8 m , położone na pierwszym piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

998 240 zł29 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie - ul. Krochmalna Na sprzedaż oferujemy stylowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

1 127 000 zł56 m² 19 992,90 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,37 m mieszczące się przy Al. Ken 56 w Warszawie dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na XII piętrze bloku mieszkalnego z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Kamionek,Warszawa

1 310 000 zł85 m² 15 484,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 310 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek I ul. Lubelska/zamoyskiego Przedmiotem sprzedaży jest ciche, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Metro Stare Bielany - 10 sekund pieszo | 2 pokoje | 34,5 m | ogromny potencjał aranżacyjny | Bielany / Kasprowicza Na powierzchnie mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam lub zamienię Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy al. Dwudziestolatków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Ursus,Warszawa

815 000 zł53 m² 15 426,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Dostępne już teraz I 3-pokojowe Mieszkanie I Warszawa Ursus I ul. Ochocka | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 020 000 zł63 m² 16 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są mieszkania, które od pierwszego momentu robią wrażenie - jakością wykończenia, światłem i spójną, przemyślaną przestrzenią. To wnętrze zostało zaprojektowane tak, żeby nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Niedźwiadek,Warszawa

505 000 zł38 m² 13 289,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwu pokojowe. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym i sypialnia .Stan mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 000 zł94 m² 30 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedwojenna kamienica 1930 | 3 balkony | Saska Kępa | duży potencjał aranżacyjny To miejsce ma historię, którą czuć od pierwszego kroku. W tej przestrzeni o powierzchni 93 m mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 999 000 zł119 m² 33 605 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalny apartament W spokojnej okolicy Prestiżowa lokalizacja | Wysoka jakość wykończenia | Strzeżone osiedle | Cicha i zielona okolica | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

508 500 zł25 m² 19 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dlaczego to mieszkanie wyróżnia się na tle innych? - Sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji pośrednika (ok. 12.000 - 18.000 zł) - zamknięte osiedle - ostatnie piętro brak sąsiadów nad głową (realny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

870 000 zł61 m² 14 239 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkania 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki. Osiedle spokojne, dużo zieleni i przestrzeni między blokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 080 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na nowoczesnym osiedlu Młyny Królewskie na warszawskiej Woli. Lokal gotowy do wprowadzenia idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł206 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu (tylko 12 lokali w budynku) na Ochocie/ pogranicze Mokotowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 625,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na IV piętrze w budynku na warszawskim Mokotowie. Opis mieszkania: 3 pokoje, 2 przedpokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

1 720 000 zł81 m² 21 234,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bezpośrednio 4-pokojowy apartament na 3 piętrze z windą przy Porcie Praskim ( ul. Kępna róg Wrzesińska) z przepięknym widokiem! Mieszkanie o metrażu łącznym /użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

929 000 zł56 m² 16 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku przy ul. Grochowskiej 87 w Warszawie. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowy apartament stworzony, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w dzielnicy Wilanów łączącej ze sobą bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Bemowie przy ul. Romualda Millera Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 ustawne pokoje, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 020 000 zł57 m² 17 866,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Włochy, ul. Krańcowa Na sprzedaż przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią 32,0 przy pl. Politechniki w Warszawie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (nowe agd oraz meble w kuchni) , rtv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 18 118,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Domaniewskiej 13/15, w biznesowej części Mokotów. Mieszkanie znajduje się w budynku z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 733,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko U nas! zadbane 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

7 600 zł100 m² 76 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament przy Arkadii przestrzeń, komfort i unikalny klimat z kominkiem w sercu miasta. Rozkład: funkcjonalny i przestronny apartament, przy Arkadii, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł53 m² 26 415,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować doskonałą ofertę inwestycyjną. Nieruchomość znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej na wysokości Placu Dąbrowskiego. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie| przyjazne zwierzakom | bez prowizji! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym budynku. Jasne, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 metrów na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa od 6 m-cy | Internet w cenie | Przyjazne zwierzętom | Bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od 01/02/2025 Kawalerka w kamienicy, przy ul. Skoczylasa Położona na 4. piętrze składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

899 000 zł69 m² 12 963,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Pirenejskiej do własnej aranżacji. Mieszkanie na 8 ostatnim piętrze - winda dojeżdża do 8 piętra. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sadyba,Warszawa

930 000 zł52 m² 17 748,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta specjalna! Sadyba | 2 pokoje | po generalnym remoncie Alpha Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 52,4 m2 znajdujące się w zielonej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Poligonowa

Praga-Południe,Warszawa

1 280 000 zł79 m² 16 202,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul.Poligonowej 2. Warszawski Gocław. Osiedle zamknięte zlokalizowane bezpośrednio przy Parku nad Balatonem. Mieszkanie znajduje się na.