dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu warszawskiej Woli, zaledwie 3 minuty od stacji metra Płocka, przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

625 000 zł53 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4m2 zlokalizowane na Targówku ( Bródno) przy ul. Nieszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alighieri

Las Bielański,Warszawa

587 000 zł42 m² 14 144,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie za oknem widzisz zieleń i przestrzeń? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu. Budynek/osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 880 000 zł101 m² 18 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

895 000 zł43 m² 20 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu Marymont. V piętro w X piętrowym budynku. Wymaga remontu. Dwa oddzielne pokoje o pow. 16 m2 i 11 m2. Oddzielna widna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 53,5 m2 | balkon | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska | Łopuszańska 53b Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Neo Nova Ochota przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, praga - Północ. Wzdłuż ulicy Kijowskiej stoi najdłuższy w mieście blok (508 metrów!), w którym mieszka ponad 1200 osób. Ale to nie tutaj znajduje się trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł24 m² 22 127,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Konduktorskiej. Blok był w tym roku odmalowywany, jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 435,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Belvedere Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem na zielonych Kabatach! Na sprzedaż oferujemy dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiego. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu. Budynek/osiedle:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trójstronne mieszkanie na Włochach w bloku (cegła) z 1960 roku. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.5 m2 na Warszawskich Włochach, przy ulicy Żwirki i Wigury składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 18 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Budynek zlokalizowany przy ul. Adama Branickiego 11 znajduje się w części Miasteczka Wilanów - w obrębie osiedla Błonia Wilanowskie, jednej z najbardziej uporządkowanych urbanistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Tarchomin,Warszawa

509 000 zł39 m² 12 918,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe jasne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Zlokalizowane jest przy ul. Jana Husa na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, położone na 1 piętrze, zlokalizowane w pobliżu ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 377 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, 52,65m , ursus, ul. Górna droga Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskie Ursusie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lutocińska

Ksawerów,Warszawa

492 000 zł20 m² 24 477,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przy metrze Wilanowska Czynsz tylko 270 zł! Piwnica 6m Wyposażenie mieszkania w cenie Mieszkanie 3 lata temu przeszło generalny remont Cena ofertowa: 492 000 zł Cechy nieruchomości: - południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 210 000 zł86 m² 14 135,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Idealne miejsce dla rodziny, która szuka spokoju i harmonii nie rezygnując z wygody życia w mieście. Wyobraź sobie poranki, gdy do wnętrza wpada delikatne światło, a dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 873,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Zielona,Warszawa

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 298 800 zł100 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł96 m² 39 624,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Praga-Północ,Warszawa

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3-pok. w Przedwojennej Kamienicy - Pow. 69 m2 - Wysokie. Przestronne. Do Własnej Adaptacji - Metro wileńska, dworzec pkp, ch Wileńska Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 326 000 zł90 m² 14 748,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | sady żoliborskie Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w kameralnym niskim budynku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom prywatność oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

1 179 000 zł74 m² 16 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mianowskiego

Stara Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 666,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

539 000 zł | Sprzedaż | 23,78 m2 | 1 pokój | Warszawa | Mianowskiego | Stara Ochota Przedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł48 m² 24 783 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,38 m2 w ścisłym centrum Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie jest jasne dzięki dużym oknom oraz usytuowaniu na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 656,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym i dwoma balkonami o powierzchni 45.4 m2, ciche, do remontu na Górnym Mokotowie Ciekawy rozkład mieszkania: salonik połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowoczesnym, zadbanym bloku przy Jugosłowiańskiej 17C. Opis: mieszkanie jest 2-pokojowe i ma powierzchnię 51 m2. Znajduje się w nowoczesnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na Bemowie przy ul. Karola Miarki Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł93 m² 24 719,30 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Pory na warszawskich Stegnach w spokojnej, zielonej części Mokotowa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 015 000 zł42 m² 23 944,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Bliska Wola w Warszawie. Wielką zaletą jest doskonała lokalizacja mieszkania w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2016r przy ul. ul. Marcina Kasprzaka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij