dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie u zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej. Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

595 000 zł30 m² 20 169,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,5 m?, usytuowane na 5. piętrze w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2022 roku. Lokal w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 534,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Malborskiej na Warszawskim Targówku w sąsiedztwie drugiej linii Metra i stacji Kondratowicza. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

1 290 000 zł84 m² 15 449,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 83,5 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w Warszawskim Wawrze. Dwa place zabaw i boisko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Stara Ochota,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 034,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie, ul. Dorotowska o powierzchni 49,27 m2. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 946,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja. - lokalizacja: ochota - Szczęśliwice - ul. Włodarzewska 78 A. - świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży: trzypokojowe mieszkanie w dogodnym punkcie Żoliborza. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo Sadów Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ursynów, tętniące życiem miejsce, wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie wyszukanej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. 2 pokoje w tym jeden na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

6 100 zł67 m² 91,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7a, usytuowane na 2 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

575 000 zł31 m² 18 494,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z windą przy ul. Stalowej. Lokal idealnie wpasuje się w potrzeby singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, ciche mieszkanie 3- pokojowe przy ul. Wiolinowej. Idealne dla rodzin lub na wynajem. Mieszkanie jest dwustronne co zapewnia dużo światła przez cały dzień. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

725 000 zł63 m² 11 453,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone na 3. piętrze w budynku bez windy. Lokal znajduje się na zamkniętym, spokojnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 299 000 zł58 m² 22 385 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1962 roku na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 58m to idealne połączenie klasycznego stylu z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursus,Warszawa

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 usytuowane na 7 piętrze w zadbanym budynku z 1970 roku. Lokal w dobrym stanie technicznym, można odświeżyć i mieszkać lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł67 m² 19 288,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim, szóstym piętrze na eleganckim, zadbanym osiedlu Apartamenty Saska nad jeziorem na warszawskim Gocławiu, oddane do użytku w 3. kwartale 2016 r. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

988 000 zł56 m² 17 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Unikalna oferta! mieszkanie 55,8mkw przy parku szczęśliwickim, ogródek, naziemne miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w cichej i zielonej części miasta - na nowoczesnym osiedlu Gardenia Lagom, zaprojektowanym z myślą o komforcie i spokoju mieszkańców. Kameralna, niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służewiec,Warszawa

1 980 000 zł94 m² 21 176 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki 4 pokojowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesny, budynek z 2003, po remoncie elewacji, klatek i instalacji wod-kan w 2023, położony przy spokojnej ulicy Ceramicznej, na zielonym osiedlu nowodwory-tarchomin. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ustawne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bonifraterskiej w okolicy ulic: andersa, konwiktorskiej, wałowej i Franciszkańskiej. Idealne dla osób młodych, jako mieszkanie na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

785 000 zł51 m² 15 452,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie, wyremontowane i urządzone w stylu nowoczesnym, świetne mieszkanie dla rodziny, znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonały punkt Mokotowa. Do metra Służew 5 minut piechotą. Blisko bogata oferta edukacyjna i medyczna, centra handlowe oraz osiedlowe sklepiki. Sąsiedztwo terenów Parku Dolina Służewiecka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 100 zł66 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

889 900 zł58 m² 15 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które dobrze odpowiadają na codzienne potrzeby funkcjonalny układ, spokojne otoczenie i przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka. Atuty balkon od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa - w bezpośrednim sąsiedztwie metra Kabaty oraz terenów rekreacyjnych Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne, przytulne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55m2 z dwoma sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sielce,Warszawa

910 000 zł51 m² 17 955,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, położone na prestiżowym Mokotowie - Sielcach. Mieszkanie dostępne od zaraz - lokal wolny i niezamieszkały. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie bezpośrednio przy sggw | Ursynów | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym, kameralnym budynku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

449 000 zł27 m² 16 446,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalnie urządzona kawalerka o powierzchni 27 m , położona przy ulicy Odkrytej 48b w Warszawie, w zielonej i spokojnej części Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

692 000 zł50 m² 13 784,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

! przy metrze! Widna kuchnia, 2 duże pokoje Mieszkanie dwustronne Oddzielna kuchnia Wymienione okna Mieszkanie do remontu / zdjęcia z przykładową wizualizacją aranżacji/ Wymieniona instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

824 980 zł49 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: przytulne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Bemowa 49,4 m, okolice Fortu Bema Podstawowe informacje Prezentuję komfortowe i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

1 605 000 zł112 m² 14 330,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż klimatyzowane w pełni wyposażone mieszkanie przearanżowane na biuro zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Prystora, blisko wjazdu na węzeł trasy S7. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł36 m² 23 901,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

553 000 zł27 m² 20 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

PL | eng version below Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka usytuowana na Pradze Północ. Mieszkanie idealnie nadaje się dla osób, które szukają wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Jednopokojowe / opcja dwupokojowe widne, ustawne i wysokie (280cm) mieszkanie o pow. 38,46 m2 na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł95 m² 18 410,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 95-metrowe mieszkanie przy metrze - komfort, cisza i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

1 229 000 zł56 m² 21 907,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na zachodnią panoramę Warszawy - możliwość aranżacji według własnego stylu. Uwaga: zdjęcie kuchni, sypialni oraz salonu to wizualizacje na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

760 000 zł46 m² 16 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne na zielonej Białołęce. Idealna oferta dla inwestora poszukującego nieruchomości generującej stabilny dochód. Mieszkanie o powierzchni 46m podzielone jest na 2.