dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gościeradowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

339 000 zł25 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferuję na sprzedaż bardzo cichą kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Gościeradowskiej (targówek). Lokal o powierzchni 25 mkw. mieści się na wysokim parterze. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

920 000 zł71 m² 13 045,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Lokal niedaleko parku Szczęśliwickiego - 3 pokoje, 68 m2, metraż w kw 70,52 podana wraz z komórką lokatorską. Salon z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 36m2, 2-pokojowe z otwartą na salon kuchnią, w pełni wyposażone w agd i umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Zlokalizowane na Pradze-Południe (grochów) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

465 000 zł44 m² 10 640,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, przy ulicy Odkrytej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w budynku z 2002 roku. Lokal o powierzchni 43,7 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie na Ochocie w bloku przy ul. Grójeckiej przy Och Teatrze. Usytuowane na III piętrze 6-piętrowego budynku. Mieszkanie już dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

446 000 zł45 m² 10 004,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jeśli szukasz mieszkania do remontu, ta oferta może okazać się idealnym rozwiązaniem! Znajdziesz tutaj możliwość aranżacji pod siebie - mieszkanie na start lub pod wynajem. 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

1 240 000 zł80 m² 15 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

W kilku słowach: przestronne 3/4-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym układzie, usytuowane na 1 piętrze budynku położonego w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Woli, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 320 000 zł96 m² 13 721,40 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykły 4 - pokojowy apartament o łącznej powierzchni 96m 2 , który znajduje się przy ul. Jugosłowiańskiej 17, na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 356,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w pobliżu pl. Narutowicza. Obecnie dwa pokoje z możliwością przerobienia na trzy. Salon z otwartą, widną kuchnią i dwoma balkonami, ustawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

1 199 000 zł86 m² 13 941,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronny 3 pokojowy apartament o powierzchni 86 m2, położony na parterze strzeżonego/zamkniętego osiedla na warszawskim Targówku. Apartament o wysokim standardzie, indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

428 000 zł42 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 42 m2, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, balkonem ok 3 m2 i małą piwnicą. Zlokalizowane jest na Woli (ulrychów) przy ul. Olbrachta - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 547,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu z rozwiniętą infrastrukturą. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości od Wyścigów Konnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

489 000 zł42 m² 11 695,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne 3 oddzielne pokoje - pierwotnie było 2 pokoje i kuchnia- widna z oknem i korytarz. Mieszkanie jest na 8 piętrze 10 piętrowego budynku są 2 windy i piwnica. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Praga-Południe,Warszawa

12 500 zł103 m² 121,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny apartament na Saskiej Kępie standard Mieszkanie znajduje się w zadbanej przedwojennej kamienicy położonej na 1 piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

850 000 zł44 m² 19 540,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne mieszkanie o powierzchni 43,06m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Bielany | 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

560 000 zł34 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w Warszawie przy stacji metro Wilanowska, (ul. Pejzażowa),pętli autobusowej, przystanku tramwajowym. Mieszkanie jest bardzo ciche , ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł36 m² 12 292,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m na Żoliborzu. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania lub delikatnego odświeżenia w celu podwyższenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

742 000 zł53 m² 13 981,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Pełczyńskiego 14. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny 2+1, a także doskonałe pod wynajem. Nieruchomość: biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna propozycja dla osób, które chcą zabezpieczyć kapitał przed inflacją roi 8% - Mieszkanie wynajmę w cenie zakupu Miasteczko Wilanów to miejsce, które nie ma już miejsca pod nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 290 zł49 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Pradze Południe w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

374 870 zł38 m² 9 898,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz świetne mieszkanie zarówno jako inwestycja jak I do własnego użytku. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

965 000 zł47 m² 20 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gdzie: wilanów ul. Kieślowskiego. opis: luksusowy, komfortowy i przytulny, wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,58 m2, z dużą loggią (ok. 11 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.38 m ,parter w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1973 roku-Warszawa, Bielany, ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

485 000 zł37 m² 13 258,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie przy ul. Darwina na Pradze Północ. Nieruchomość o powierzchni 36,58m2 usytuowana jest na 8 piętrze w bloku z 1968r. Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

380 000 zł35 m² 10 804,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży na zasadzie cesji praw wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m2 zlokalizowane przy ul. Chełmżyńskiej 198 w Warszawie. Kluczowe elementy: - dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

369 000 zł32 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w kamienicy przedwojennej po wymianie wszystkich pionów, cicha i zielona okolica Wysokość pomieszczeń 2,7m. Mieszkanie przytulne i funkcjonalne idealne pod wynajem lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samarytanka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 399,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

2 a funkcjonalnie aż 3! pokoje w nowym budownictwie, w najlepszej lokalizacji na Targówku Mieszkaniowym, wśród zieleni i blisko metra. A dodatkowo absolutnie niepowtarzalne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż w dobrym stanie, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Gen. Meriana C. Coopera. Atuty nieruchomości: - stan lokalu - Rozkład mieszkania - Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł72 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72m2, 3 pok,Bielany bogusławskiego Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł48 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche, w doskonałej lokalizacji, tuż przy Koneserze, niedaleko ch Wileńska i ul. Ząbkowskiej. Osiedle ogrodzone, zamknięte. Przed budynkiem własny parking spółdzielni, szlaban otwierany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

632 000 zł36 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania- mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 10 piętrze w budynku 14 piętrowym zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie budynków przy ulicy Prymasa Tysiąclecia na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 357 500 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Zapraszam do zakupu mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrościckiego

Nowe Włochy,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 125,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie na osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89 w Warszawie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki holu balkonu Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

535 140 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Chcecie Państwo poczuć prawdziwą atmosferę starej Pragi - całkowicie odremontowana przedwojenna kamienica z cegły, do tego apartamenty na poddaszu - czy czujecie już Państwo ten klimat?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

6 700 zł73 m² 91,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w samym sercu Miasteczka Wilanów. Standard Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Słodowiec,Warszawa

472 500 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis szczegółowy: do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 1968 roku. Piętro 2/4 bez windy. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny - jasna kuchnia otwarta na salon do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 835 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie blisko Łazienek Królewskich. Parametry nieruchomości Prezentowana nieruchomość o powierzchni 64,48 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

745 000 zł64 m² 11 640,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie na warszawskich Bielanach tuż obok wejścia do Metra Wawrzyszew. Lokal usytuowany na 6 z 10 pięter w budynku z koncówki lat 70. Pomimo bliskiej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Posiadam do sprzedania mieszkanie na Mokotowie do odświeżenia lub remontu! Mieszkanie znajduje się na Służewcu w dzielnicy mokotów Powierzchnia całkowita mieszkania to 54,2 m2, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Górny Mokotów I Ksawerów I Puławska I Idzikowskiego Dzielnica Mokotów - to zieleń, prestiż i wygoda komunikacyjna. Mieszkanie na Górnym Mokotowie przy ul.