dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

870 505 zł54 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w fantastycznej lokalizacji na Warszawskim Powiślu. Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,42 (powierzchnia rzeczywista mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ananasowa

Siekierki,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, na Dolnym Mokotowie - Siekierki przy ulicy Ananasowej (inwestycja Wiślany Mokotów IV). Oddane IV kwartał 2020. Piętro 2/3. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowy Szlak

Gocław,Warszawa

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. Salon z dużym balkonem, widna kuchnia, ustawną sypialnia, łazienka z wanną. Stan dobry, do odświeżenia. Mieszkanie widne i ciche. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

480 000 zł52 m² 9 148,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe ,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m zlokalizowane na 1 piętrze na spokojnym osiedlu w Warszawie - Osiedle Natura, ul. Kąty Grodziskie. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

339 000 zł37 m² 9 209,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz świetne mieszkanie zarówno jako inwestycja jak I do własnego użytku. Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 330 000 zł68 m² 19 559 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedaży Wspaniały Apartament na XXIII piętrze z balkonem/loggią Widok na panoramę warszwy Najlepsza lokalizacja blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w zielonej części Ochoty, przy samym parku! Mieszkanie jest narożne, co już rzadko się spotyka! Na powierzchni 50 m2 znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie w dzielnicy Białołęka (żerań) przy ulicy Marywilskiej. Na powierzchnię mieszkania 51m2, składa się 2 duże pokoje: - salon z rozkladaną narożną kanapą, meblami oraz kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

419 000 zł28 m² 14 701,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 28,5m2 przy ulicy Międzynarodowej! Idealne pod wynajem jak i dla osoby, której marzeniem jest zamieszkać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wawer! Na pograniczu dzielnic Grochów, gocławek Wawer! Piękna okolica, ciekawe mieszkanie w apartamentowcu z 2013r. z garażem! W osiedlu chronionym i monitorowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł54 m² 11 148,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią usytuowane na parterze w kameralnym 4-piętrowym bloku na Saskiej Kępie. Lokalizacja | Budynek: to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jezierskiego

Powiśle,Warszawa

2 065 000 zł118 m² 17 470,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Apartament ponad 100 m2 , 4 - pokojowy w cichej uliczce na Pwiślu. Duży salon ( 27 m2 ) z balkonem 10 m2 , kuchnia 14,5 m2 oraz 3 ustawne pokoje 17,0 m2 ; 13,5 m2 i 11,7 m2 połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Lokal 36m2 + Balkon Najlepsza lokalizacja Bliska Wola blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków Żoliborza - Blisko do prężnie rozwijającej się biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

300 000 zł18 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

**wyłącznie W naszym biurze*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz funkcjonalnego, przytulnego mieszkania w stanie do zamieszkania, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 492,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o łącznej powierzchni 47,12 m2 w kamienicy na Mokotowie przy ul Puławskiej 36 wybudowanej w 1948 roku. Wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 532,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Dolnej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

505 000 zł50 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Metro Księcia Janusza tuż przy bloku :) Głównym atutem mieszkania: - jest lokalizacja tuż przy wejściu do stacji Metra Księcia Janusza ok 60m, - oraz piękny widok na panoramę Warszawy Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł111 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie szuka nowego właściciela! Na sprzedaż lokal 111m2 usytuowany na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy z ok. 1930r. przy ul. Narbutta: wysokie na 3,20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

440 000 zł22 m² 19 739,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

NA sprzedaż mieszkanie W historycznej kamienicy, w samym sercu starego mokotowa lokalizacja: świetna lokalizacja czyli skrzyżowanie ulic Ludwika Narbutta i Wiśniowej. 50m do renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 894 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

***pilna sprzedaż, okazja *** Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym oraz balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie , w tym wymieniona elektryka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Ksawerów,Warszawa

1 150 000 zł85 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu na Górnym Mokotowie. Do dyspozycji nowych właścicieli są trzy duże pokoje, posiadające dowolne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

638 990 zł52 m² 12 217,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Białobrzeskiej, w cichej części warszawskiej Ochoty. Mieszkanie o powierzchni 52,3 mkw znajdujące się na parterze kamienicy z 1951.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł98 m² 15 580,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Warszawski Mokotów to centrum biznesowe stolicy i jedna z ulubionych części Warszawy. Znajdą tu Państwo pełną infrastrukturę, centra handlowe i rozrywkowe, a Śródmieście jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł41 m² 15 995,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku, znajdujące się na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Natolin,Warszawa

735 000 zł64 m² 11 557 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta biura nieruchomości immopolska (nr licencji 9165) Do sprzedania świeżo odremontowane mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, łazienką z wc i dużą loggią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 40 m2 aktualnie składa się z pokoju ponad 20m2 i oddzielnej kuchni z dużym oknem o pow. ok 10 m2 którą można w łatwy sposób przerobić na sypialnię. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, usytuowane na wysokim piętrze w budynku przy ulicy Książkowej 9c (nowodwory) z windą 40m2. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Nowodworska,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 51 m2, 3-pokojowe z oddzielaną i widną kuchnią, dużym balkonem i komórką lokatorską. Zlokalizowane na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z 2004 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

182 000 zł10 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Genialny lokal pod wynajem dla studentów o bardzo niskich kosztach miesięcznych bo zaledwie około 60 zł. To epicentrum studenckie, dlatego z łatwością wynajmiesz ten lokal. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Widna kawalerka w w modnej dzielnicy Praga-Północ. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2019roku. Do lokalu przynależy komórka lokatorska. W bloku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, kawalerka, metro, śródmieście, zieleń. Polecam na wynajem bardzo ciche i urokliwe, jednopokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Śródmieściu, przy ul. Elektoralnej, o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Międzylesie,Warszawa

589 000 zł54 m² 10 907,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty Nieruchomości | Mieszkanie 2 Pokojowe | 54 m2 | 2013 r. Budowy | Ustawne Wnętrze | Wysokiej Jakości Materiały| | Zabudowa Wykonana Pod Wymiar | Zabudowa Stała Zostaje | Loggia 3,5 m2 | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 na Górnym Mokotowie przy metrze. Podstawowe informacje: mieszkanie niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 000 zł47 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie dwupokojowe z widokiem na patio. Pokój dzienny z całkowicie wyposażonym aneksem kuchennym. Sypialnia z pojemną szafą i podwójnym łóżkiem. Łazienka z pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

380 000 zł35 m² 10 804,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży na zasadzie cesji praw wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m2 zlokalizowane w kolejnym etapie osiedla Park Leśny dewelopera Radius. Kluczowe elementy: - dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwupokojowe na Powiślu. Lokal na 13 piętrze w 16 piętrowym bloku z lat 60-tych. Na powierzchnię 39m2 składa się: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 570,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 63,87 m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane na Starym Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta. Mieszkanie po generalnym remoncie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrklowa

Praga-Południe,Warszawa

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne, jasne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z półotwartą kuchnią idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 5 piętrowy z 1970 roku zlokalizowany przy ul. Cyrklowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku z 2008 r. , na zamkniętym osiedlu przy ul. Konstancińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Sadyba Best Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal wat. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 200 000 zł76 m² 41 901,30 zł/m²

 

Piętro:13/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Luksusowy, nowoczesny apartament w wieżowcu Cospomolitan przy Twardej 4, w samym sercu miasta, na 13-tym piętrze. Najbardziej pożądany adres w Warszawie. Miejsce postojowe garażu.