dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляю українською, говорю по-русски. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Złotych Piasków Dwupokojowe mieszkania znajdują się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

559 000 zł43 m² 12 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rynek pierwotny , nie płacisz pcc 2%. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow.43,01m2 na 1 piętrze w nowym, kameralnym bloku 4 piętrowym z windą na Targówku przy ul. Remiszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

540 000 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną nieruchomość położoną w bardzo spokojnej okolicy, tuż przy Parku Ireny Jarockiej oraz Galerii Pod Dębami. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Zapraszam do skorzystania z możliwości wynajęcia dwupokojowego mieszkania o powierzchni 27 mkw. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 195 000 zł52 m² 22 870,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, w apartamentowcu przy ul. Pięknej. Nieruchomość aktualnie zaaranżowana pod funkcję biurową i jest najmowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Okęcie,Warszawa

420 000 zł42 m² 10 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które położone jest w urokliwym, niskim bloku przy ulicy Żwirki i Wigury 5, na warszawskich Włochach, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

572 000 zł48 m² 11 966,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1964 roku. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 230 000 zł112 m² 19 916,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie do remontu! 111,97 m2 śródmieście/powiśle ul. Smolna 16- 400m od Nowego Światu! 4-pok. do generalnego remontu z oryginalnymi sztukateriami, aż 3,6m wysokości Możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

700 000 zł62 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5 m2, położone na 10 piętrze 11-piętrowego budynku przy ulicy Szobera na Bemowie w Warszawie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (20 m2, 12 m2, 10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem, miasteczko Wilanów One. Parametry: powierzchnia całkowita 51m2 Salon z aneksem 31m2 Sypialnia 12m2 Łazienka 4m2 Hol 4m2 Ogród 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 115 650 zł111 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament położony na Trakcie Królewskim w odległości 3 km od Ronda de Gaulle'a. Budynek, projektowany pod inspiracją paryskim hotelem Ritz, stoi w najbliższym otoczeniu przedstawicielstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł22 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Kawalerka 22m w doskonałej lokalizacji w sercu Saskiej Kępy! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Spokojne i przyjazne sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki, idealnie usytuowanej w sercu warszawskiego Muranowa, blisko muzeum Polin. To bardzo dobra opcja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

1 069 929 zł47 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdzie: w biznesowej części Bliskiej Woli, w bliskiej okolicy Ronda Daszyńskiego, w sąsiedztwie popularnych Browarów Warszawskich. Dla kogo: dla singla, pary lub inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gocławek

Gocławek,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12-piętrowym budynku z 1985 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 057 000 zł62 m² 16 993,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w samym sercu Górnego Mokotowa - 3 minuty od Metra Pole Mokotowskie i uczelni sgh. Lokal ma 63 m2, jest usytuowany na 1 piętrze (z 4),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 248 000 zł107 m² 11 674,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam przyjemne, bardzo funkcjonalne i komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ryżowej na warszawskim Ursusie! Idealne dla rodzin chcących mieszkać w komfortowym miejscu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na zieleń przy Fortach Bema. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku na strzeżonym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

847 000 zł103 m² 8 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie w budynku z cegły o pow. mieszkalnej 103 m2, usytuowany w Marysinie Wawerskim. Nieruchomość Dom został wybudowany w latach 90-tych na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

770 000 zł69 m² 11 191,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,47 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Głębockiej na Zielonej Białołęce. Nieruchomość ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy! Mieszkanie 46 metrów składające się z przedpokoju z miejscem na szafę wnękową ok. 6m , łazienki ok.4m , sypialni ok. 10,5m i salonu z aneksem ok. 26m , balkonu ok 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

530 000 zł53 m² 9 925,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz dobrą inwestycję jeszcze w tym roku? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję! Na sprzedaż jest przestronne i jasne mieszkanie na ul. Syrokomli 7/13,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

555 000 zł55 m² 10 109 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.90m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji, dosłownie 100 metrów od wejścia do metra Kondratowicza przy ulicy Malborskiej 6. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 364,31 zł/m²

 

Piętro:23/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Wał Miedzeszyński Spokojna okolica, z bogatą infrastrukturą, dobry dojazd do centrum (przystanek autobusowy w odległości 500m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - kawalerka przy samej stacji Metro Słodowiec. Idealnie nadaje się dla singla, młodej pary, studentów. Istnieje możliwość zameldowania czasowego do legalizacji pobytu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 069 000 zł64 m² 16 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, w odrestaurowanej kamiennicy położonej w doskonałej lokalizacji, w centrum Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

439 163 zł37 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do remontu, w kamienicy z lat 50-tych w sąsiedztwie Pl.Hallera. Mieszkanie o powierzchni 36m2 mieści się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

640 000 zł49 m² 13 061,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, z ekspozycją południową. Położone blisko pętli autobusowej "górczewska", gdzie planowana jest stacja metra lazurowa. Mieszkanie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 579,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Woli! Mieszkanie w stanie do remontu, z ogromnymi możliwościami aranżacji! budynek: budynek 3 piętrowy z 1961 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciche, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką. Lokal z księgą wieczystą, zadbany, idealny jako inwestycja na wynajem lub jako mieszkanie docelowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 472 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie dwupokojowe, centrum miasta, ulica Marszałkowska między Placem Zbawiciela a Placem Unii Lubelskiej. Teren ogrodzony. W budynku jest winda. Rozkład mieszkania: - pokój ok. 19m - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 797,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

595 000 zł54 m² 11 059,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,8m2 na Bródnie przy ul. Kondratowicza Jednym z atutów tej nieruchomości jest świetna lokalizacja pod kątem dojazdu do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 748,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Dwupokojowy apartament na warszawskim Mirowie położone na piątym piętrze pięciopiętrowej historycznej kamienicy Karola Bagieńskiego z 1911 roku bez windy przy ulicy Chmielnej 122. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do wprowadzenia od zaraz - Warszawa Praga-Południe ul. Meksykańska Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na Saskiej Kępie. Piękny widok na Warszawę i szybki dojazd do centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

579 000 zł49 m² 11 830,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowy apartament o powierzchni 48,94 m2 znajdujący się w trzy piętrowym apartamentowcu z 2019 r. mieszczącym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

429 000 zł28 m² 15 052,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 28,1m2 Mieszkanie mieści się na 6 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju -kuchni -łazienki -przedpokoju Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przygodna

Wawer,Warszawa

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne cisza, zieleń, woda! brzmi dobrze? To zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

500 000 zł28 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowa kawalerka - 28 m2 - Wola Kompaktowa kawalerka położone w nowoczesnym budynku na warszawskiej Woli. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 z 12 pięter. Budynek położony jest jedynie 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

729 000 zł62 m² 11 796,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie własnościowe 62,1 m2, na Górnym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - kuchnia, - sypialnia 1, - sypialnia 2, - łazienka, - wc, - korytarz. Do.