dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

1 288 000 zł74 m² 17 412,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

/ mamy doradcę kredytowego na miejscu / piękne, wyremontowane mieszkanie W kamienicy na woli budynek: kamienica powstała w latach 1910 - 1914. Zachowała się w dobrym stanie, choć jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

695 000 zł67 m² 10 326,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie przy Kępie Potockiej. Salon z balkonem, widna i oddzielna kuchnia, trzy sypialnie, łazienka, wc oraz przedpokój. Możliwość połączenia kuchni z salonem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktoryn

Stare Włochy,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1) Mieszkanie jest nowo wykończone. Wysoki standard. Łazienka z kabiną walk-in. Konpletne wyposiażenie, gotowe do zamieszkania. 2) Sauna i fitness do dyspozycji mieszkańców. Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

| zielony gocław | 52,8 m2 | Cicha okolica | Strzeżone osiedle | Dogodna lokalizacja | Dla siebie lub na wynajem | Opis Przedstawiam praktyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł57 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o pow 56.90m2 usytuowane przy ulicy ul. gen. A. E. Fieldorfa Nila 7. Mieszkanie mieści się na 12 piętrze w 15 piętrowym budynku. Budynek zadbany, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

699 900 zł61 m² 11 473,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935r na Warszawskiej Woli przy ul. Żytniej. Atuty nieruchomości: - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

860 000 zł78 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

:Krótko: bemowo / Szeligi / nowoczesny apartament, 4 pokoje | powierzchnia 78m2 | taras 12,90m2 | 2 miejsca postojowe | 1,5 km od nowej stancji metra | wysoki standard. :Atuty: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w świetnej lokalizacji,tuż obok metra Bródno - dostępne od zaraz Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji ( przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

584 000 zł54 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedania komfortowe 3 pokojowe luksusowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m2, z dużym balkonem o powierzchni 6,5 m2, oraz z przynależnym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, pięknie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Hubnera 5 na Artystycznym Żoliborzu. Najemca będzie pierwszym zamieszkującym mieszkanie. Doskonała lokalizacja, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie od zaraz! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe (dwustronne) o powierzchni 60 m2 z dwoma tarasami. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

527 000 zł28 m² 18 589,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

kawalerka Warszawa sprzedaż | kawalerka Mokotów sprzedaż |1 pokój Warszawa sprzedaż | 1 pokój Mokotów | kawalerka inwestycyjnie | mieszkanie inwestycyjnie Mamy przyjemność przedstawić Państwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suligowskiego

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 287,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnej, klimatycznej kawalerki usytuowanej na połączeniu dzielnic Śródmieścia i Mokotowa, przy ulicy Adolfa Suligowskiego. Ta wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 700 000 zł122 m² 13 945,90 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę, przestronnego, jasnego i rozkładowego, 4 pokojowego mieszkania w Centrum Warszawy - usytuowanego na Ochocie przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

1 000 000 zł43 m² 23 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania, które nigdy nie było zamieszkane. Mieści się ono w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 000 000 zł54 m² 18 532,20 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego, nowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Bliska Wola (ul.Marcina Kasprzaka 29A).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 490 000 zł139 m² 10 731,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Ochota to spokojna i rewelacyjnie skomunikowana dzielnica stolicy. Dzięki zamieszkaniu w prezentowanej nieruchomości mogą Państwo znaleźć się na wyciągnięcie ręki od Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

920 000 zł82 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , mieszkanie o powierzchni 81,60 m2 z ogrodem o powierzchni ok 55 m2 zlokalizowane przy ul. Idzikowskiego w budynku z 1987 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reichera

Targówek,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na spokojnej, cichej i bezpiecznej dzielnicy Targówek przy ul. Michała Reichera. Atuty mieszkania: - rozkład mieszkania - niskie opłaty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

8 900 zł120 m² 74,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. Українська версія нижче. Przedstawiamy na wynajem bardzo komfortowy czteropokojowy apartament przy ulicy Złotego Smoka 20 (tuż przy wejściu do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długosza

Wola,Warszawa

714 900 zł52 m² 13 617,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w budynku 3-piętrowym z cegły położonym z 1960r. na Woli w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kluczborskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

610 000 zł33 m² 18 318,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

33 m2 1 pokój duża Kuchnia Nowolipie Kawalerka na Muranowie Powierzchnia: 33,3 m2 Piętro: 3/3 Ilość pokoi: 2 pokoje, kuchnia: aneks Stan: do odświeżenia/do wprowadzenia Stan Prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 369,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mamy przyjemność zaoferować klimatyczne mieszkanie znajdujące się na Dolnym Mokotowie w bloku z 1953 roku! Jednopokojowe mieszkanie o wysokości prawie 3m usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

469 000 zł40 m² 11 638 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ustawne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 40,3m2 usytuowane na drugim, ostatnim piętrze, w budynku bez windy. Kompleks obrodzony z terenami zielonymi , placami zabaw, w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motycka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 48m2 przy ulicy Motyckiej na Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie bardzo dobrze położone, około 3 minuty do metra. Blisko do przystanku, lidla. W bloku funkcjonuje sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 49,51m2 zlokalizowanego na Starym Mokotowie / Racławicka. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Niska

Wola,Warszawa

430 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż odnowioną kawalerkę wielkości 28 mkw (dzielnica wola/śródmieście). Idealny lokal mieszkalny na pograniczu Woli i Centrum Warszawy pod inwestycję jak i zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

779 900 zł62 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1990 roku zlokalizowane na Mokotowie ul. Stanisława Pyjasa. Osiedle strzeżone. Duży plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stegny,Warszawa

752 000 zł63 m² 11 861,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w zielonej części Mokotowa - na Stegnach. Nieruchomość 4 lata temu była odświeżana. Mieszkanie jest ciche, składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Urocza kawalerka na Muranowie. Ustawny pokój z wydzieloną częścią sypialną, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Lokal po generalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

728 000 zł72 m² 10 111 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 08.07.2023r. Mieszkanie Białołęka | Warszawa Skarbka z Gór | Warszawa Białołęka | Trzy Pokoje na Białołęce | Sprzedaż Mieszkania | Trzypokojowe, przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożnowska

Gocławek,Warszawa

1 650 000 zł88 m² 18 852,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 pokoje i 2 łazienki kameralny apartamentowiec Gocławek - - - - - - e n g l i s h b e l o w - - - - - - Prezentowana nieruchomość to 4-pokojowe 87,52-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

822 000 zł65 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzy kawalerki do sprzedania po generalnym remoncie na jednej księdze wieczystej , przy granicy z Saską Kępą. Doskonałe na inwestycje Mieszkanie nr 1 mikro kawalerka o pow. 12,5 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią znajdująca się na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich 85 na osiedlu z 2000 roku. Osiedle mieści się dosłownie 3 minuty pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Gocławek,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pok. 54m2 Praga-Południe (gocławek) na ul. Makowskiej, zlokalizowane na parterze. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią, powierzchnia ok 22 m2, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Mirów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 150,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry, na sprzedaż piękne, nietuzinkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z okresu 1910-1914 , blisko ronda onz, tuż koło Grzybowskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

545 000 zł54 m² 10 167,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja do 14.07.2023R. Dwa Pokoje | Mieszkanie Białołęka | Sprzedaż Mieszkania | Warszawa Białołęka | Duże Dwa Pokoje | Mieszkanie Z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

1 198 000 zł71 m² 16 873,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 71m2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Drawskiej na cichym i kameralnym osiedlu z całodobową ochroną. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

655 000 zł44 m² 14 819 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz mieszkać w Warszawie w cichym, widnym, otoczonym zielenią mieszkaniu, a jednocześnie dobrze skomunikowanym? A może szukasz mieszkania pod inwestycje? To mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

582 000 zł47 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty tel. Przestronne, wykończone dwupokojowe mieszkanie 46,7 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij