dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

559 000 zł37 m² 14 934,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż kawalerka o dużym potencjale i wyjątkowej lokalizacji! To miejsce, które pozwoli Ci w pełni wykorzystać wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2020 roku przystosowanym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Kabatach. Do wynajęcia bezpośrednio, dla dwojga kulturalnych osób, dwupokojowe mieszkanie na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt, o powierzchni 54m2, plus loggia. Mieszkanie w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

817 000 zł54 m² 15 253,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejowska

Ochota,Warszawa

950 000 zł68 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Place4you ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w przedwojennej kamienicy przy ul. Andrzejowskiej 6 na warszawskiej Ochocie. Jeśli szukasz dla siebie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podkowy

Wawer,Warszawa

590 000 zł68 m² 8 693,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowitą inwestycję stworzoną z myślą o seniorach. Łamiemy schematy i proponujemy Państwu prywatne mieszkania z dostępem do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

645 000 zł60 m² 10 784,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie jest zarezerwowane. Mam przyjemność zaprezentować Państwu narożne, czteropokojowe mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się na warszawskim Ursusie Adres: ul. E. Habicha 11. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

789 000 zł91 m² 8 689,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Stan deweloperski~~zielone osiedle~~blisko metro~~kw rezerwacja Lokal mieszkalny przygotowany w stanie deweloperskim zlokalizowany bardzo blisko otaczającej infrastruktury handlowo-usługowej. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

535 000 zł42 m² 12 854,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: jeśli szukasz wykończonego mieszkania 2 pokojowego: o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w dobrej lokalizacji, w spokojnej, przyjaznej mieszkańcom okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

640 000 zł61 m² 10 467,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= umowa przedwstępna zawarta = place4you ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Okocimskiej 11 na warszawskiej Woli, 400 m od stacji Metro Księcia Janusza. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 039,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Place4you oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w budynku o podwyższonym standardzie, położone w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy - Żoliborzu. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 103,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam cichą przytulną kawalerkę (29,78m) położoną w spokojne części Bielan przy ul. Rodziny Połanieckich 29. Do wprowadzenia. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: * Zaledwie 350 metrów dzieli to miejsce od stacji metra Młynów, co gwarantuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

640 000 zł61 m² 10 467,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Place4you ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Okocimskiej 11 na warszawskiej Woli, 400 m od stacji Metro Księcia Janusza. Jeśli szukasz dla siebie i swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

435 000 zł37 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 37 m2, położone na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielce,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu od zaraz 2-pokojowe mieszkanie O pow. 38 m2. Mokotów, ul. Sielecka. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Mokotów, w części Sielce, w odległości 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Włochy,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 160,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Place4you ma dla Ciebie interesującą ofertę: poczuj się jak na wakacjach. Bardzo ciche mieszkanie na wyjątkowo kameralnym osiedlu stworzonym dla pracowników lot-u. Trudno wyobrazić sobie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

479 000 zł46 m² 10 392,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam dla Ciebie interesującą ofertę: rewelacyjne 3 pokoje W super cenie już na 46 metrach kwadratowych. 600 metrów od stacji metra bródno do wprowadzenia Polecam 3 pokoje w przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe , komfortowe mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku, położonym bardzo blisko terenu rekreacji. Wyjście na basen, kort tenisowy czy boisko do kosza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, umeblowane wraz z agd. Część wyposażenia jest całkowicie nowa. W okolicy jest dużo parków i punktów handlowo-usługowych. 30 minut komunikacją miejską do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne dwupokojowe mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Wołoskiej. Budynek wybudowany w latach 60. w technologii ramy H, odsunięty od ulicy i oddzielony rzędem drzew. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne narożne mieszkanie trzypokojowe o pow. 70,99 m2 położone na drugim piętrze w bloku z 2010 roku. Kameralne osiedle przy ul. Pełczyńskiego. Mieszkanie od wschodu i północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 608,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuje mieszkanie urządzone w najwyższym standardzie na osiedlu zamkniętym zlokalizowane przy ulicy Silnikowej (ursus) Na łączną powierzchnię lokalu wynoszącą 37,58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

719 000 zł42 m² 16 957,60 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do zaoferowania 2-pokojowa nieruchomość znajdująca się na Mokotowie blisko Westfield Mokotów z dogodną infrastrukturą. Lokalizacja Znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Marszałkowskiej między Placem Unii Lubelskiej a Placem Zbawiciela. Mieszkanie o powierzchni 25 m2, usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 297,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

37,7 m2 2 Pokoje w Pobliżu Metra Warszawa Wola Młynów Powierzchnia: 37,7 m2 Piętro: 10/10 Lokalizacja: warszawa, młynów, ul. Młynarska Pokoje: 2 Kuchnia: aneks Balkon Piwnica Stan: do wejścia/do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

600 000 zł54 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedażową mieszkania na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość o powierzchni 54m2 zlokalizowana na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 946 000 zł85 m² 22 894 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

W trakcie realizcji Mieszkanie położone w jednej z najładniejszych części Żoliborza, blisko pl. Inwalidów, parków Żeromskiego oraz Cytadela. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

764 000 zł76 m² 9 986,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestrzeni i jednocześnie chcesz zachować szybki dostęp do centrum miasta, kochasz zieleń, a dodatkowo marzysz o cichym i kameralnym miejscu, ta oferta jest skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smetany

Mokotów,Warszawa

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow.54,5m2, na IV kondygnacja w budynku z cegły z 1960r. (z windą) w sercu Starego Mokotowa, blisko Parku Szustrów, ul.Smetany. Składa się z 3 pokoi , jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

829 000 zł54 m² 15 466,40 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w samym sercu Górnego Mokotowa - 2 minuty od Metra Pole Mokotowskie i uczelni sgh. Lokal ma niecałe 54 m2, jest usytuowany na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdzie: nowa Praga, plac Hallera Odpowiednie dla: pary, singla W kilku słowach: klimatyczne mieszkanie położona w kamienicy z windą przy Placu Hallera. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

505 000 zł50 m² 10 025,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie na zadbanym osiedlu na Chomiczówce. Pokój dzienny z balkonem, widna kuchnia z miejscem na jadalnię (możliwość połączenia z pokojem dziennym), ustawna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

649 000 zł33 m² 19 847,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Świetna lokalizacja 5 min. do metra Młociny Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,70 m , 6 piętro w 7-piętrowym apartamentowcu z windą z 2017 roku -warszawa, bielany, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

840 000 zł55 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Avenue Estate prezentuje gustowne mieszkanie w stylu skandynawskim w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanów Zawady. Lokalizacja Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39,7m2 położone w niskim bloku na zamkniętym osiedlu przy ul. Kamińskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu i w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

400 000 zł30 m² 13 115 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.5m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Michała Kleofasa Ogińskiego 5. Lokal mieści się na 10.piętrze w 10.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karowa

Śródmieście Północne,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 825,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,66 mkw znajdujące się na 2 (z 8) piętrze w klimatycznym, modernistycznym budynku z 1978 roku przy ulicy Karowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

635 000 zł58 m² 10 933,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pragnę zaprezentować wyjątkową nieruchomość - mieszkanie z duszą, które przemówi do Ciebie swoją niepowtarzalną atmosferą. Położone w cichej, zielonej części Białołęki, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

859 000 zł150 m² 5 726,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Atuty Nieruchomości bezczynszowe | Mieszkanie 150 m2 | 6 Pokoi Można Zrobić 7 Pokoi lub 3 Mieszkania Dwupokojowe z Łazienką i Kuchnią | Działka około 350 m2 | Altanka | Zieleń | Miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

545 000 zł43 m² 12 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 2-pokojowego mieszkania w zadbanym stanie, dostępne od zaraz. Swietnie się sprawdzi pod wynajem, inwestycję bądź dla pary, singla. Jeśli.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij